Z5_Premium_Feature_White_001-640x453

دقایقی پیش خبردار شدیم که انگلستان به عنوان دومین میزبان آخرین شاهکار سونی موبایل انتخاب شده است. پس از کشور تایوان، حالا انگلستان دومین کشوری است که گوشی هوشمند اکسپریا Z5 Premium در آن موجود شده است. این گوشی همانطور که انتظار میرفت از طریق یکی از بزرگترین و معتبرترین خُرده فروشی هایِ کشـور انگلستــان ( Carphone Warehouse ) عرضه خواهد شد.

این گوشی فعلاً در 2 رنگ کروم و مشکی به فروش میرسد، که رنگ مشکی آن با پیشنهادات ویژه ای همراه است. قیمت در نظر گرفته شده برای نسخه آنلاک شده این گوشی هوشمند ( Sim Free ) چیزی حدود 599.99 پوند میباشد و به صورت قراردادی نیز، کاربران باید ماهیانه 36 پوند پرداخت و در صورت انتخاب طرح یا پیشنهاد مخصوصی، نهایتاً باید ماهی 50 پوند در پر هزینه ترین شرایط ممکن به این اُپراتور هزینه پرداخت کنند.

همچنین، پیشنهاد ویژه ای که برای نسخه مشکی رنگ این گوشی هوشمند در نظر گرفته شده است بسیار جالب میباشد. اگر کاربری نسخه مشکی رنگ Z5 Premium را تحت قرارداد رسمی با این اُپراتور خریداری نماید، 200 پوند بابت خرید تلویزیون 4K سونی که باریک ترین تلویزیون دنیا نیز هست تخفیف دریافت خواهد کرد.

Sony Xperia Z5 Premium deals & contract offers - The Carphone Warehouse