چند هفته پیش ما گزارش دادیم که سونی LT25c در بنچ مارک Antutu benchmark ظاهر شده . در این زمان ، ما گمان می کردیم که شاید یک گوشی در انحصار چین باشد که توسط مخابرات چین توزیع می شود . تازه تر ، یکی از نزدیک ترین منابع ما تأیید کرد که فقط یک نوع از این گوشی وجود دارد و در سراسر نقاط جهان منتظر می شود .

سونی LT25 نام رمزی Tsubasa را به دوش می کشد و چیزی که می توانیم بگوییم این است که در هر 2 نسخه LTE و +HSPA خواهد آمد . با توجه به شماره مدل این گوشی ، ما حدس می زنیم از لحاظ مشخصات درست پایین گوشی Sony Xperia S که LT26i بود ، بنشیند .

جدای از Sony LT25c ، همچنین این گوشی ظاهری شبیه به NTT DoCoMo (SO-01E و KDDI (SOL21 که در ژاپن هستند خواهد داشت . همچنین یک نسخه جهانی LTE با نام LT25i و یک نسخه جهانی +HSPA با نام LT25h از این گوشی وجود خواهد داشت . چیزی که روشن است ، این است که متغیر های وجود دارند که در حال برنامه ریزی هستند و هر احتمالی وجود دارد که یکی یا بیشتر از آن ها ممکن است از پیش تایین شده باشد . سونی LT25i به تازگی در 2 بنچ مارک ظاهر شده .

NenaMark2 نشان می دهد که گوشی از رزولوشن 1280 * 720 برخوردار خواهد بود و در واقع رزولوشن اصلی به دلیل استفاده از دکمه های مجازی از 1196*720 نقطه برخوردار است . این بنچ مارک همچنین مشخص می کند که پردازنده گرافیکی Adreno 225 خواهد بود که بیشتر احتمال دارد دستگاه با یک پردازنده Qualcomm S4 Snapdragon MSM8960 اجرا شود( 2 هسته ای ).این موضوع تا حدی بیشتر توسط AnTuTu تایید میشود که نشان می دهد که سرعت کلاک سی پی یو 1.5 گیگاهرتز می باشد . شاید ما ببینیم که Tsubasa در پایان این ماه در نمایشگاه IFA2012 ظاهر شود . زمان زیادی تا پی بردن به اطلاعات این گوشی نمانده است .