Screenshot_۲۰۱۴-۰۸-۰۷-۱۲-۲۶-۲۹

 

با رونق گرفتن تلفن های هوشمند و پیشرفت فوق العاده در سخت افزار دوربین های آن،کمتر کسی پیدا میشود که عکسهای جالبی را بوسیله آن ثبت نکرده باشد.از این رو جشنواره فيلم و عکس همراه تهران به عنوان يکي از جشنواره هاي پيشرو در اين حوزه،زمينه هاي حضور بين المللي کاربران تلفن همراه را فراهم مي نمايد و نام تهران در کنار آن يادآور خواستگاه اين جشنواره خواهد بود.لازم به ذکر است شرکت تمامی افراد با هر نوع گوشی دوربین دار،در این مسابقه آزاد است.برای توضیحات بیشتر در ادامه همراه ما باشید.

چند ماهی است دومین جشنواره‌ فيلم و عكس همراه تهران با هدف فرهنگ سازی استفاده صحیح و ثبت آثار خلاقانه با تلفن همراه توسط گروه عظیم کاربران تلفن همراه برگزار شده است،اما به بهانه تمدید 4روزه این جشنواره و مهلت ارسال آثار تا 24 مرداد تصمیم گرفتیم شمارا نیز به این مسابقه دعوت کنیم.

 

این جشنواره در یک بخش رقابتی اصلی و دو بخش رقابتی موضوعی به شرح ذیل است:

از نگاه همراه (بخش اصلی):

عکس ها و فیلم های خلق شده بوسیله تلفن همراه با موضوع آزاد در این بخش پذیرفته خواهد شد.تمامی كاربران تلفن همراه بدون هيچ‌گونه محدوديتي و تنها با شرط داشتن گوشي‌اي كه قابليت عکاسی و فیلم برداری داشته باشد، می توانند بخشي از پيكره‌ي جشنواره باشند.

 

تهران از نگاه همراه (بخش موضوعی):

عکس ها و فیلم های خلق شده با تلفن همراه با موضوع تهران در این بخش پذیرفته خواهد شد.

تهران، شهر همه ایرانی هاست. تمامی کاربران تلفن همراه ( فارغ از اینکه در تهران زندگی می کنند یا نه) می توانند در این بخش شرکت کنند.

 

دانشگاه از نگاه همراه (بخش موضوعی):

عکس ها و فیلم های خلق شده توسط دانشجویان با تلفن همراه با موضوع زندگی دانشجویی در این بخش پذیرفته خواهد شد.در این بخش تنها دانشجویان دانشگاه های کشور می توانند شرکت کنند.

خوب است بدانید که داوری این مسابقات توسط اساتید و هنرمندان شاخص در حوزه عکاسی و فیلم سازی انجام خواهد شد و میتوان گفت جای هیج نابرابری ای نخواهد بود!

 

شرایط مسابقه:
برای آگاهی از شرایط شرکت در مسابقه با کلیک بر روی این لینک به سایت اصلی جشنواره هدایت خواهید شد.

برای شرکت در مسابقه دو راه پیش روی شماست:
اول این که نرم افزار جشنواره همراه را با کلیک بر روی لینک زیر از طریق مارکت بازار دانلود کرده و از طریق همین نرم افزار اقدام به ارسال آثار خود نمایید.لازم به ذکر است تمامی اطلاعات از جمله شرایط شرکت در مسابقه و راهنما در درون خود نرم افزار قرار گرفته است.

 

نرم افزار اندروید جشنواره همراه در مارکت بازار 

دومین راه مراجعه به سایت جنشواه همراه و شرکت در مسابقه است.برای شرکت در مسابقه جنشواره از طریق سایت جنشواره روی لینک زیر کلیک کنید:

 

آدرس سایت جشنواره همراه

 

جوایز مسابقه:

از نگاه همراه (بخش اصلی):

جایزه بزرگ جشنواره: تندیس زرین جشنواره به همراه دیپلم افتخار و جایزه نقدی به ارزش 50 میلیون ریال به یک اثر در بخش عکس و یک اثر در بخش فیلم اهدا می شود.

جایزه اصلی جشنواره: تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار و جایزه نقدی به ارزش 30 میلیون ریال به شش اثر در بخش عکس و شش اثر در بخش فیلم اهدا می شود.

تهران از نگاه همراه و دانشگاه از نگاه همراه (بخش موضوعی):

در هر بخش موضوعی به سه عکس و سه فیلم برگزیده جایزه نقدی به ارزش 20 میلیون ریال اهدا می شود.

 

در ضمن جالب است بدانید که ، مراسم آغاز به کار بخش نگاه هنرمند دومین دوره جشنواره فیلم و عکس همراه تهران، روز پنج شنبه دوم مردادماه با حضور هنرمندان این بخش، مدیران و برگزارکنندگان جشنواره و سونی موبایل حامی اصلی جشنواره برگزارشد و در ادامه مراسم آخرین محصول موبایل سونی با هدف ارائه بهترین امکانات ساخت فیلم به هنرمندان اهداشد. این محصول که از جدیدترین فناوری های تصویربرداری بهره برده، مزین به نام هریک از هنرمندان بخش نگاه هنرمند در پشت قاب گوشی بود.فیلم های ساخته شده توسط این 10 هنرمند از 21 تا 28 شهریورماه همزمان با برگزاری جشنواره به نمایش درخواهدآمد.

 

جنشواره همراه