گوشی سونی اکسپریا 5 مارک 2 آپدیت اندروید 11 را برای اروپا و آسیا دریافت کرد

1
۱۴,۵۹۸

سیستم عامل اندروید نسخه 11 در حال حاضر آخرین نسخه از این سیستم عامل است که از سمت گوگل عرضه شده است. از هم اکنون ، بسیاری از مدل های شاخص و همچنین برخی از دستگاه های میان رده از قبل این به روزرسانی را در اختیار دارند. با این حال ، این به روزرسانی هر روی برای دستگاه های بیشتری هم ارائه می شود. طبق جدیدترین گزارش ها ، سونی اکسپریا 5 مارک 2 اکنون در مناطق مختلف به روزرسانی اندروید 11 را دریافت کرده است. اخیرا ، شرکت سونی به روزرسانی اندروید 11 را برای گوشی هوشمند Xperia 5 در روسیه و آسیای جنوب شرقی ارائه داد. امروز هم ، قرعه به نام گوشی اکسپریا 5 مارک 2 در اروپا ، روسیه و آسیا افتاد تا به روزرسانی اندروید 11 برای این نواحی در دسترس باشد.

شماره این نسخه از به روزرسانی جدید سیستم عامل اندروید 11 58.1.A.1.178 است در حالی که حجم پکیج آپدیت در حدود 710 مگابایت است. این تلفن هوشمند پس از به روزرسانی ، از ویژگی های اضافی و استاندارد سیستم عامل اندروید 11 برخوردار می شود. ما انتظار داریم ویژگی هایی مانند حباب چپ ، مدیریت اطلاع رسانی بهتر و مجوز های یکبار مصرف. همانند به روزرسانی برای گوشی Xperia 5 ، به این گوشی راه پیدا کند. با این حال در صفحه امکان به روزرسانی گوشی ، لیست کاملی از تغییرات نشان داده نمی شود و همچنین جزئیات وصله های امنیتی هنوز مشخص نیست.

همچنین گزارشات حاکی از آن است که دو گوشی سونی اکسپریا وان مارک 2 و اکسپریا 5 مارک 2 (نسخه های چینی) در این ماه به روزرسانی اندروید 11 را دریافت می کنند. حداکثر ، این بروزرسانی در ماه فوریه به دست این کاربران خواهد رسید. با این حال ، همه چیز فعلا در حد حدس و گمان باقی مانده و تاریخ واقعی این اتفاق ممکن است برای بعد از ماه فوریه در نظر گرفته شده باشد.

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here