sony_xperia_z5_premium_top
صبح امروز سونی یک به روزرسانی جدید برای خانواده اکسپریا Z5 ارائه کرد. به روزرسانی این خانواده همانطور که در خبرهای قبلی نیز اعلام کردیم با شماره ساخت 32.2.A.5.11 منتشر شد.

این به روزرسانی شماره ساخت دستگاه را ارتقا داد تا انتظار ما از این آپدیت، وجود تغییرات مهم باشد. مهمترین تغییری که در اولین لحظه پس از این آپدیت مشاهده کردیم، به روزرسانی پچ امنیتی دستگاه است. لایه امنیتی گوشی های سری Z5 پس از این به روزرسانی به پچ اول نوامبر ارتقا پیدا کرده است. در کنار پچ امنیتی همچنین بیس باند نیز دچار تغییر و ارتقا شده است.

به طور حتم این به روزرسانی تغییرات دیگری نیز در خود جای داده اما شاید این تغییرات به صورت محسوس نباشند. پس از گذشت مدت زمان کوتاهی شاید عملکرد کلی دستگاه ما را از تغییرات پنهان این به روزرسانی آگاه کند.

آپدیت جدید سری Z5 از صبح امروز برای اکسپریا Z5، اکسپریا Z5 Premium و اکسپریا Z5 Compact منتشر شد. البته تبلت اکسپریا Z4 نیز این آپدیت را دریافت کرد اما اکسپریا Z3 Plus هنوز موفق به دریافت آن نشده است. به محض انتشار این آپدیت برای اکسپریا Z3 Plus در خبری جداگانه شما را از آن مطلع خواهیم کرد.