android
اندروید از ابتدای پیدایش خود در سال های نه چندان دور تا به امروز، آنقدر محبوبیت بدست آورده که سهم قابل توجه آن از بازار گوشی های هوشمند غیر قابل انکار است. به جز چند کمپانی انگشت شمار در جهان، بقیه همگی مشتری بر و پا قرص سیستم عامل محبوبِ گوگل هستند که این کار مشتریانِ را برای انتخاب کمی دشوار میکند.

حتما برای بسیاری این سوال پدید آمده که در بین هزاران کمپانی در جهان که از سیستم عامل اندروید در گوشی های هوشمند خود استفاده میکنند، کدامیک بهترین عملکرد را دارد؟ این سوالی است که امروز شرکت Apteligent با یک گزارش مفصل در چند زمینه به آن پاسخ داده است.

گزارش های رسمی شرکت Apteligent که از طریق مطالعه بر روی عملکرد گوشی های هوشمند اندرویدی بدست آمده نشان میدهد، گوشی های اکسپریای سونی کمترین میزان کرش را در بین تمامی دستگاه های اندرویدی دارند! در واقع گوشی های سونی در بین تمامی دستگاه های اندرویدی کمترین خطا و در مقابل روانترین عملکرد را از خود نشان دادند و پس از آن نیز گوشی های موتورولا در رتبه دوم قرار گرفتند. به عقیده شرکت Apteligent گوشی های سونی و موتورولا در مجموع روانترین دستگاه های اندرویدی به شمار می آیند.
Screenshot (51)
این شرکت همچنین آمار دیگری ارائه کرده که نشان میدهد گوشی های موتورولا در بین تمامی دستگاه های اندرویدی از حیث سرعت دریافت آپدیت ها بهترین عملکرد را دارند. همچنین نکسوس های گوگل نیز بر اساس آمارهای همین شرکت بهترین تجربه کاربری را دارند که در این بخش نیز موتورولا عملکرد مناسبی از خود نشان داده است.

منبع: