logo
هر چه به نمایشگاه IFA 2016 برلین نزدیک تر میشویم، خبرهای بیشتری از پرچمدارانی که احتمالا سونی در این رویداد معرفی میکند به دست می آید. در روزهای گذشته بیشترین شایعات پیرامون نام گوشی هوشمند جدید سونی بوده که از نام هایی مثل اکسپریا XR، اکسپریا XZ، اکسپریا X1 و … صحبت به میان آمده است.

اما امروز یک نشانه ای جدید از گوشی هوشمند آینده سونی به دست آمده که باعث شده بوی پرچمدار جدید سونی را بهتر احساس کنیم. یک گوشی هوشمند جدید از سونی موفق شده تاییدیه PY7-14784Z را بدست بیاورد که به این معنی است این دستگاه یک مرحله دیگر از مراحل مقدماتی را برای معرفی و حضور در بازارهای جهانی پشت سر گذاشته است.

بر اساس اطلاعاتی که FCC تایید میکند این دستگاه دارای باتری 2700 میلی آمپری است که احتمالا مدل کامپکت پرچمدار آینده سونی خواهد بود. یکی از خبرگزاری ها نیز برای این دستگاه اسم رمز Kugo را فاش کرده که دقیقا با اسم رمزی که دیشب اعلام کردیم همخوانی دارد.
0e5b6f7f36ef4cb507141864700cadf0
هنوز هیچ چیزی به صورت قطعی مشخص نیست اما کم کم تکه های پازل در کنار هم شکل جالبی از پرچمداران آینده سونی را نمایش میدهند. تا اینجا نام های اکسپریا XR با لقب Kugo برای مدل کامپکت جدید سونی زیاد شنیده شده است. نظر شما چیست؟

منبع: