Inbox-by-Gmail-search-AA-840x509
گاها زمانی که ما درون ایمیل خود به دنبال اطلاعات خاصی میگردیم، این اطلاعات جای خود را به اطلاعات جدید داده و زیر آنها قرار می گیرند.
خواه این اطلاعات درباره آدرس یک رستوران، درباره تاریخ و ساعت قرار ملاقات شما باشد و خواه چیز دیگر،جستجو کردن نمیتواند به اندازه کافی مفید واقع شده و کار خود را کاملا دقیق و بدون ایراد انجام دهد، به همین دلیل است که گوگل اخیرا آپدیت مهمی برای برنامه Inbox by Gmail خود در این باره را منتشر کرده تا کار جستجو برای یافتن اطلاعات مهم و پر مصرف را از قبل راحت تر کند.

پس از آپدیت زمانی که شما درون ایمیل خود جستجو می کنید خود برنامه اطلاعاتی را که بیشتر و به طور مکرر استفاده شده اند را در صدر لیست نمایش داده و کار یافتن آنها را راحت تر میکند. این بدان معناست که شما برای یافتن اطلاعات مهم خود دیگر نیاز نیست که ایمیل خود را زیر و رو کنید.
در این مورد برنامه اینباکس پس از سرچ کردن یک قسمت به عنوان بهترین نتایج را در اختیار شما می گذارد و ایمیل های شما را به صورت ارتباطی ( بیشترین مصرف ) مرتب میکند. اما در زیر این قسمت گزینه ای برای نمایش تمامی ایمیل های شما به ترتیب زمان وجود دارد که میتوانید با استفاده از این گزینه در حین جستجو، ایمیل های خود را بر اساس زمان دریافت ایمیل جستجو کنید.

پس از چند دقیقه استفاده از این قابلیت در نسخه جدید برنامه میتوان گفت که گوگل کار خود را به خوبی انجام داده و این ویژگی جدید به خوبی کار میکند و به شما در جستجو کردن کمک فراوانی میکند. ما توانستیم اطلاعات مهم و پر مصرف خودمان را به راحتی یافت کرده و از آنها استفاده کنیم. برای دانلود آخرین نسخه برنامه Inbox by Gmail به صورت رایگان از گوگل پلی اینجا را کلیک کنید.
search

منبع: