گوگل یک وصله ی رفع باگ برای نسخه 2 بتای اندروید Q منتشر کرد

0
۸۴۹

پس از پایان کار رسمی گوگل پلاس، تیم توسعه دهندگان اندروید بتا انجمن خود را در Reddit تشکیل دادند. بنابراین، اگر به دنبال یک منبع رسمی برای اطلاع داشتن از آخرین اخبار اندروید بتا از طرف گوگل هستید، به “Android Beta subreddit” مراجعه کنید. از وقتی که نسخه دوم بتای اندروید Q منتشر شد، کاربران اعتراضاتی در خصوص یک سری ایرادات مهم داشتند و خواستار رفع این ایرادات شدند. اعلام شده بود که یک به روزرسانی OTA با شماره ساخت QPP2.190228.023 برای کسانی که در پروژه اندروید بتا ثبت نام کرده اند، در دسترس خواهد بود.

اولین نسخه بتای اندروید Q در اوایل ماه گذشته برای گوشی های گوگل پیکسل، پیکسل ایکس ال، پیکسل 2، پیکسل 2 ایکس ال، پیکسل 3 و پیکسل 3 ایکس ال عرضه شد. به لطف تقویمی (جدول زمانی) که گوگل منتشر کرد، ما انتظار داشتیم بتای دوم را در اوایل آپریل عرضه شود. به نظر می رسد که گوگل کاملا طبق برنامه پیش می رود زیرا نسخه دوم بتای اندروید Q در هفته ی اول این ماه منتشر شد. این فرصت مناسبی برای انجمن توسعه دهندگان بود تا نسخه ی جدید را تست کنند و در صورت وجود مشکل، به گوگل گزارش دهند.

نسخه ی سوم بتا تا قبل از ماه می منتشر نخواهد شد، اما تیم بتای اندروید می خواستند یک سری ایرادات را تا آن زمان برطرف کنند. در صفحه ی جدید subreddit، اعلام شده بود که یک وصله برای نسخه دوم بتا با شماره ساخت QPP2.190228.023 منتشر می شود. ما دقیقا نمی دانیم این آپدیت چه تغییراتی ایجاد می کند، اما گفته می شود این وصله شامل رفع یک سری باگ ها و بهبود در عملکرد و پایداری (به خصوص اجازه دسترسی در اپلیکیشن ها) میشود. به روزرسانی OTA تا 24 ساعت آینده برای دستگاه ها در دسترس خواهد بود البته شما می توانید با رفتن به setting> advanced > system updates به صورت دستی چک کنید.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here