کم کم به شب یلدا، طولانی ترین شب سال نزدیک میشویم. شب یلدا هر چند که یکی از سردترین شب های سال است، اما همواره خاطرات گرمی را در خود جای داده است. در بزرگترین شب سال، با یک پیشنهاد ویژه و استثنایی، خاطره ای متفاوت و به یاد ماندنی رقم خواهد خورد.

سایت سونی ایران به مناسبت طولانی ترین شب سال، پیشنهاد ویژه ای را برای کاربران خود در نظر گرفته است. این پیشنهاد ویژه از تاریخ 28 آذر تا 2 دی، فرصت مناسبی را پیش روی علاقه مندان به سونی و محصولات این شرکت رقم میزند.

در طرح ویژه شب یلدای فروشگاه سونی آنلاین، تمام تلویزیون های موجود در فروشگاه اینترنتی سونی ایران، در تاریخ مشخص شده با تخفیف 5 درصدی به فروش میرسد. این طرح فقط شامل تلویزیون های موجود در سایت سونی ایران شده اما محدودیتی در خصوص نوع تلویزیون وجود ندارد. لازم به ذکر است تخفیف در نظر گرفته شده تا قبل از اتمام موجودی کالا می باشد .

سایت سونی ایران که در زمینه عرضه آن لاین محصولات سونی در ایران فعالیت میکند، برای سومین سال پیاپی است که در شب یلدا، فرصت خرید محصولات سونی را با تخفیف ویژه فراهم کرده است. اگر در صدد خرید تلویزیون های سونی هستید، شب یلدای امسال بهترین فرصت برای بهره مندی از یک تخفیف ویژه و استثنایی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تخفیف ویژه تلویزیون های سونی و شرایط شرکت در این طرح به سایت سونی ایران مراجعه نمایید.

ورود به سایت سونی آنلاین