androidpit-android-marshmallow-wallpapers-2-w782

حتماً Ricciolo درزدهنده مشهور دنیایِ دیجیتال و منبع معتبر و نزدیک به سونی موبایل را میشناسید. این درزدهنده همانطور که قبلاً نیز اشاره کرده بودیم، یکی از نزدیکترین منابع به سونی موبایل است و خبرهایی که میدهد حتماً به حقیقت میپویندند! به عنوان مثال میتوان به خبر استفاده از خنک کننده اصلاح شده برای خانواده Z5 اشاره کرد.

ماه گذشته بود که Ricciolo در توییتی اعلام کرد خانواده Z5 سونی پس از دریافت بروزرسانی اَندروید 6.0 مارشمالو قهرمانان واقعی خواهند بود. در همان زمان گمانه زنی هایِ بسیار زیادی شد. اما همانطور که میدانیم، سری محصولات خانواده Z سونی مجهز به قابلیتی به نام Stamina هستند، که تا پیش از معرفی اَندروید 6.0 تقریباً همان کار DOZE را انجام میداد.

اما حالا که گوگل در اَندروید خام خود قابلیت توقف فعالیت برنامه هایِ پس زمینه را با ویژگی DOZE فراهم کرده است، به نظر میرسد تلفیق DOZE و Stamina Mode سونی از گوشی هایِ پرچمدار این شرکت اصیل و خوش نام ژاپنی یک غول به تمام معنا در بحث مصرف بهینه باتری خواهد ساخت. همه کم و بیش با Stamina Mode کار کرده ایم و ویژگی هایِ شگفت انگیز آن را میدانیم و با این پیش بینی میتوان بیش از پیش به مصرف بهینه باتری محصولات پرچمدار سونی اعتقاد پیدا کرد.

1 ماه گذشت و تقریباً هیچ منبع خبری در دنیا خبری موثق از بروزرسانی اَندروید 6.0 مارشمالو سونی نداد، تا اینکه ساعاتی پیش Ricciolo لب به سخن گشود و همه ما را با آخرین خبر خود خوشحال کرد. Ricciolo حدود 1 هفته قبل پیش بینی کرده بود که بروزرسانی جدیدی در ابتدایِ ماه میلادی جاری برای خانواده Z5 سونی منتشر خواهد شد، که اینگونه شد و خانواده پرچمداران جدید سونی 2 روز پیش یک بروزرسانی دریافت کردند.

حالا Ricciolo میگوید: « همانطور که گفتم، دیروز یک بروزرسانی برای اعضایِ خانواده Z5 سونی منتشر شد. اَندروید 6.0 مارشمالو سونی آماده انتشار است و از ماه آینده خانواده Z5 سونی این بروزرسانی را در اولین قدم دریافت خواهند کرد. سایر اعضایِ خانواده Z این بروزرسانی را کمی بعد از خانواده Z5 دریافت خواهند کرد ».

Ricciolo (@Ricciolo1) 1

همانطور که مشخص است، سونی کار خود را به خوبی انجام داده است و اَندروید 6.0 مارشمالو برای انتشار در ماه آینده میلادی آماده است. اینکه دقیقاً چه زمانی این بروزرسانی منتشر شود مشخص نیست، اما در بهترین حالت شاید در آخرین روزهایِ ماه جاری میلادی و در بدو ورود به سال جدید این بروزرسانی برای اعضایِ خانواده Z5 سونی منتشر شود. مطمئناً در صورت کسب اطلاعات بیشتر شما همراهان همیشگی را در جریان قرار خواهیم داد.