Sony-Xperia-Z3-Smartphone
همانطور که میدانید سونی قصد دارد در روزهای آینده به روزرسانی اندروید 4.4.4 را برای اکسپریا Z2 منتشر کند و حالا همه نگاه ها به این دستگاه خیره شده تا ببینند سونی چه تغییراتی را در این آپدیت اعمال خواهد کرد.

این طور که تا به این لحظه مشخص است قطعا به روزرسانی اندروید 4.4.4 اکسپریا Z2 با نسخه اندروید 4.4.4 مورد استفاده در مدل های قبلی اکسپریا فرق میکند. شاید دلیل تاخیری که سونی در آپدیت اکسپریا Z2 به اندروید 4.4.4 داشت همین باشد که سونی صبر کرد تا اکسپریا Z3 معرفی و عرضه شود و سپس برخی قابلیت ها و ویژگی های نرم افزاری آن را به اکسپریا Z2 هدیه دهد.

تا اینجا مشخص شده که آپدیت پیش روی اکسپریا Z2 برخی قابلیت های اختصاصی اکسپریا Z3 را با خود به همراه خواهد داشت. ضبط فیلم از صفحه نمایش دستگاه، الترا استامینا و … از ویژگی های اختصاصی اکسپریا Z3 است که در آپدیت اکسپریا Z2 شاهد آن خواهیم بود.

اما این آخر ماجرا نیست و به نظر میرسد سونی توجه ویژه ای به اکسپریا Z2 دارد. چرا که قرار است یکی دیگر از ویژگی های پرچمدار جدید خود را به پرچمدار قبلی خود اضافه کند. این ویژگی چیزی نیست جز قابلیت کنترل از راه دور PS4 که در هنگام معرفی اکسپریا Z3 به عنوان یک ویژگی شاخص از آن نام برده شد. این خبر با توجه به توضیحاتی که در برنامه Xperia Lounge درباره این قابلیت آمده است کاملا مشهود است.

Xperia-Z2-and-Z2-Tablet-PS4-Remote-Play-315x504