5.0
به نظر میرسد انتظارها برای به روزرسانی اندروید 5.0 لالی پاپ کم کم رو به پایان است. پس از معرفی رسمی دو محصول جدید از خانواده اکسپریا با نسخه نرم افزاری اندروید 5.0، ظاهر رابط کاربری لالی پاپ سونی برای طرفداران این شرکت نمایان شد. با وجود اینکه وعده سونی مبنی بر ارائه به روزرسانی لالی پاپ برای دستگاه های اکسپریا در ماه فوریه محقق نشد اما به نظر میرسد این به روزرسانی مراحل آخر آماده سازی خود را سپری میکند و به زودی خبرهای خوبی از سونی برای کاربران خود در راه است.

امروز و در جریان کنگره جهانی موبایل ویدئویی از یک دستگاه اکسپریا Z3 منتشر شد که در حال اجرای اندروید 5.0 لالی پاپ است. در این ویدئو به خوبی تغییرات رابط کاربری و جزئیات نرم افزاری مشاهده میشود. اکسپریا Z3 در ویدئوی منتشر شده فریمور نرم افزاری 23.1.A.0.632 را اجرا میکند که مشخص نیست آیا فریمور نهایی اندروید 5.0 برای این دستگاه است یا یک فریمور آزمایشی! با این حال این ویدئو خبر خوبی برای کاربران اکسپریایی است که آماده سازی آب نبات چوبی را برای اکسپریا Z3 نشان میدهد.

این ویدئو کوتاه در دو کیفیت برای شما آماده شده است. شما میتوانید این ویدئو را از ویدئوسنتر سایت تخصصی اکسپریا تماشا کنید.

Screenshot_2015-03-02-20-27-50

ویدئویی از اکسپریا Z3 در حال اجرای اندروید ۵٫۰ لالی پاپ (کیفیت متوسط)

 

Screenshot_2015-03-02-20-27-50

ویدئویی از اکسپریا Z3 در حال اجرای اندروید ۵٫۰ لالی پاپ (کیفیت بالا)

با تشکر از: sadeqxp