xperia-logo
یک گوشی جدید از خانواده گوشی های اکسپریا با کدهای E2003/E2033 در بنچمارک GFXBench ظهور پیدا کرد. مشخصات این گوشی و نیز کد آن بسیار به اکسپریا E4 نزدیک است که در اواخر سال گذشته میلادی اطلاعاتی از آن به بیرون درز کرده بود.

بر اساس اطلاعات بدست آمده از بنچمارک، این دستگاه از صفحه نمایش 4.6 اینچی با رزولیشن 540×960 بهره مند است. دوربین اصلی این دستگاه 5 مگاپیکسل و نیز دوربین ثانویه آن نیز 2 مگاپیکسل است. ضمن اینکه این دستگاه 8 گیگابایت حافظه داخلی و نیز دارای 1 گیگابایت رم است.

اما پردازنده به کار گرفته در این دستگاه خبر از یک مد ارزان قیمت میدهد. پردازنده مدیاتک از مدل MT6752 که قدرت 4 هسته 1.5 گیگاهرتزی را داراست نشان از یک گوشی ارزان قیمت از خانواده اکسپریا را دارد. سونی این روزها در مورد اسمارت فون های میان رده و ارزان قیمت بسیار با احتیاط عمل میکند و به نظر میرسد سیاست این شرکت در مورد عرضه کمتر گوشی های ارزان قیمت باعث شده تا تغییراتی در مورد ساختار این دسته از گوشی ها ایجاد شود. معرفی یک گوشی هوشمند با چنین مشخصاتی بیشتر برای خودنمایی در بازار کشورهای جهان سوم است تا کسب سود و دستیابی به آمارهای امیدوار کننده! نظر شما در این رابطه چیست ؟

Sony-E2003-and-E2033-640x769