Sony-make.believe
اوایل سال جاری میلادی بود که مشخصات یک مدل جدید از اکسپریا با کد D6603 در بنچمارک ها به نمایش گذاشته بود. با این وجود و پس از گذشت چندین ماه از آن روزها هنوز خبری از معرفی این محصول نشده و کم کم مدل ناشناخته D6603 به فراموشی سپرده شده بود.

اما پس از گذشت مدت ها از انتشار جزئیات این دستگاه امروز محصولی جدید با کد D6653 در سایت Postel اندونزی قرار گرفت. این مدل با توجه به کد ساخت آن میتواند نسخه ای مشابه با مدل D6603 باشد که از مدت ها قبل جزئیاتی از آن به بیرون درز کرده بود.

این مدل بر اساس جزئیات از پردازنده اسنپدراگون 801 مشابه با اکسپریا Z2 استفاده میکند. رم این دستگاه بر خلاف اکسپریا Z2 که از رم 3 گیگابایتی استفاده کرده است، 2 گیگابایت است.

Sony-D6653-Postel-640x373

پیش بینی میشود این مدل پرچمدار آینده سونی باشد که با نام اکسپریا Z3 معرفی خواهد شد. اگر اینگونه باشد جزئیاتی که پیش از این در مورد مدل D6603 منتشر شده بود تا حد زیادی تغییر خواهد کرد. چیپست دستگاه و رم آن قطعا نسبت به مدلی که 6 ماه قبل در بنچمارک ها ظاهر شده بود ارتقا خواهد یافت. در روزهای آینده میتوانیم شاهد انتشار جزئیاتی بیشتری در این مورد هم باشیم.