نمایشگاه NAB 2017 یکی از رویدادهای معتبر در دنیا است که از روز 22 آوریل برابر با 2 اردیبهشت در لاس وگاس کار خود را آغاز میکند. سونی به عنوان یکی از فعالان حوزه فناوری های مربوط به نمایشگرها در حال آماده سازی غرفه خود است که در این بین یک اتفاق عجیب و ناگوار برنامه های سونی را تحت تاثیر قرار داد.

بر اساس اخباری که بدست آمده یک کامیون حامل محصولات سونی در راه این نمایشگاه به سرقت رفته و از سرنوشت آن هم هیچ اطلاعی در دسترس نیست. این کامیون حامل محصولات گران قیمتی مثل نمایشگر 400 اینچی CLEDIS، دوربین های حرفه ای، تلویزیون ها و … بود که برای نمایش در رویداد NAB به لاس وگاس فرستاده شد.

گفته میشود علاوه بر این محصولات، چند محصول معرفی نشده از سونی نیز در این کامیون قرار داشت که سونی آنها را برای معرفی در نمایشگاه NAB آماده کرده بود. رویداد NAB بزرگترین رویداد جهان در حوزه رادیو و تلویزیون، تولید محتوا، ارتباطات از راه دور، فیلم، روزنامه نگاری، چاپ و نشر و … به حساب می آید که حالا در فاصله دو روز مانده به آن دست سونی برای پر کردن غرفه خود در این نمایشگاه خالی شده است.

این اولین باری نیست که محموله ای از سونی به سرقت میرود. 7 سال قبل نیز در کانادا دو کامیون از محصولات سونی ربوده شد که حالا بعد از هفت سال یک بار دیگر سونی اسیر یک سرقت دیگر شده است. سه سال قبل نیز یک کامیون حاوی 22 هزار گوشی هوشمند G2 که در آن زمان تازه معرفی شده بود در ایالات متحده به سرقت رفت. گویا ماجرای به سرقت رفتن کامیون های شرکت های فعال در حوزه فناوری قرار نیست پایانی داشته باشد.

منبع: