اگر خبرهای قبلی را دنبال کرده باشید، چند روز قبل یک مدل میان رده از سونی با اسم رمز Pikachu در بنچمارک GFXBench رویت شده بود که برخی از مشخصات آن توسط بنچمارک مذکور افشا شد. همین دستگاه حالا در بنچمارک AnTuTu نیز ظاهر شده تا مشخصات قبلی را به تایید برساند.

در مورد مشخصات این دستگاه که در خبر قبلی نیز اعلام کرده بودیم میتوان به پردازنده Helio P20، اندروید 7.0 به صورت پیش فرض، رزولوشن صفحه نمایش 1280×720 در اندازه 5 اینچی، دوربین سلفی 8 مگاپیکسلی و رم 3 گیگابایتی اشاره کرد.

اما دو مشخصه این دستگاه نسبت به بنچمارک قبلی تفاوت دارد. یک دوربین اصلی است که 23 مگاپیکسل ثبت شده که به نظر رزولوشن نهایی همین خواهد بود. دیگر اینکه حافظه داخلی در بنچمارک آنتوتو 64 گیگابایت ثبت شده در حالی که بنچمارک قبلی حافظه داخلی دستگاه را 32 ثبت کرده بود. شاید این دستگاه مثل سری X به علت درگاه هیبریدی در دو نوع 32 گیگابایت برای تک سیم و 64 گیگابایت برای مدل دو سیم کارت عرضه خواهد شد.

به هر حال تا به اینجای کار، این دستگاه که به نظر مدل 2017 اکسپریا XA بیشتر از همه مشخصات خود را افشا شده میبیند. گویا معرفی این دستگاه در کنگره جهانی موبایل که روز 9 اسفند آغاز میشود توسط سونی قطعی است.