DSC_0157
هر چه به کنگره جهانی موبایل نزدیکتر میشویم، خبرهای بیشتری از سونی و محصولاتی که احتمالا در این رویداد معرفی میشوند به دست ما میرسد. این روزها اکسپریا C6 است که یک تنه در دسته خبرهای مربوط به سونی خودنمایی میکند.

تا به اینجای سال 2016 که یک ماه آن را پشت سر گذاشتیم دو مدل جدید از سونی با کدهای F5122 و F3116 خبرساز شدند. یکی از این دو دستگاه احتمالا اکسپریا C6 است که سونی آن را جایگزین اکسپریا C5 Ultra میکند و اما دیگری هنوز در پشت ابر شایعات مخفی باقی مانده است.

همیشه روزنه های زیادی وجود دارد که از طریق آنها اطلاعات گوشی های هوشمند جدید منتشر میشود. کمیسیون فدرال آمریکا یکی از آنهاست که گوشی های هوشمند برای عرضه نیازمند دریافت تاییدیه آن هستند. از همین روزنه امروز خبردار شدیم که یک گوشی هوشمند جدید از سونی موفق به کسب تاییدیه FCC شده و به احتمال زیاد به زودی توسط سونی معرفی خواهد شد.

این گوشی هوشمند با شناسه PY7-PM0920 تاییدیه FCC را بدست آورده است. در تاییدیه های این کمیسیون هیچ اطلاعات دقیقی از گوشی های هوشمند درج نمیشود اما فریمور نرم افزاری آن در گزارشات منتشره 33.2.A.0.19 ذکر شده که احتمالا مربوط به نسخه اندروید مارشمالو است. ما هنوز نمیدانیم که این گوشی هوشمند دقیقا کدام مدل از گوشی های سونی است و چه تاریخی معرفی میشود اما با توجه به اینکه تاییدیه FCC معمولا یکی از مراحل پایانی ساخت و عرضه گوشی های هوشمند است به نظر نمیرسد تا معرفی این دستگاه زمان زیادی باقی مانده باشد.

6562984