یک گوشی هوشمند تا پیش از معرفی رسمی، معمولا باید تاییدیه های متفاوتی را بدست آورد. گاهی گذراندن از مراحل مقدماتی موجب میشود برخی از اطلاعات تلفن های هوشمند قبل از معرفی رسمی افشا شود.

ما به خوبی مطلع هستیم که سونی در نمایشگاه MWC که کمتر از یک ماه دیگر برگزار میشود قصد معرفی یک یا چند تلفن همراه را دارد. اطلاعات جسته و گریخته ای از برخی مدل ها در دست داریم اما هنوز هیچ کدام به صورت رسمی و قطعی نیست.

در فاصله کمتر از یک ماه تا این رویداد بزرگ، امروز یک گوشی هوشمند جدید از سونی با کسب تاییدیه بلوتوث خود را برای معرفی در MWC آماده میکند. البته تاییدیه هیچ اطلاعاتی از تلفن های همراه افشا نمیکند اما حداقل به ما اطلاع میدهد که گوشی هوشمند جدید سونی در چه مرحله ای پیش از معرفی قرار گرفته است.

کنگره جهانی موبایل در هفته دوم اسفند در شهر بارسلون آغاز میشود و سونی در این رویداد قصد معرفی محصولات جدید خود را دارد. احتمالا یک گوشی از سطح میان رده های بازار و یا احتمالا یک شبه پرچمدار در این نمایشگاه معرفی شود. هر چند که شب گذشته خبری جالب را بدست آوردیم که احتمال دارد سونی نسل جدید پریمیوم را به صورت مخفیانه و پشت درهای بسته در این نمایشگاه به همکاران تجاری نمایش دهد. به هر حال اطلاعات اندک است اما خبرها امیدوار کننده و جذاب. منتظر این رویداد مهم باشیم.

منبع: