سایت تخصصی اکسپریا سال جدید را با یک مسابقه عکاسی آغاز کرد. مسابقه عکاسی اکسپریان با حمایت فروشگاه تکنولایف در اواسط فروردین آغاز شد و تا 22 فروردین ادامه داشت. پس از پایان مهلت ارسال تصاویر، عکس های دریافتی جهت داوری مورد بررسی قرار گرفت.

برای این مسابقه سه جایزه برای نفرات اول تا سوم در نظر گرفته شد اما تصاویر ارسالی به قدری زیبا بود که امکان گذشتن از آنها وجود نداشت. در این مسابقه نفر اول عکس یک ساعت هوشمند 3 سونی، نفر دوم بن تخفیف 100 هزار تومانی و نفر سوم نیز بن تخفیف 50 هزار تومانی از طرف فروشگاه تکنولایف به عنوان حامی سایت تخصصی اکسپریا دریافت خواهند کرد.

اما علاوه بر این سه برنده با پایان داوری تصاویر ارسالی در مسابقه عکاسی نوروزی اکسپریان 100 عکس برتر بر اساس معیارهایی که قبلا اعلام شده بود انتخاب شدند. در داوری تصاویر سعی شد تا با حساسیت زیاد و دقت تمام، تصاویر مورد ارزیابی قرار بگیرند.

از 100 عکس برتر، 90 عکس در سه گروه 30 تایی به ترتیب نمایش داده خواهند شد. 10 عکس باقی مانده نیز به عنوان عکس های اول تا دهم این مسابقه در مرحله چهارم به نمایش گذاشته خواهند شد. امروز در مرحله اول 30 تصویر از 100 تصویر برتر این جشنواره را برای شما قرار میدهیم.