Sony-Xperia-Z4
تقریبا بر همه ما روشن است که سونی پرچمدار جدید خود را آماده معرفی در کنگره جهانی موبایل کرده است. سونی سال گذشته برای اولین MWC را برای معرفی پرچمدار خود یعنی اکسپریا Z2 برگزید و حالا نیز به نظر میرسد این قصه برای اکسپریا Z4 تکرار خواهد شد.

کنگره جهانی موبایل که هر ساله در شهر بارسلون برگزار میشود بزرگترین رویداد جهان در زمینه موبایل محسوب میشود. این نمایشگاه امسال قرار است از تاریخ 2 تا 5 مارس و در شهر بارسلون فعالیت کند.

سونی در تمامی رویداد های گذشته کنفرانس مطبوعاتی خود را در اولین روز نمایشگاه ها برگزار کرده است. CES 2013 – 2014 – 2015، IFA 2012-2013-2014 و کنگره جهانی موبایل سال گذشته رویدادهایی بودند که سونی در اولین ساعات آغاز آنها کنفرانس مطبوعاتی خود را برای معرفی محصولات جدید برگزار کرد.

بنابر پیشینه سونی در برگزاری کنفرانس های مطبوعاتی خود و تاریخ رسمی معرفی شده برای کنگره جهانی موبایل میتوان و نیز شانس زیاد اکسپریا Z4 برای حضور در این رویداد میتوانیم تاریخ معرفی رسمی پرچمدار بعدی سونی را از هم اکنون به راحتی حدس بزنیم. بر این اساس 2 مارس برابر با 11 اسفند روزی است که به احتمال قریب به یقین سونی از اکسپریا Z4 در کنگره جهانی موبایل رونمایی خواهد کرد.