google_glass_image_borrowlenses-630x245

 

در پست قبلی مربوط به عینک هوشمند گوگل که در واقع چند روز پیش از شروع کنفرانس سالانه ی توسعه دهندگان گوگل یعنی  Google l/O  بود ، خبری مربوط به معرفی نسخه ی جدید این عینک برای شما منتشر کردیم . نسخه ی جدید این عینک هوشمند ویژگی های فراوانی را دارد و امکانات زیادی را نیز در اختیار شما قرار می دهد . هم اکنون و پس از گذشت تنها چند روز از معرفی نسخه ی جدید این عینک قصد داریم 12 ویژگی جدید این عینک را برای شما معرفی کنیم و توضیحاتی مختصر را در مورد هر کدام به شما ارائه کنیم . این امکانات در موضوعات مختلف تناسب اندام ، ورزش ، پخت و پز و اخبار می باشد . برای آشنایی بیشتر با ویژگی های جدید این عینک با ما همراه باشید .

 

Runtastic : در واقع مربی شخصی تمرین شماست و شما به وسیله ی این ویژگی جالب مجموعه ای از تمرینات داخل و خارج از منزل را در اختیار دارید . در واقع هدف Runtastic  رساندن شما به وزن متعادل و ایجاد تناسب اندام در بدن شماست .

 

94Fifty Basketball  : این ویژگی به وسیله ی سنسور اختصاصی 94Fifty  کار می کند . شما می توانید به کمک این سنسور به یک بسکتبالیست حرفه ای مانند Ray Allen   تبدیل شوید !  کار 94Fifty  در رابطه با ماهیچه های بدن انسان است . به این ترتیب که پس از هر پرتاب بازخوردی از شیوه و قدرت پرتاب  به منظور بهتر کردنتان به شما ارائه می دهد تا توپ های بعدی را حرفه ای تر پرتاب کنید .

 

 Guardian : با  Guardian هر جا و مکانی که هستید به روز بمانید . Guardian  هر لحظه اخبار روز دنیا را مطابق با گزینش قبلی شما جمع آوری می کند و ب ارائه ی مجموعه ای از اعلان های مربوط به رویدادهای موجود شما را به روز نگه می دارد .شما نیز می توانید این اخبار را ذخیره کنید تا بعدا آن ها را بخوانید .

 

Duolingo : یکی از بهترین ابزار یادگیری زبان است . بوسیله ی این ابزار هوشمند با استفاده از بازی و بدون نیاز به کلاس رفتن زبان های سختی مانند اسپانیایی را یاد بگیرید .

 

GuidiGO  : یکی از بهترین ویژگی های اضافه شده در نسخه ی جدید عینک هوشمند گوگل GuidiGO  می باشد . با این ابزار ویژه بدون نیاز به راهنمای گردشگری در هر جا و مکانی که هستید اطلاعات مربوط به آن نقطه را پیدا کنید . با این ویژگی به راحتی تاریخچه ی Montmartre  ، جادوی  Hagia Sofia  در استانبول و رازهای پنهان San Francisco را کشف کنید !!

 

Allthecooks : یکی از ویژگی هایی است که می تواند کمک شایانی در پخت و پز  به شما بکند . شما می توانید دستورالعمل مربوط به غذاهای مختلف را مرور و یا هر روز تعداد بیشتری از آن ها را یاد بگیرید .

 

Zombies, Run : یکی از ابزاری است که بیشتر جهت سرگرمی در این نسخه از عینک گنجانده شده است و کاربرد خاصی ندارد . به وسیله ی Zombies, Run یا همان دویدن زامبی ها ، شما چنین گمان می کنید که گویا توسط گروهی از زامبی های خون آشا در حال تعقیب هستید .

 

Star Chart : یکی از بهترین ویژگی های اضافه شده به این نسخه از عینک می باشد که می تواند برای منجمان بسیار مفید باشد . بوسیله ی این ابزار بسیار خاص و ویژه به جستجوی ستارگان در آسمان بپردازید و سیارات و صورت فلکی موجود در بالای سر خود را رصد کنید .

 

Shazam : یکی از ابزار جالب توجه کاربران در این نسخه از عینک می باشد که به شما این امکان را می دهد تا در کوتاه ترین زمان اطلاعات مر بوط به فایل موسیقی در حال پخش از قبیل نام خواننده و نام ترک را کشف کنید . برای این کار عبارت “OK Glass” را بگویید !!

 

Goal.com : تمامی وقایع روز جهان فوتبال را Goal.com مرور کنید .

 

Livestream : پخش قایل ویدئویی ، خواندن پیام های چت ، و به اشتراک گذاری نظرات شما از طریق شبکه ی اینترنت را امکان پذیر می سازد .

 

musiXmatch : بوسیله ی این ویژگی متن موسیقی های در حال پخش را در کوتاه ترین زمان و در هر زبانی پیدا کنید .

 

به نظر می آید گوگل تغییرات زیادی را در این نسخه از عینک خود بوجود آورده تا هرچه بیشتر نظر کاربران را به خود جلب کند .