tavalod
سایت تخصصی اکسپریا به عنوان اولین مرجع تخصصی اسمارت فون های اکسپریا در ایران سه سال شد… روز ۲ اردیبهشت سالروز تاسیس سایت تخصصی اکسپریا را پیش از همه به کاربران عزیز و فهیم خود تبریک عرض میکنیم. بدون شک حضور شما در تک تک لحظات فعالیت سایت تخصصی اکسپریا بزرگترین سرمایه برای ما بوده که ما را برای ادامه فعالیت در این عرصه دلگرم کرده است.

سایت تخصصی اکسپریا (Xperian) به عنوان اولین مرجع تخصصی اکسپریا در ایران کار خود را از روز ۲ اردیبهشت سال ۹۱ آغاز کرد که امروز مفتخریم بر اساس میزان بازدید ( 2 میلیون در ماه ) و رتبه در الکسا این سایت عنوان بزرگترین مرجع تخصصی اکسپریا در ایران و دومین مرجع خبری اکسپریا در جهان را به خود اختصاص داده است. همچنین در این سال انجمن سایت نیز با نزدیک شدن به مرز 45 هزار کاربر، تبدیل به بزرگترین خانواده اکسپریایی در جهان شده است.

تیم مدیریتی سایت تخصصی اکسپریا همواره بر این تلاش بوده تا با به عنوان یک وبسایت جامع و کامل از اسمارت فون های سونی نیازهای کاربران خود را بر طرف کند. پوشش کامل اخبار و حواشی اسمارت فون های اکسپریا، پاسخگویی به مشکلات کاربران در انجمن تخصصی سایت ، ارائه آموزش های لازم در زمینه حل مشکلات کاربران و … از مهم ترین برنامه های ما در طول مدت فعالیت این سایت بوده که البته در این راه نیز با نواقصی همراه بوده ایم که به کمک شما دوستان و نظرات گرانقدر شما سعی در حل این مشکلات خواهیم داشت.

در طول سال گذشته ما شاهد ایجاد تغییراتی در سایت و نیز اضافه کردن بخش های جدیدی بودیم. قالب سایت همزمان با رونمایی اکسپریا Z3 با الهام از رابط کاربری سونی رونمایی شد. در نیمه سال گذشته پلی استور سایت تخصصی اکسپریا به عنوان اولین مرجع نرم افزاری اختصاصی اکسپریا در جهان افتتاح شد. در اواخر سال نیز سرویس آپدیت یاب اکسپریا با قابلیت بررسی دقیق آخرین آپدیت های نرم افزاری گوشی های اکسپریا رونمایی شد.

در طول سه سال گذشته سعی ما بر این بوده تا هر روز بهتر از روز قبل به شما خدمت کنیم. این تلاش در ادامه راه نیز متوقف نخواهد شد و ما در آغاز چهارمین سال فعالیت سایت تخصصی اکسپریا نیز به خدمت رسانی به شما عزیزان افتخار خواهیم کرد. در این سال نیز بخش های جدیدی در سایت رونمایی خواهند شد. ضمن این که قالب سایت نیز به زودی و همزمان با معرفی اکسپریا Z4 با الهام کامل از آخرین رابط کاربری سونی به روز خواهد شد.

با آغاز چهارمین سال فعالیت سایت تخصصی اکسپریا و نیز نزدیکی به جشن ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر، سایت تخصصی اکسپریا اقدام به برگزاری یک مسابقه با جوایز ارزنده خواهد کرد. جزئیات بیشتر از این مسابقه را در خبرهای بعدی به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.