tavalod
سایت تخصصی اکسپریا 2 ساله شد! روز 2 اردیبهشت سالروز تاسیس سایت تخصصی اکسپریا را پیش از همه به کاربران عزیز و فهیم خود تبریک عرض میکنیم. بدون شک حضور شما در تک تک لحظات فعالیت سایت تخصصی اکسپریا بزرگترین سرمایه برای ما بوده که ما را برای ادامه فعالیت در این عرصه دلگرم کرده است.

سایت تخصصی اکسپریا (Xperian) به عنوان اولین مرجع تخصصی اکسپریا در ایران کار خود را از روز 2 اردیبهشت سال 91 آغاز کرد که امروز مفتخریم بر اساس میزان بازدید ( 1 میلیون در ماه ) و رتبه در الکسا این سایت عنوان بزرگترین مرجع تخصصی اکسپریا در ایران و دومین مرجع خبری اکسپریا در جهان را به خود اختصاص داده است.

تیم مدیریتی سایت تخصصی اکسپریا همواره بر این تلاش بوده تا با به عنوان یک وبسایت جامع و کامل از اسمارت فون های سونی نیازهای کاربران خود را بر طرف کند. پوشش کامل اخبار و حواشی اسمارت فون های اکسپریا، پاسخگویی به مشکلات کاربران در انجمن تخصصی سایت ، ارائه آموزش های لازم در زمینه حل مشکلات کاربران و … از مهم ترین برنامه های ما در طول مدت فعالیت این سایت بوده که البته در این راه نیز با نواقصی همراه بوده ایم که به کمک شما دوستان و نظرات گرانقدر شما سعی در حل این مشکلات خواهیم داشت.

با آغاز سومین سال فعالیت قصد انجام یک خانه تکانی کامل را داشتیم که در بخش اول از قالب جدید و اختصاصی پرتال خبری رو نمایی شد. در روزهای آینده نیز این تغییرات همچنان در بخش های دیگر سایت از جمله انجمن و سرویس ویدئو و … نیز ادامه خواهد یافت و سایت را به زودی با لباسی نو مشاهده خواهید کرد. و البته در ادامه و امسال نیز همانند سال گذشته شاهد اضافه شدن بخش هایی جدید در سایت خواهید بود.

امیدواریم در ادامه فعالیت سایت تخصصی اکسپریا بهترین ها را برای شما عزیزان فراهم کنیم. نظرات خود را نیز با ما در راستای پیشرفت هر چه بیشتر سایت در میان بگذارید.

با تشکر از تک تک عزیزان اکسپریایی
مدیریت سایت تخصصی اکسپریا

شما کدام را به عنوان پرچمدار بعدی سونی می پسندید؟

نتایج

Loading ... Loading ...