فروشگاه تکنولایف به عنوان یکی از همکاران تجاری سایت تخصصی اکسپریا همواره سعی بر این داشته تا با ارائه بهترین شرایط برای خرید محصولات سونی، فرصت خوبی را برای شما فراهم کند تا محصولات سونی را بدون دغدغه و با خیال راحت خریداری کنید.

از همین رو مدتی است که تکنولایف طرح جدیدی را برای ارائه خدمات بهتر راه اندازی کرده تا در آن هر روز چند محصول با تخفیف ویژه در اختیار شما قرار بگیرد. این طرح 2020 نام دارد که دلیل این نامگذاری نیز ساعت شروع و پایان تخفیف روزانه است که از ساعت 20 هر روز آغاز و تا ساعت 20 روز بعد ادامه دارد.

برای امروز تکنولایف یک فرصت ویژه در اختیار شما قرار میدهد. تخفیف ویژه دو محصول از سونی با شرایط استثنایی که شاید چنین فرصتی کمتر پدید آید. اکسپریا XA Ultra با گارانتی طلایی 18 ماهه سامتل یکی از این محصولات است که به جز این، داک شارژر DK52 هم به عنوان یک محصول ویژه به فروش میرسد.

اگر به دنبال خرید محصولات سونی و حتی غیرِ سونی هستید، طرح تخفیفی 2020 را از دست ندهید. هر روز چند محصول با تخفیف ویژه در تکنولایف! به خصوص دو محصول ویژه برای امشب که در لینک زیر قابل مشاهده هستند. برای ورود به صفحه 2020 در تکنولایف و مشاهده جزئیات بیشتر این طرح از لینک زیر استفاده کنید.

ورود به طرح 2020 تکنولایف