xperia_z5_series_pf_3

سونی موبایل از دیرباز تا کنون همیشه در بخش طراحی گوشی هایِ هوشمند خود موفق عمل کرده است. این شرکت پس از جُدا شدن از اریکسون محصولات خاصی را با یک فسلفه طراحی خاص به جهانیان معرفی کرد و مدتی نگذشت که سری پرچمداران این شرکت با نام Z، پرونده ای جدید را برای سری محصولات رده بالایِ سونی باز کردند که تا به امروز در جریان است.

سونی از گوشی اکسپریا Z تا به امروز تغییرات زیادی را در پرچمداران خود ایجاد کرده است. امروز که به آخرین محصولات معرفی شده از رده پرچمداران سونی نگاه میکنیم، موفقیت این شرکت ژاپنی در تکامل فسلفه طراحی سری گوشی هایِ خانواده Z را به خوبی میتوانیم مشاهده کنیم.

سری Z5 سونی اما یک سکویِ پرتاب بسیار خوب برای این کمپانی خوش نام ژاپنی است. سونی در سری جدید Z5 خود تمام ویژگی هایِ خوب سری محصولات خانواده Z سونی را حفظ کرده و به تغییراتی در جهت بهبود هر چه بیشتر پرچمداران خود در اَبعاد سخت افزاری و همگام سازی آن با نیازهایِ روز دنیا دست زده است.

در این سری، سونی یک رنگ جدید در هر یک از اعضایِ این خانواده 3 نفره معرفی کرده است. در گوشی اکسپریا Z5 که پرچمدار اصلی سونی در این سری است، رنگ سبز برای اولین بار به پرچمداران این شرکت راه یافته است. در گوشی Z5 Compact که برادر کوچکتر است، سونی از رنگ مرجانی و در نهایت، در ارشدترین عضو خانواده Z5، گوشی اکسپریا Z5 Premium از رنگ فوق العاده زیبا و جذاب کروم رونمایی کرده است، که به عنوان آینه هم میتواند استفاده شود!

یکی از اصحاب رسانه خوش ذوق این 3 رنگ جذاب از 3 عضو خانواده جدید Z5 سونی را در کنار هم گذاشته است. بد نیست با هم نگاهی به تصاویری زیبا از این 3 رنگ جدید گوشی هایِ خانواده Z5 سونی داشته باشیم. با ما همراه باشید…

xperia_z5_series_pf_1

xperia_z5_series_pf_2

xperia_z5_series_pf_4

xperia_z5_series_pf_5

xperia_z5_series_pf_6

xperia_z5_series_pf_7

xperia_z5_series_pf_8

xperia_z5_series_pf_9

xperia_z5_series_pf_10

xperia_z5_series_pf_11

xperia_z5_series_pf_12

xperia_z5_series_pf_13

xperia_z5_series_pf_14

xperia_z5_series_pf_15

xperia_z5_series_pf_16

xperia_z5_series_pf_17

xperia_z5_series_pf_18

xperia_z5_series_pf_19