sketch-1454755365536

بر هیچکس پوشیده نیست که یکی از بهترین و محبوب ترین نسخه هایِ اَندروید گوگل تا به امروز، اَندروید 4.4 کیت.کت بوده و هست. جدول توزیع نسخه هایِ مختلف اَندروید نیز این موضوع را هر ماه به ما گوشزد میکند. اما این همه ماجرا نیست و علاوه بر سایر کاربران محصولات اَندرویدی، کاربران محصولات اکسپریایِ سونی خاطرات بسیار خوبی از اَندروید 4.4 کیت.کت سونی دارند.

این نسخه از اَندروید که با بهبودهایِ بسیار زیادی همراه بود، برای اولین بار همراه با گوشی اکسپریا Z2 سونی به جهانیان معرفی شد. اَندروید 4.4 کیت.کت آنقدر خوب و کامل بود که هنوز هم که هنوز است بسیاری از کاربران محصولاتِ اکسپریایِ سونی دست از این نسخه از اَندروید نکشیده اند و محصولات خود را بر رویِ این نسخه از اَندروید سونی نگاه داشته اند.

اما تمام این مقدمات را گفتیم تا بگوییم قصد داریم خاطره بازی کنیم! پوسته ای که این هفته قرار است معرفی کنیم یکی از خاطره اَنگیزترین پوسته هایِ ساخته شده برای گوشی هایِ اکسپریاست. پوسته « Sirius UI » که از پوسته اَندروید 4.4 کیت.کت گوشی Z2 الهام گرفته شده است یکی دیگر از کارهایِ طراح و توسعه دهنده خوش ذوق ایرانی، رضا پورفتح است.

این پوسته از عناصر گرافیکی بسیار خوبی بهره میبرد و به گفته توسعه دهنده با گوشی هایی که به اَندروید 4.4 و بالاتر مجهز هستند سازگاری کاملی دارد. همچنین، این پوسته برای اجرایِ صحیح نیازی به دسترسی روت هم ندارد. اگر شما هم مثل ما یکی از کاربران محصولات خانواده Z5 سونی هستید و دلتان برایِ اَندروید 4.4 کیت.کت سونی تنگ شده است، توصیه میکنیم این پوسته را از دست ندهید!

در صورتی که به این پوسته علاقه مند شده اید، میتوانید از طریق فروشگاه نرم افزاری اکسپریا این پوسته بسیار زیبا و منحصر به فرد را دانلود و بر رویِ محصول اکسپریایِ خود نصب نمایید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور