DSC_0166
رشد خارق العاده کمپانی چینی شیائومی در طی دو سال اخیر غیر قابل انکار است که باعث شده در مدت کوتاهی از عمر این کمپانی، گوشی های این شرکت به یکی از پرفروش ترین های دنیا تبدیل گردند. این رشد بی وقفه تا حدودی مرهون رابط کاربری خاص و منحصر به فرد گوشی های آن است که به نام MIUI معروفند.

همانطور که میدانید نسخه جدید لانچر اکسپریا قابلیت نصب آیکون های اضافی را دارد. در روزهای گذشته پکیج های مختلفی از آیکون های متنوع را برای شما قرار دادیم اما این بار با یک آیکون پک حرفه ای و کامل فرصت یک انقلاب بزرگ در لانچر اکسپریا را به شما خواهیم داد.

آیکون پک MIUI برگرفته از ورژن هفتم رابط کاربری شیائومی است که مجموعه ای بیشتر از 2500 آیکون را در خود جای داده است. با نصب این پکیج تمامی برنامه های شما طرح و رنگی تازه به خود میگیرند. نصب این آیکون ها بدون دسترسی روت صورت میگیرد و تنها پیش نیاز برای آن نسخه اندروید 5.1 است. البته این آیکون ها بر روی نسخه جدید لانچر اکسپریا اجرا میشود. پس از نصب این برنامه با مراجعه به تنظیمات لانچر و از گزینه Icon appearance پک آیکون Clix را انتخاب کنید.

این آیکون زیبا را میتوانید هم اکنون از پلی استور سایت تخصصی اکسپریا دریافت کنید. توجه داشته باشید برای نصب این آیکون باید حداقل نسخه 10 لانچر اکسپریا را بر روی گوشی خود نصب داشته باشید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور