unnamed
ما روزانه شاهد اضافه شدن اپلیکیشن ها و بازی های مختلفی به فروشگاه نرم افزاری گوگل هستیم که شاید بسیاری از آنها برای ما کاربردی و جالب باشند. با این حال بررسی همه برنامه ها کار دشواری است که موجب میشود تعداد زیادی از برنامه های مفید و کاربردی را هیچگاه تجربه نکنیم.

تجربه چند نفر در انتخاب و معرفی برنامه های مفید میتواند برای ما در نصب سریعتر برنامه های مورد نیاز موثر باشد. به همین خاطر بد نیست با هم چند برنامه و بازی برتر اندرویدی در هفته ای که گذشت را مرور کنیم.

این مطلب تنها جنبه معرفی برنامه ها و بازی های مفید و کاربردی دارد. اما لینک گوگل پلی این برنامه ها را نیز در اختیار شما قرار میدهیم که در صورت نیاز میتوانید آنها را از فروشگاه نرم افزاری گوگل دانلود و بر روی گوشی خود نصب کنید.

Apollo Justice Ace Attorney

قیمت: 15.99 دلار

این بازی در هفته‌ ای که گذشت منتشر شد و بصورت غافلگیرکننده ای تحسین همه را برانگیخت. این بازی، چهارمین بازی از این سری است که کمی متفاوت از پیش است ولی همچنان جذاب! گیم پلی بازی اصلی بصورت کامل در این بازی طراحی شده است و کنترل کننده های بازی برای انجام بازی با موبایل طراحی شده اند. قیمت بازی کمی بالا است ولی پس از پرداخت 15.99 دلار، با هیچگونه پرداخت درون برنامه ای روبرو نخواهید شد.
200


PayPal Business

قیمت: رایگان
PayPal Business هفته ی گذشته بوسیله ی PayPal منتشر شد. همانطور که از نام آن هم مشخص است، این اپ بصورت اختصاصی برای صاحبان کسب و کار است. این اپ امکانات مختلفی برای این افراد دارد. امکان مدیریت صورت‌ حساب ها و ارسال آن ها، انتقال پول، دسترسی به اطللاعات مشتریان، مدیریت فروش ها و نظارت بر فعالیت اکانت برخی از ویژگی های این اپ هستند. رابط کاربری برنامه بسیار ساده طراحی شده است و امکان استفاده ی بدون دردسر از آن را فراهم می کند. این اپ کاملاً رایگان است و درصورتی که کار شما با PayPal می گردد، این اپ برایتان بسیار کمک کننده خواهد بود.
paypal-business-screenshot


Dawn of Titans

قیمت: رایگان با پرداخت درون برنامه ای

Dawn of Titans یک بازی جدید در سبک استراتژیک است. البته بازی چندماه پیش بصورت غیر رسمی منتشر شده بود ولی این هفته بصورت رسمی منتشر شد. این بازی از مکانیک های فیزیکی بسیار زیادی در مقایسه با سایر بازی های استراتژیک استفاده می کند. تفاوت آن با سایر بازی های استراتژیک، طراحی بسیار خوب این قسمت است. در این بازی شما با ساخت ارتشی از قهرمانان و جاینت ها به جنگ تیتان های بسیار قدرتمند خواهید رفت. در این بازی ماموریت ها، Event ها و کمپینگ های روزانه ای وجود دارند که می توانید درگیر آن ها نیز بشوید. اگر علاقه مند به این دسته از بازی ها هستید، Dawn of Titans را حتماً امتحان کنید؛ چراکه کاملاً ارزش این کار را دارد.

unnamed


Trusted Contacts

قیمت: رایگان

Trusted Contacts اپلیکیشنی ساخته شده به وسیله ی کمپانی گوگل است که به سایر افراد موقعیت کنونی شما را اطلاع می دهد. البته این کار را تنها زمانی انجام می دهد که شما اجازه دهید. اپلیکشن به شما اجازه می دهد تا بتوانید شماره ی افرادی که می خواهید این امکان را داشته باشند را در اپلیکیشن وارد کنید. سپس، آن افراد می توانند درخواست دهند تا از موقعیت شما اطلاع پیدا کند. اگر در زمان مناسب، موافقت یا مخالفت خود را در پاسخ به این درخواست ارسال نکنید، اپلیکیشن موقعیت شما را به آن فرد اطلاع می دهد. این امکان بسیار برای مواقع اورژانسی و ضروری مناسب است و باعث می شود تا درصورتی که اتفاقی برای فردی بیفتد، نزدیکان او از آخرین موقعیت او آگاه باشند.
trusted-contacts-screenshot


Bully

قیمت: 6.99 دلار

بازی Bully اولین بار به وسیله ی استودیو بازی سازی Rockstar Games و در سال 2006 ساخته و منتشر شد. همانند بازی GTA که به وسیله ی همین استودیو ساخته شده است، این بازی هم هنگام انتشار جنجالی در میان طرفداران و مخالفان آن به پا کرد. البته طرفداران همیشگی و وفادار این کمپانی به هرحال از این بازی استقبال کردند. برای افرادی از سبک این بازی اطلاعی ندارند باید بگوییم که این بازی در سبک بازی های ماجراجویانه است که در آن، هدف انجام ماموریت های گوناگون است و باید در نقش های متفاوت، ماموریت های خود را انجام دهید. قیمت بازی نسبتاً مناسب است و پس از پرداخت 6.99 دلار با هیچگونه پرداخت درون برنامه ای روبرو نخواهید شد.

screenshot-70