Sony Xperia® Offer 2015-11-25 11-28-43

به نظر میرسد که سونی عزم خود را جزم کرده است هر طور که شده از بازار پر سود آمریکا درصدی را از آنِ خود کند. پس از عرضه رسمی نسخه هایِ آنلاک شده گوشی اکسپریا Z5 Premium از طریق خرده فروشی هایِ آنلاین بزرگی چون Amazon و Expansys، حالا سونی یک پیشنهاد ویژه دیگر برای خریداران آمریکایی محصولات اکسپریا در نظر گرفته است.

در کنار گوشی اکسپریا Z5 Premium، سونی گوشی اکسپریا +Z3 و تبلت Z4 را نیز از طریق سونی موبایل آمریکا وارد مرزهایِ این کشور کرده است و با پیشنهادی سخاوتمندانه، به هر کاربری که قصد خرید یکی از این دستگاهها را داشته باشد، یک کارت اعتباری 50 دلاری شبکه جهانی پلی استیشن هدیه خواهد داد.

همانطور که گفته شد، گوشی اکسپریا +Z3 ( نسخه E6533 ) و تبلت اکسپریا Z4 ( نسخه SGP712 ) شامل این پیشنهاد ویژه میشوند و اگر کاربران گوشی یا تبلت خود را از طریق فروشگاه Amazon یا BHPhotoVideo تهیه کنند، بلافاصله میتوانند کارت اعتباری 50 دلاری فروشگاه پلی استیشن خود را دریافت کنند.

برای اینکه کاربری در کشور آمریکا بتواند از این پیشنهاد استفاده کند، باید حدأقل تا آخرین روز سال میلادی جاری اقدام به خرید یکی از دستگاههایِ فوق الذکر نماید. سپس، از طریق سایتی که سونی برای این موضوع در نظر گرفته است، باید حدأکثر تا روز 31 ژانویه 2016 میلادی جزئیات کارت اعتباری دریافت شده خود را وارد کرده تا 50 دلار به حسابش واریز شود.

منبع: