Sony-Lue-Z

 

اگر به خاطر داشته باشید ، دیروز خبری تصویری مبنی بر اینکه @evleaks عکس گوشی ویندوز فون سونی را منتشر کرده و آن را Sony Lue Z نامیده در سایت قرار دادیم . @evleaks ادعا می کرد که این تصویر متعلق به گوشی آینده ی سونی است که مبتنی بر ویندوز فون خواهد بود . آن عکس از جعبه ی یک گوشی با نام Sony Lue Z گرفته شده بود که از سیستم عامل ویندوز فون 8.1 استفاده می کرد . اگر چه در آن زمان @evleaks ادعا می کرد که این اطلاعات را از شخصی محرمانه بدست آورده و غیره ، که به نظر ما بیشتر با نمک پاشیدن روی ماجرا می خواست آن را جذاب تر جلوه دهد ، اما هم اکنون خبر دیگری بدست ما رسیده که بر مبنای آن باید گفت  Sony Lue Z وجود خارجی ندارد .

 

@evleaks اعتراف کرده که  “عقیده ی بسیاری از افراد این بود که آن عکس تقلبی و جعلی است و من نیز پس از مشورت با افراد مختلف تصمیم گرفتم آن را حذف کنم . پوزش می طلبم که بی دلیل شما را امیدوار کردم” . پس با این وجود Sony Lue Z یک گوشی جعلی است و در حال حاضر وجود خارجی ندارد . شایعات مربوط به تولید گوشی ویندوزفون توسط سونی به چند ماه پیش بر می گردد . درست آن زمانی که گفته شد سونی در حال برنامه ریزی برای عرضه ی یک گوشی مبتنی بر ویندوزفون می باشد . اما امیدواری بیش از حد در حال حاضر اصلا خوب نیست . چرا که هر لحظه شایعات بیشتری در باره ی تولید گوشی مبتنی بر ویندوزفون به گوش می رسد و این همان آتش زیر خاکستر است !

 

آیا شما نیز جزو آن دسته افراد هستید که می خواهید سونی همچنان از عبارت “Xperia” یا عبارت دیگری در گوشی ویندوزفون خود استفاده کنید ؟ لطفا نظرات و ایده های خود را در این باره با ما در میان بگذارید .

 

منبع : GizmoBolt