:
دسترسی سریع
  • Guest
:

کاربران برچسب زده شده

صفحه 64 از 64 نخستنخست ... 1454626364
نمایش نتایج: از 631 به 638 از 638

موضوع: روت و ریکاوری رام رسمی مارشمالو /نوقا / Z5 seri _Z3+ _M5

معاون بازنشسته
    Masoud.Ser آواتار ها

ميانگين پست در روز
    2.78
    Xperia-Z5 Android6.0.1
    13,432 تشکر در 5,248 پست
    میانگین حضور
    12 دقيقه 12 ثانيه

Smile روت و ریکاوری رام رسمی مارشمالو /نوقا / Z5 seri _Z3+ _M5

درود وسلام

در این تاپیک موارد زیر برای اموزش توضیح داده میشه:
    1- اموزش نحوه بک اپ گیری از پارتیش TA یا همون (Drm Keys) قبل از روت
    2- نحوه افزودن روت و ریکاوری به کرنل رام رسمی مارشمالو
    3- نصب رام و کرنل مارشمالو
    4- ریستور کلیدهای Drm

- این روش بک اپ گیری فقط روی یک فریمور خاص با کرنل به تاریخ مشخص شده امکان پذیر هست.
    - این روش بیشتر جهت گوشی سری Z5 و Z3plus و M5 که قابلیت روت مستقیم و قبلی رو روی بوت بسته ندارن گذاشته شده
    اما به احتمال بالا روی تمام رام های لالی پاپ مدل های مختلف که فقط همراه کرنل تاریخ Dec 2015 یا قدیمی تر هستن جواب میده.

- در مرحله اخر بعد از ریستور کامل کلیدها بوت بطور خودکار بسته میشه و شما رام رسمی مارشمالو رو
    همراه روت و ریکاوری با تمام کلیدها بصورت سالم خواهید داشت.
    -به دلیل جامع بودن اموزش و توضیحات بصورت کاملتر متن کمی طولانی شده به همین جهت اموزش در دو پست قرار خواهد گرفت.
    - در حال حاضر تنها روش روت و ریکاوری روی این گوشی ها بدون از دست رفتن کلیدها همین روش هست.
    (روش رو خودم شخصا روی Z5 تست کردم و هیچ مشکلی نداشتم و اسکرین شات ها هم از گوشی خودم هست.
    اما با این حال هم مسئولیت اتفاقات احتمالی بر عهده خودتون خواهد بود
    .)

1- فریمور رام رسمی لالی پاپ مورد نیاز برای مدل های زیر:
    Z5 (E6633)
    ا = (i32.0.A.6.152)
    (E6833) Z5 Premium
    ا = (i32.0.A.6.170)
    (E5803) Z5 Compactا
    = (i32.0.A.6.200)
    (E6533) Z3 Plus
    ا = (i28.0.A.8.266)
    M5 dual
    ا = (i
    30.0.B.1.23)
    2- اسکریپت iovyroot
    3- فعال بودن حالت USB debugging
    4- نصب بودن تمامی درایورهای adb
    5- فایل زیپ SuperSU-v2.76 (یا جدیدتر)
    6- اسکریپت root kernel-5.0(یا جدیدتر)
    7- برنامه فلش تولز نسخه 0.9.22.3
    8- نصب بودن درایور فلش مود و فست بوت
    9- برنامه winrar

1- فریمور رام لالی پاپ مورد نیاز برای گوشیتون که در پیش نیاز بهش اشاره شد
    همراه فایل زیپ root Kernel و iovyroot و همچنین فایل زیپ Supersu2.76 دانلود کنید.
    2- درایوهای adb و درایو فلش مود و فست بوت رو با دقت نصب کنید.
    3- رام رسمی لالی پاپ رو توسط فلش تولز بصورت فول وایپ روی گوشی فلش کنید و
    بعد از اتمام فلش و بوت شدن گوشی به تنظیمات رفته و حالت USB debugging رو فعال کنید.
    (برای فعال کردن به بخش Settings/About phone رفته و 8 مرتبه روی بخش Android Build لمس کنید تا حالت developer options به بخش Settings اضافه بشه.)
    4- فایل زیپ iovyroot رو خارج از هر فولدری در ریشه درایو اصلی سیستم تون که در بیشتر موارد درایو C هست استخراج کنید.
    (دقت کنید که محتویات استخراجی رو داخل فولدر قرار ندید و همچنین محتویات در ریشه درایو باشه مثال: This Pc:>Local Disk C)
    5- قبل از هرکاری برنامه های جانبی روی سیستم مثل فلشتولز و .... رو کامل ببندید.
    6- گوشی رو به سیستم متصل کنید و اگر پیغام زیر در مورد اجازه دسترسی اومد گزینه Ok رو بزنید.

7- فایل tabackup.bat رو اجرا کنید تا بک اپ گیری از پارتیشن TA اغاز شه. چنانچه مراحل رو درست رفته باشید و مکان فایلها درست باشه در پایان با پیغام زیر مواجه میشید :

حالا فایل بک اپ با نام TA-12xxxxxx.img و با حجمی حدود 2 مگ در همون ریشه درایو کنار فایلهای دیگه ذخیره میشه.
    j
    8- نام فایل بک اپ رو از TA-12xxxxxx به TA تغییر بدید.
    (از فایل بک اپ کلیدهاتون حتما توی مکان دیگه کپی بگیرید که بعدها در صورت پاک شدن فایل اصلی در صورت اشتباه به مشکل نخورید.)
    9- توسط اموزش پست 4 تاپیک زیر بوت لودر گوشیتون رو باز کنید.

کار با فلش تولز همراه سوالات رایج با پاسخ

(نکته: چنانچه در بین مراحل انلاک اروری مثل INFO - FAILED (remote: Command not allowed) دریافت کردید
    به مسیر Settings / Developer options در گوشی برید و گزینه
    OEM unlocking رو فعال و مجدد مراحل رو تست کنید.

(
    برای فعال کردن منو Developer options به بخش Settings/About phone رفته و
    8 مرتبه روی بخش Android Build لمس کنید تا منو به بخش Settings اضافه بشه
    .)
    10-
    بعد از انلاک اخرین فریمور رام رسمی 6.0 رو روی گوشیتون توسط فلشتولز بصورت فول وایپ فلش کنید.

(ادامه اموزش در پست دوم)
    ت
    ویرایش توسط Sajad Askari : 2016_11_29 در ساعت 19:25 دلیل: اصلاح آموزش و تصحیح لینک عکس ها

کاربر نیمه فعال
    mohammadreza6246 آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.04
    Xperia-Z3-Plus-Dual Android6.0
    5 تشکر در 5 پست
    میانگین حضور
    16 ثانيه

Title Icon

من گوشی رو با همین روش روت کردم.
    ولی بعد از آنروت رام رسمی فلش زدم و دیدم که که موتور پردازش تصویر از کار افتاد.
    ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه.

کاربر نیمه فعال
    pooriamania آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.02
    Xperia-XZ Android8.0
    8 تشکر در 8 پست
    میانگین حضور
    25 ثانيه

Title Icon

سلام...روت کرنل برای اندروید 7 رو از کجا دانلود کنم...لینک خرابه

کاربر حرفه ای
    Afshin.Raad آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.24
    Xperia-Z3-Plus-Dual Android7.1
    151 تشکر در 107 پست
    میانگین حضور
    1 دقيقه 48 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط pooriamania نمایش پست ها
    سلام...روت کرنل برای اندروید 7 رو از کجا دانلود کنم...لینک خرابه
    سلام.دوستان منم این فایل روت کرنل برای اندروید 7 رو میخام.لینکش پاک شده
    __________________________________________________ _______________________
    دوستان من قبلا با این روش بکاپ گرفتم.امروز خواستم از طریق روش دوم پست دوم ta بکاپ رو برگردونم ولی متاسفانه وقتی میخام فایل DK.ftf رو درست کنه این خطا رو برای فایل TA میده
    [IMG][/IMG]
    لطفا بگید چیکار کنم.---------------------------------------------------ویرایش سوم-------------------------------------
    دوستان بنده بلاخره TA پارتشن رو ریستور کردم طبق این آموزش
    http://xperian.ir/forum/thread11812-6.html
    دقیق نمیدونم DRM key ریستور شد یا نه.به خاطر این که در آخر دوتا ارور نوشت ولی پیغام موفقیت هم نوشت
    [IMG][/IMG]
    اینم یه شات دیگه از خود گوشی
    [IMG][/IMG]
    ویرایش توسط Afshin.Raad : 2018_03_27 در ساعت 18:49
    الا بذکر الاه تطمعن القلوب

کاربر سایت
    hanrihelen آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.00
    Xperia-XZ1 Android1.5
    0 تشکر در 0 پست
    میانگین حضور
    نامشخص

Title Icon

سلام داداش منم این مشکل رو داشتم هنوزم دارم اگه جوابشو پیدا کردی بیزحمت به منم بگو

کاربر حرفه ای
    Afshin.Raad آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.24
    151 تشکر در 107 پست
    میانگین حضور
    1 دقيقه 48 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط hanrihelen نمایش پست ها
    سلام داداش منم این مشکل رو داشتم هنوزم دارم اگه جوابشو پیدا کردی بیزحمت به منم بگو
    ​مشکل چی؟

کاربر حرفه ای
    Afshin.Raad آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.24
    151 تشکر در 107 پست
    میانگین حضور
    1 دقيقه 48 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط Afshin.Raad نمایش پست ها
    سلام.دوستان منم این فایل روت کرنل برای اندروید 7 رو میخام.لینکش پاک شده
    __________________________________________________ _______________________
    دوستان من قبلا با این روش بکاپ گرفتم.امروز خواستم از طریق روش دوم پست دوم ta بکاپ رو برگردونم ولی متاسفانه وقتی میخام فایل DK.ftf رو درست کنه این خطا رو برای فایل TA میده
    [IMG][/IMG]
    لطفا بگید چیکار کنم.---------------------------------------------------ویرایش سوم-------------------------------------
    دوستان بنده بلاخره TA پارتشن رو ریستور کردم طبق این آموزش
    http://xperian.ir/forum/thread11812-6.html
    دقیق نمیدونم DRM key ریستور شد یا نه.به خاطر این که در آخر دوتا ارور نوشت ولی پیغام موفقیت هم نوشت
    [IMG][/IMG]
    اینم یه شات دیگه از خود گوشی
    [IMG][/IMG]
    کسی نمیخواد جوابی واسه ما بدههههههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

کاربر سایت
    moienmh1371 آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.01
    مدل رام
    32.1.A.1.185
    Xperia-Z3-Plus-Dual Android6.0
    0 تشکر در 0 پست
    میانگین حضور
    7 ثانيه

Title Icon

با سلام و خسته نباشید من چندتا سوال داشتم امیدوارم کمکم کنید. گوشیم z3 plus dual
    اول اینکه برای فلش رام 6 کدوم بیلد رو باید از سایتهای دیگه دانلود کنم البته یه بیلدی بگین که root kernel اون هم موجود باشه چون از سه تایی که گذاشتین فقط دومیش موجوده البته من از سایت xda یه چیزایی پیدا کردم. مثل اینکه چهارتا root kernel واسه دانلود داره اینم لینکش:
    [ROOT][Kernel][TWRP] repack of the stock ker… | Sony Xperia Z5
    دوم اینکه وقتی فایل TA.img توسط دستور cmd تبدیل به فایل DK.ftf میکنم یه فایل با حجم یک کیلوبایت درست میکنه در حالی که فایل اصلی بکاپ حدود 2 مگابایت هست خب این الان درسته البته فلش تولز این فایل dk.ftf رو توی فریمورها میشناسه
    سوم و از همه مهمتر من توسط iovyroot تونستم از کلیدها بکاپ بگیرم و دوباره همون لحظه توسط دستور cmd کلیدها رو برگردوندم و پیغام موفقیت آمیز داد و گوشی ری استارت نشد
    بعد یهو مغزم فتوا داد (واقعا هنوز موندم چرا اینکارو کردم) توسط برنامه فلش تولز میخواستم از کلیدها بکاپ بگیرم وقتی گوشی رو وصل کردم بعد از دو سه نوشته دستوری فلش تولز هنگ کرد حتی چند دقیقه منتظر موندم تا حالش سرجا بیاد ولی فایده ای نداشت و مجبور شدم گوشی رو جدا کنم. دوباره اومدم توسط cmd کلیدها رو برگردونم ولی آخرش این پیغامو میده:
    ta backup restored - flash stock firmware now - error :device not found
    ولی این دفعه گوشی ری استارت میکنه البته ری استارتش انگار با کمی هنگ انجام میشه مثلا اول صفحه سیاه میاد بعد چراغ نوتیفیکشین چند بار روشن میشه و بعد گوشی ری استارت میشه
    فقط یادم رفته بود قبل اینکارا توسط کد *#*#7378423#*#* از صفحه security عکس بگیرم الان ولی نگاه کردم همه چیز مثل عکس شما بود به جز اون مورد آخری که نوشته:
    FIDO_KEYS not provisoned البته در قسمت reset factory هم یه تاریخ و زمان به سال 1970 نوشته
    الان بنظرتون مشکلی پیش اومده من هنوز بوت لودر رو باز نکردم. در ضمن همین روش رو میشه روی اندروید 7 هم پیاده کرد چون یه روش توی انجمن هست ولی اون کلا کلیدها رو برنمیگردونه و فقط اونا رو فیکس میکنه
    آموزش روت و نصب ریکاوری E6533 اندروید 7.1.1 بیلد 0.160 + DRM Fix
    ببخشید که طولانی شد فقط نمیخوام مشکلی پیش بیاد در حین روت کردن
    با تشکر

کاربر حرفه ای
    Afshin.Raad آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.24
    151 تشکر در 107 پست
    میانگین حضور
    1 دقيقه 48 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط moienmh1371 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید من چندتا سوال داشتم امیدوارم کمکم کنید. گوشیم z3 plus dual
    اول اینکه برای فلش رام 6 کدوم بیلد رو باید از سایتهای دیگه دانلود کنم البته یه بیلدی بگین که root kernel اون هم موجود باشه چون از سه تایی که گذاشتین فقط دومیش موجوده البته من از سایت xda یه چیزایی پیدا کردم. مثل اینکه چهارتا root kernel واسه دانلود داره اینم لینکش:
    [root][kernel][twrp] repack of the stock ker… | sony xperia z5
    دوم اینکه وقتی فایل ta.img توسط دستور cmd تبدیل به فایل dk.ftf میکنم یه فایل با حجم یک کیلوبایت درست میکنه در حالی که فایل اصلی بکاپ حدود 2 مگابایت هست خب این الان درسته البته فلش تولز این فایل dk.ftf رو توی فریمورها میشناسه
    سوم و از همه مهمتر من توسط iovyroot تونستم از کلیدها بکاپ بگیرم و دوباره همون لحظه توسط دستور cmd کلیدها رو برگردوندم و پیغام موفقیت آمیز داد و گوشی ری استارت نشد
    بعد یهو مغزم فتوا داد (واقعا هنوز موندم چرا اینکارو کردم) توسط برنامه فلش تولز میخواستم از کلیدها بکاپ بگیرم وقتی گوشی رو وصل کردم بعد از دو سه نوشته دستوری فلش تولز هنگ کرد حتی چند دقیقه منتظر موندم تا حالش سرجا بیاد ولی فایده ای نداشت و مجبور شدم گوشی رو جدا کنم. دوباره اومدم توسط cmd کلیدها رو برگردونم ولی آخرش این پیغامو میده:
    Ta backup restored - flash stock firmware now - error :device not found
    ولی این دفعه گوشی ری استارت میکنه البته ری استارتش انگار با کمی هنگ انجام میشه مثلا اول صفحه سیاه میاد بعد چراغ نوتیفیکشین چند بار روشن میشه و بعد گوشی ری استارت میشه
    فقط یادم رفته بود قبل اینکارا توسط کد *#*#7378423#*#* از صفحه security عکس بگیرم الان ولی نگاه کردم همه چیز مثل عکس شما بود به جز اون مورد آخری که نوشته:
    Fido_keys not provisoned البته در قسمت reset factory هم یه تاریخ و زمان به سال 1970 نوشته
    الان بنظرتون مشکلی پیش اومده من هنوز بوت لودر رو باز نکردم. در ضمن همین روش رو میشه روی اندروید 7 هم پیاده کرد چون یه روش توی انجمن هست ولی اون کلا کلیدها رو برنمیگردونه و فقط اونا رو فیکس میکنه
    آموزش روت و نصب ریکاوری e6533 اندروید 7.1.1 بیلد 0.160 + drm fix
    با تشکر
    شما یبار رام رسمی فلش بزن.احتمالا مشکلت حل بشه.چون drm ریستور شدن.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط moienmh1371 نمایش پست ها
    [ROOT][Kernel][TWRP] repack of the stock ker… | Sony Xperia Z5
    دوم اینکه وقتی فایل TA.img توسط دستور cmd تبدیل به فایل DK.ftf میکنم یه فایل با حجم یک کیلوبایت درست میکنه در حالی که فایل اصلی بکاپ حدود 2 مگابایت هست خب این الان درسته البته فلش تولز این فایل dk.ftf رو توی فریمورها میشناسه
    ta backup restored - flash stock firmware now - error :device not found
    FIDO_KEYS not provisoned البته در قسمت reset factory هم یه تاریخ و زمان به سال 1970 نوشته
    آموزش روت و نصب ریکاوری E6533 اندروید 7.1.1 بیلد 0.160 + DRM Fix
    با تشکر
    شما یبار رام رسمی فلش بزن.احتمالا مشکلت حل بشه.چون DRM ریستور شدن.

• صفحه 64 از 64 نخستنخست ... 1454626364

کلمات کلیدی این موضوع