:
دسترسی سریع
  • Guest
:

کاربران برچسب زده شده

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 91011
نمایش نتایج: از 101 به 104 از 104

موضوع: ایجاد دسترسی و تغییر حافظه پیشفرض روی SD Card / رامهای KK -LP -MM

معاون بازنشسته
    Masoud.Ser آواتار ها

ميانگين پست در روز
    3.24
    Xperia-Z5 Android6.0.1
    13,425 تشکر در 5,248 پست
    میانگین حضور
    12 دقيقه 28 ثانيه

Title Icon ایجاد دسترسی و تغییر حافظه پیشفرض روی SD Card / رامهای KK -LP -MM

در رام های مارشمالو و لالی پاپ و کیت کت نحوه مجوز نوشتن اطلاعات روی حافظه خارجی یا همون SD Card تغییر کرده و
    همین موضوع در بیشتر موارد برای کاربران مشکل ایجاد میکنه و امکان استفاده کامل و بدون مشکل رو به کاربر نمیده
    مواردی مثل تعیین مسیر فایل های دانلودی توسط برنامه ADM یا انتخاب حافظه پیشفرض برای برنامه های جانبی یا کپی و
    انتقال اطلاعات بصورت کامل روی مموری یا .... حال امروز توسط مودی که تو این تاپیک گذاشته میشه
    شما میتونید به راحتی این مشکل رو حل کنید و به راحتی از مموری کارتتون استفاده کنید.
    (چنانچه با این مود جواب نگرفتید روش جابجایی حافظه و ازاد کردن دسترسی با ماژول پست دوم رو تست کنید.)
    (روش روی رام مارشمالو Z5 و Z2 تست شد و کار کرد. مسئولیت اتفاقات احتمالی با خودتون هست.)

1- دسترسی روت
    2- محیط ریکاوری
    (پیشنهادی:twrp)
    3- رام مارشمالو یا لالی پاپ یا کیت کت رسمی یا CM
    4- فایل زیپ ExtSD Fix

(قبل از هرکاری از رام بک اپ بگیرید.)
    1- فایل زیپ رو بعد از دانلود به مموری منتقل کنید.
    2- گوشی رو ریبوت کنید و وارد ریکاوری بشید.
    3- فایل زیپ ExtSD Fix رو فلش کنید.
    4- ریبوت کنید و تموم.
    (چنانچه این مود براتون جواب نداد میتونید ماژول پست دوم رو تست کنید.)

i

نسخه 1.9b (Stable)
    نسخه 2.9b (Beta dev)

کاربر سایت
    king2985 آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.00
    0 تشکر در 0 پست
    میانگین حضور
    نامشخص

Title Icon

دوستان روی تبلت چینی که نشه کاستام ریکاوری نصب کرد چطور میشه فایل فیکس رو روش فلش کرد ؟ راهکار جامعتری که بدون کاستام ریکاوری امکانپذیر باشه چیه ؟

کاربر نیمه فعال
    abanegan آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.04
    7 تشکر در 6 پست
    میانگین حضور
    1 دقيقه 13 ثانيه

Title Icon

سلام گوشی Z2 اندروید 6 رسمی بلید 291 من دیروز ناگهان به مشکل عدم نوشتن در حافظه جانبی برخورد یعنی به هیچ عنوان قادر به نوشتن هیچ برنامه ای بروی مموری خارجی نبود فقط اطلاعات از روش خوانده میشد ولی نوشتن نه یا همون رایت کردن نه! از ftp server گرفته تا دوربین تا ویس رکوردر هیچ کدام قابلیت نوشتن روی مموری خارجی نداشت قبلن این مشکل بود که بازدن پچ 1.9 بیشتر برنامه ها میتونستن روی مموری بنویسن یا رایت کنن اما به نگهان از کار افتاد بد گفتم گوشی ریست فکتوری کنم ولی قبلش بکاپ بگیرم که اینجا هم sd card غیر فعال بود! خلاصه بدون بکاپ ریست کردم دوباره از اول رام رسمی نصب کردم روت کردم....بعدش پچ 1.9 نصب کردم که قابلیت رایت مموری فعال بشه که ظاهرن فعال شده ولی یه مشکلی پیش امده اونم اینکه تمام برنامه هایی که تا قبل این مثل ویس ریکوردر برنامه مسیر یابی و نقشه و... که اکسپورت اون در آدرس مموری خارجی داده بودم و فایل ها ذخیره میشد دیگه روی مموری خارجی ذخیره نمیشه!! یا نقشه های گوگل که در مموری خارجی هست که بصورت آفلاین میشد ازش در برنامه مسیر یابی استفاده کرد دیگه این امکان نیست مگر اینکه تمام این فایل ها رو با اون حجم زیاد به مموری داخلی انتقال بدم که در این صورت به راحتی کار میکنه یا مثلا ویس ریکورد در مموری داخلی به راحتی ذخیره میشه این قضیه به شدت من کلافه کرده و عصبی!!
    با توجه به حجم برنامه های مورد استفاده و فایل های خروجی این برنامه ها عملن نمیشه که همه چیو در مموری داخلی سیو کرد چون به سرعت مموری داخلی پر میشه و از همه بدتر عملکرد و سرعت گوشی کاهش پیدا میکنه یا مشکلات دیگه به وجود میاد هنگ کردن و ....

چه کار باید بکنم که از این مصیبت رهایی پیدا کنم!؟ واقعا کلافم کرده...
    آیا میشه این پچ 2.9 بزنم روی 1.9 مشکلی پبدا میکنه؟ شاید با این پچ دومی درست بشه!!!
    آیا این عدم اجازه نوشتن یا رایت کردن در مموری خارجی میتونه مربوط به تنظیمات داخل گوشی باشه که البته من فعالش کردم یا میتونه مربوط به supersu باشه!! آیا باید busybox هم نصب کنم؟!
    خلاصه چه کنم که این مصیبت دست از سر ما برداره که خیییییلییییی مسخرسسسسست
    قابل ذکره که وقتی مثلا اپ ویس ریکوردر از طریق گوشی از اینترنال مموری به sdcard انقال میدم ظاهرن انتقال پیدا میکنه ولی در عمل اثری از اپ مورد نظر در مموری خارجی دیده نمیشه !! و وقتی در این حالت هم آدرس اکسپورت مموری خارجی میدم باز قادر به ثبت نیست!!!
    توضیح ابن نکته مهمه که با رفتن در esفایل منیجر مشاهده میشه که مموری داخلی که تمام اپ ها در اون نصب میشه در پوشه به نام sdcard است و مموری خارجی در پوشه ای به نام storage که در آن پوشه ای بنام 827b-74f5 است که تمامی فایل ها عکس ها موزیک و... در این پوشه ذخیره شده....

کاربر سایت
    king2985 آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.00
    0 تشکر در 0 پست
    میانگین حضور
    نامشخص

Title Icon

اکثر این راهها رو امتحان کردم نمیدونم چرا رو تبلت وی تب جواب نمیده .تبلت چینی wetab

کاربر سایت
    samixxx آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.00
    Xperia-T2-Ultra Android5.1
    0 تشکر در 0 پست
    میانگین حضور
    نامشخص

Title Icon

سلام
    اقا ممنون از همکاری و وقت گذاشتنت
    داداش ببین رو راست من هرکاری کردم روی گوشی سونی اکسپریا ultra t2 D530 تک سیم کارت. هیچ جور نمیتونم ریکاوری نصب کنم یه اشتباه کردم گوشی که اپدیت شد دیگه برنامه تیتانیوم و هیچ چیز دیگه ای حتی با وجود روت دیگه رو کارت حافظه چیزی بکاپ نمیگیرن..تورو خدا کمکم کن اعاثمو داغون کرده بخدا ممنونت میشم
    سامیار

• صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 91011

کلمات کلیدی این موضوع