:
دسترسی سریع
  • Guest
:

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: بالا نیومدن گوشی بعد از روت با kingo root

کاربر سایت
    pm2me4love آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.01
    Xperia-Z-Ultra Android5.1
    2 تشکر در 2 پست
    میانگین حضور
    13 ثانيه

Title Icon بالا نیومدن گوشی بعد از روت با kingo root

سلام خدمت دوستان و استادان کرامی

آقا کمکم کنید خیلی داغونم : من گوشیم سونی زد اولترا هست اندروید 5.1.1 و اومدم با این نرم افزار ( با کینگ روت فرق میکنه و اسمش کینگو هست ) گوشیمو روت کردم :

Kingo Android Root 1.4.9.2848 روت کردن دستگاه های اندرویدی

بعد از روت با کامپیوتر که اعلام کرد روت با موفقیت انجام شده کابل رو از گوشی جدا کردم و اومدم گوشیمو دستی ریسیت کردم و الان گوشی که روشن میشه فقط اسم کمپانی سونی میات و گوشی در ادامه میره روی صفحه آبی که به صورت مواج هست و همونجا میمونه و صفحه اصلی گوشیم بالا نمیات به مدت نیم ساعت هم گذاشتم ولی تغییری ایجاد نشد و گوشی فقط داغ میشد ، چیکار کنم گوشیم بالا بیات ؟؟؟؟؟خیلی اطلاعات شخصی تو گوشی دارم که نیازشون دارم و اگر بتونم اطلاعاتمو خارج کنم گوشیمو یه ریسیت فکتوری میزنم

منتظر کمک و یاریتون هستم

کاربر سایت
    ezio audiator آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.00
    Xperia-Neo-V Android4.4.2
    3 تشکر در 1 پست
    میانگین حضور
    نامشخص

Title Icon

دوست عزیز متاسفانه راهی وجود نداره غیر از اینکه گوشیتو فلش کنی یا بدی خدمات اندروید برات فلش کنه دیگه راهی نیست
    3 کاربر از ezio audiator به خاطر این پست تشکر کردند.
    Mёy$αM,Payam_Tamiji,pm2me4love

پاسخگو و راهنما
    Mёy$αM آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.34
    Xperia-Z5-Premium Android7.1
    802 تشکر در 445 پست
    میانگین حضور
    2 دقيقه 41 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط pm2me4love نمایش پست ها

آقا کمکم کنید خیلی داغونم : من گوشیم سونی زد اولترا هست اندروید 5.1.1 و اومدم با این نرم افزار ( با کینگ روت فرق میکنه و اسمش کینگو هست ) گوشیمو روت کردم :

بعد از روت با کامپیوتر که اعلام کرد روت با موفقیت انجام شده کابل رو از گوشی جدا کردم و اومدم گوشیمو دستی ریسیت کردم و الان گوشی که روشن میشه فقط اسم کمپانی سونی میات و گوشی در ادامه میره روی صفحه آبی که به صورت مواج هست و همونجا میمونه و صفحه اصلی گوشیم بالا نمیات به مدت نیم ساعت هم گذاشتم ولی تغییری ایجاد نشد و گوشی فقط داغ میشد ، چیکار کنم گوشیم بالا بیات ؟؟؟؟؟خیلی اطلاعات شخصی تو گوشی دارم که نیازشون دارم و اگر بتونم اطلاعاتمو خارج کنم گوشیمو یه ریسیت فکتوری میزنم

منتظر کمک و یاریتون هستم
    سلام
    محیط ریکاوری نریختی؟ بعضی مواقع بری توی محیط ریکاوری خارج بشی شده گوشی بالا بیاد
    وحالا به هر دلیلی گوشی درست نشد یه بار رام رسمی فلش کن و تیک قسمت وایپ هارو نزن که اطلاعاتت پاک نشه بعد از استخراج فایل هات دوباره گوشیو فلش کن به صورت فول وایپ و قبل از انجام کار هایی مانند روت یه بکاپ بگیر
    دوباره بارید از آسمون شهر برف // زوده ولی پاییز نیومده در رفت
    میان پایین از بالا دونه های برف // الهی شكر همه چی روبراهه مرد

تشکر شده توسط :
    pm2me4love

کاربر سایت
    pm2me4love آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.01
    2 تشکر در 2 پست
    میانگین حضور
    13 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط Mёy$αM نمایش پست ها
    سلام
    محیط ریکاوری نریختی؟ بعضی مواقع بری توی محیط ریکاوری خارج بشی شده گوشی بالا بیاد
    وحالا به هر دلیلی گوشی درست نشد یه بار رام رسمی فلش کن و تیک قسمت وایپ هارو نزن که اطلاعاتت پاک نشه بعد از استخراج فایل هات دوباره گوشیو فلش کن به صورت فول وایپ و قبل از انجام کار هایی مانند روت یه بکاپ بگیر
    من با فلش تولز اومدم رام چند تا بیلدر قبل از بیلد آخر رو که خودم داشتم ریختم ( بیلد نامبر خودم آخرین بیلد نامبر اندروید 5.1.1 بود ولی الان بیلدر اندروید 5.0.2 رو ریختم ) و تیک وایپ ها رو غیر فعال کردم که اطلاعات و نرم افزار هام پاک نشه

الان گوشیم بالا اومده ولی صفحه نمایش هی خاموش روشن میشه و من نرم افزار ها و اطلاعاتمو میبینم ولی صفحه هی پشت سر هم خاموش روشن میشه و من نمیتونم کار کنم ، چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟

باید اندروید 5.1.1 که آخرین بیلدرش رو گوشیم نصب بود رو فلش میکردم تا این مشکل پیش نیات یا مشکل از جایی دیگه هست ؟؟؟؟؟

ناظم بازنشسته
    HyDrA آواتار ها

ميانگين پست در روز
    2.20
    6,331 تشکر در 3,470 پست
    میانگین حضور
    7 دقيقه 38 ثانيه

Title Icon

منتظر کمک و یاریتون هستم
    سلام داداش

هر کاری خواستی بکنی قبلش ی هماهنگی کن

ی رام بدون وایپ بزن درس میشه
    موفق باشی
    مردم عاشق سگهایی هستند که به پایشان می افتند و دم تکان می دهند..!
    قبول شیرها قویترند.
    اما هیچ گرگی با شلاق اهالی سیرک دلقک نمی شود.

درمن گرگی است خسته ازنبردهای پی درپی برای زندگی....
    درگوشه غاری نشسته وزخم هایش را میلیسد.
    واااااای به روزه انتقام.....
    همه را غارنشین خواهم کرد...
    2 کاربر از HyDrA به خاطر این پست تشکر کردند.
    Mёy$αM,Payam_Tamiji

کاربر سایت
    Behrad Fely آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.00
    مدل رام
    اصلی سونی build 236
    0 تشکر در 0 پست
    میانگین حضور
    1 ثانيه

Lightbulb

من با فلش تولز اومدم رام چند تا بیلدر قبل از بیلد آخر رو که خودم داشتم ریختم ( بیلد نامبر خودم آخرین بیلد نامبر اندروید 5.1.1 بود ولی الان بیلدر اندروید 5.0.2 رو ریختم ) و تیک وایپ ها رو غیر فعال کردم که اطلاعات و نرم افزار هام پاک نشه

الان گوشیم بالا اومده ولی صفحه نمایش هی خاموش روشن میشه و من نرم افزار ها و اطلاعاتمو میبینم ولی صفحه هی پشت سر هم خاموش روشن میشه و من نمیتونم کار کنم ، چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟

باید اندروید 5.1.1 که آخرین بیلدرش رو گوشیم نصب بود رو فلش میکردم تا این مشکل پیش نیات یا مشکل از جایی دیگه هست ؟؟؟؟؟
    درود من هم zu دارم و دوسال پیش با گینگ روت کار شمارا کردم و گوشی به مرز انهدام رسید دقیقا داغ داغ و شارژش از ۱۰۰ در یه آن خاموش میشد.. بردم یک سونی کار و منبع تغذیه بین باتری و cpu نیم سوز شده بود.. مجبور شدم باتری رو عوض کنم چون منبع تغذیه به باتری متصل و سرهمه.. گوشی درست شد. ضمنا روت گوشی اڪسپریا zu خیلی تخصصی است و بهمین راحتی با این نرم افزار های در دسترس روت نمیشه.. اول بوت لودر باید باز شه و مراحل ریشه انجام شه.. با فلش تولز و سه مرحله داره که کاری نیس که کاربر انجامش بده. با تشکر

• کلمات کلیدی این موضوع