:
دسترسی سریع
  • Guest
:

کاربران برچسب زده شده

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 12 از 12

موضوع: مشکل عجیب ، خاموش شد دیگه روشن نشد

کاربر فعال
    reza6095 آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.05
    مدل رام
    رسمی - خاورمیانه
    Xperia-M5 Android6.0
    85 تشکر در 55 پست
    میانگین حضور
    58 ثانيه

Title Icon مشکل عجیب ، خاموش شد دیگه روشن نشد

سلام
    دوستان سلام
    گوشی m5 من یه دفه خاموش شد ، فک کردم مثل قبلا به شارژر بزنم روشن میشه ، ولی زدم به شارژر فقط چراغ قرمز روشن شد و دیگه هیچ عکس العملی نداشت
    چند ساعت گذشت دوباره زدم به شارژر ، علامت باتری اومد و باتری از صفر درصد شروع کرد به شارژ ولی روشنش نکردم ، چهارد درصد شارژ شد بازم خاموش شد و دگ شارژ هم نشد
    بازم رفت تو کما ، تا فرداش صبر کردم ، پاور رو زدم روشن شد ، ادم سونی اومد و انیمشن لودینگ اومد باز خاموش شد دگ روشن نشد که نشد ، به شارژر هم که میزنم دو درصد شارژ میشه بازم قط میکنه ، و تا چند ساعت دگ هیچ علامت حیاتی نداره ، حتی به کامپیوتر هم وصل میکنم ویندوز هم چیزی رو شناسایی نمیکنه انگار چیزی وصل نشده موقه خاموشی شصت درصد شارژ داشت
    دگ واقعا خسته شدم از دست این گوشی

پاسخگو و راهنما
    مدیر بخش
    Hossein MT آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.40
    مدل رام
    LineageOS 14.1
    Xperia-Z3-Compact Android7.0
    1,602 تشکر در 816 پست
    میانگین حضور
    1 دقيقه 58 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط reza6095 نمایش پست ها
    گوشی رو فرستادم تهران پیش نمایندگی سونی ، گفتن قسمت تغذیه گوشی عیب داره باید تعویض بشه ، هزینش هم در بهترین حالت 250 هست ، که کلا منصرف شدم ، هر وقت رسید میرم میفروشمش به یه تعمیرکار
    شما یه گوشی خراب رو بخواید بفروشید خیلی کم میخرن. بهتره که درست کنید، بعد به دست(مردم عادی، ن مغازه دار) بفروشید، اینجوری خیلی بیشتر سود میکنید.
    تشکر شده توسط :
    Sajad Askari

کاربر فعال
    sami7942 آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.06
    مدل رام
    رام رسمی 7 روت شده
    Xperia-Z5-Premium-dual Android7.0
    129 تشکر در 68 پست
    میانگین حضور
    31 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط reza6095 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان سلام
    گوشی m5 من یه دفه خاموش شد ، فک کردم مثل قبلا به شارژر بزنم روشن میشه ، ولی زدم به شارژر فقط چراغ قرمز روشن شد و دیگه هیچ عکس العملی نداشت
    چند ساعت گذشت دوباره زدم به شارژر ، علامت باتری اومد و باتری از صفر درصد شروع کرد به شارژ ولی روشنش نکردم ، چهارد درصد شارژ شد بازم خاموش شد و دگ شارژ هم نشد
    بازم رفت تو کما ، تا فرداش صبر کردم ، پاور رو زدم روشن شد ، ادم سونی اومد و انیمشن لودینگ اومد باز خاموش شد دگ روشن نشد که نشد ، به شارژر هم که میزنم دو درصد شارژ میشه بازم قط میکنه ، و تا چند ساعت دگ هیچ علامت حیاتی نداره ، حتی به کامپیوتر هم وصل میکنم ویندوز هم چیزی رو شناسایی نمیکنه انگار چیزی وصل نشده موقه خاموشی شصت درصد شارژ داشت
    دگ واقعا خسته شدم از دست این گوشی
    باسلام
    شما درحال خاموش کلید های پاور و ولوم بالا رو به مدت 15 ثانیه نگه دارید و سپس گوشی رو بزنید شارژ میبینید خیلی راحت بالا میاد
    تشکر شده توسط :
    reza6095

• صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع