:
دسترسی سریع
  • Guest
:

کاربران برچسب زده شده

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 31 از 31

موضوع: ارسال گوشی xperia xa ultra

کاربر سایت
    تحویلی آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.01
    Xperia-XA-Ultra Android6.0.1
    6 تشکر در 4 پست
    میانگین حضور
    نامشخص

Title Icon ارسال گوشی xperia xa ultra

با سلام و خسته نباشید ، از طرفدارن کوچک محصولات سونی (گرامی) هستم اما در این انتخاب آخری مورد بی مهری قرار گرفته ام و شاید سیستم بخش اداری گارانتی محصولات سونی در ایران چنین قوانینی داشته باشد ، بعد از موضوع اجرای طرح ریجستری گوشی های وارداتی اینحانب به انتخاب خود سفارش این گ.شی با گرانتی معتبر را خواستار شدم و خریداری کردم و چون پیر مرد شدم خواستم از نمایشگر بزرگتر استفاده کنم ، اما میکروفون گوشی از همان روز اول مشکل داشت و صدا برای مخاطب بسیار ضعیف ارسال میشد ، به فروشنده محترم مراجعه کردم و فرمودند گارانتی دارد و گوشی رو ازم گرفتند و طبق خبری که به گوشم رسیده ، این گوشی ایراد نرم افزاری داشته و مورد تست قرار گرفته و بعد از یک ماه گوشی رو تحویل گرفتم و مجددا چند روز بعد گوشی با همان مشکل قبلی تحویل آقای فروشنده شد و از آن زمان تاکنون حدود سه هفته زمان برده و طی آخرین سوالم از فروشنده محترم ، فرمودند درست کردن گوشی شما نیاز به زمان دارددددد یعنی از شهریور ماه سالجاری که گوشی رو خریدم تا امروز شاید دو هفته این گوشی رو داشتم و ای کاش با گرانتی ش رو انتخاب نمی کردم چون همه ی گوشی هائی که برای خودم و خانواده ام گرفتم بدون گارانتی بوده --- گوشی هائی که داشتم از آیون نازنین که تازه رونمایی شده بود گرفتم بعد ش زد فراموش نشدنی ، زد 1 زد2 زد 3 بعدش زد 5 پریمیوم افتخاری ست و مانند زد5 قدیمی دوران جوونی هامون که باهاش زندگی کردیم ، خواستم تغییر کاربری بدم اپل یا سامسونگ یا اچ تی سی یا ال جی کمی به این موضوع فکر کردم فقط فکر کردم ، اما خیلی سخته از سونی که باهاش زندگی کردم برم سامسونگ بگیرم ، شاید روزی این اتفاق بیوفته ، روزگاری جوون بودیم و محصولات صوتی تصویری ناسیونال که بعدش شد پاناسونیک خیلی خوب بود و طرفدار داشت از دوربین هاش تا سی آر تی ها و پخش کاست اما هیچوقت نتونست خودش رو به وضوح سونی برسونه ، محصولات پاناسونیک بخاطر عدم پشتیبانی خوب در استان گیلان رشت کاملا بدون طرفدار ماند و این هشداری ست برای محصولات سونی این نوشته رو یک درد دل کردن تلقی فرمائید
    و اینجانب هنوزم بدون گوشی موندم لطفا بفرمائید چرا تعمیر گوشی من نیاز به زمان چند ماهه داره
    2 کاربر از تحویلی به خاطر این پست تشکر کردند.
    jamal9,M-E

کاربر سایت
    arinboy آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.01
    Xperia-XA-Ultra-Dual Android6.0
    2 تشکر در 2 پست
    میانگین حضور
    نامشخص

Title Icon

واقعا موندم حالا سونی که داره میبینه اینهمه آدم گوشی سونی xa ultra شون خرابه چرا کاری نمیکنه ..
    چرا فراخوان نمیده همرو جمع کنه عوض کنه براشون ؟؟؟؟؟؟؟؟
    دوستان بیاین جمع بشیم جلو نمایندگی سونی اعتراض کنیم ..
    این چه وضعشه ..
    1.200 پول دادیم که تا الان بخدا نزدیک 1.700 در اومده برام...
    وایسادم اندروید 7 بیاد .. اگر بیادو درست نشه .. میکوبمش تو دیوار گوشیو

• صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234

کلمات کلیدی این موضوع