:
دسترسی سریع
  • Guest
:

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: روشن نشدن اکسپریا زد بعد نصب رام غیر رسمی

کاربر سایت
    Ayhan74 آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.00
    Xperia-Z Android5.1
    3 تشکر در 2 پست
    میانگین حضور
    3 ثانيه

Title Icon روشن نشدن اکسپریا زد بعد نصب رام غیر رسمی

با سلام خدمت همه ی دوستان
    من امروز کاستوم رام اندروید 7.1.1رو میخاستم روگوشیم نصب کنم بعد اندرویدم هم 5.1.1رام رسمی بود بعد روت کردم وبعد این پستو دیدم نصب ریکاوری بدون نیاز به بوت لودر باز و سختی و... تنها با یک کلیک بر روی اندروید 5.0.2 ! یا این روش ریکاوریو نصب کردم یعنی بوت لودر گوشیمو باز نکردم بدون بوت لودر ریکاوریو نصب کردم بعد یک بکاپ از طریق ریکاوری گرفتم بعد فایل فایل زیپ رو بردم تو حافظه گوشی بعد رفتم تومحیط ریکاوری اشتباهی زود وایپ رسیت فکتوری کردم فابل فلش کداخل حافظه بود پاک شد بعد مجبور شدم صبر کنم تاگوشیم بالا بیادبعد ک بالا اومد خلاصه تنظیمات کارخانه شده بود ولی محیط ریکاوری مونده بود بعد دئباره خاستم روت کنم تانصفه میومد ولی باز روت نمیکرد خلاصه عجله کردم فایل فلش و فایل gappsرو بردم داخل مموری کارتم وگوشیو خموش کردم و دوباره روشن کردم وگوشیو بردم توحالت ریکاوری و این بار تمام وایپا رو انجام دادم بعد رفتم فایل رامو فلش کزدم بعد یکی دو دق تموم شد بعد فایل gapsرو فلش زدم ی دفه ی علامت ضربدر قرمز رنگ اومد رو عکس اندروید بعد فقط ی اروری ب چشمم خورد ک به انگلیسی نوشته بود فایل gappsواسه اندروید6.1.1هست ک نصب کردین ن برای اندروید 7.1.1!!!!!!

خلاصه هول ورم داشت بعد ک برگشتم تو منوی ریکاوری گزینه اولو انتخاب کردم بعد فک کردم مشکلی پیش نیومده و گزینه rebot system recovery رو زدم و گوشیم خاموش شد و دگ روشن نشد و موقع ای ک دکمه ی پاورو روشن میکنم فقط ی ویبره کوچیک میخوره و بس و وقتیم میزنم به شارژ فقط چراخ Ledفقط چشمک قرمز زن میزنه درکل گوشیم صفحش روشن نمیشه

دوستانی ک واردن مینونن کمکم کنن؟
    چکار کنم گ گوشیم بالا بیاد ؟؟
    منتظر جواباتونم مررسی دوستان
    ویرایش توسط Ayhan74 : 2017_02_23 در ساعت 22:22

ناظم انجمن
    Sajad Askari آواتار ها

ميانگين پست در روز
    5.62
    مدل رام
    Stock Nougat 7.0 Build 376
    Xperia-Z5-Premium-dual Android7.0
    14,618 تشکر در 7,991 پست
    میانگین حضور
    13 دقيقه 18 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط Ayhan74 نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه ی دوستان
    من امروز کاستوم رام اندروید 7.1.1رو میخاستم روگوشیم نصب کنم بعد اندرویدم هم 5.1.1رام رسمی بود بعد روت کردم وبعد این پستو دیدم آموزش نصب ریکاوری بدون نیاز به بوت لودر باز و سختی و... تنها با یک کلیک بر روی اندروید 5.0.2 ! - صفحه 5 یا این روش ریکاوریو نصب کردم یعنی بوت لودر گوشیمو باز نکردم بدون بوت لودر ریکاوریو نصب کردم بعد یک بکاپ از طریق ریکاوری گرفتم بعد فایل فایل زیپ رو بردم تو حافظه گوشی بعد رفتم تومحیط ریکاوری اشتباهی زود وایپ رسیت فکتوری کردم فابل فلش کداخل حافظه بود پاک شد بعد مجبور شدم صبر کنم تاگوشیم بالا بیادبعد ک بالا اومد خلاصه تنظیمات کارخانه شده بود ولی محیط ریکاوری مونده بود بعد دئباره خاستم روت کنم تانصفه میومد ولی باز روت نمیکرد خلاصه عجله کردم فایل فلش و فایل gappsرو بردم داخل مموری کارتم وگوشیو خموش کردم و دوباره روشن کردم وگوشیو بردم توحالت ریکاوری و این بار تمام وایپا رو انجام دادم بعد رفتم فایل رامو فلش کزدم بعد یکی دو دق تموم شد بعد فایل gapsرو فلش زدم ی دفه ی علامت ضربدر قرمز رنگ اومد رو عکس اندروید بعد فقط ی اروری ب چشمم خورد ک به انگلیسی نوشته بود فایل gappsواسه اندروید6.1.1هست ک نصب کردین ن برای اندروید 7.1.1!!!!!!

خلاصه هول ورم داشت بعد ک برگشتم تو منوی ریکاوری گزینه اولو انتخاب کردم بعد فک کردم مشکلی پیش نیومده و گزینه rebot system recovery رو زدم و گوشیم خاموش شد و دگ روشن نشد و موقع ای ک دکمه ی پاورو روشن میکنم فقط ی ویبره کوچیک میخوره و بس و وقتیم میزنم به شارژ فقط چراخ Ledفقط چشمک قرمز زن میزنه درکل گوشیم صفحش روشن نمیشه

دوستانی ک واردن مینونن کمکم کنن؟
    چکار کنم گ گوشیم بالا بیاد ؟؟
    منتظر جواباتونم مررسی دوستان
    سلام
    گوشیو 3،4 ساعت بزار تو شارژ و رام رسمی با فلش تولز فول وایپ فلش کن
    اگه نتونستی یا مشکلی بود یا اروری داد ازش اسکرین شات بفرست تا راهنمایی بشی
    2 کاربر از Sajad Askari به خاطر این پست تشکر کردند.
    Ayhan74,Vahid0067

کاربر سایت
    Ayhan74 آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.00
    Xperia-Z Android5.1
    3 تشکر در 2 پست
    میانگین حضور
    3 ثانيه

Title Icon

سلام ممنونم ک جواب دادین یعنی اگ سه ساعت بزنم به شارژ بعد رام رسمیو نصب کنم نصب میشه؟اخ وقتی ک میزنم به شارژ فقط چراغ چشم زن چشمک قرمز میزنه و وقتیم روشن میکنم فقط ویبره میخوره بعد برا نصب از طریق فلش تولز روش عادیشو برم ی واسه این مورد روشی دگ ای است یعنی چ حوری فلش کنماین موردو؟؟ یعنی فلش تولز گوشیو میشناسه؟راسی بعدشم گوشیو همیجوری خودم ی ساعت پیش با شارژر سریع زدم به شارژ تا الان فک کنم شارژش پر باشه راسی اینم بگم موقع نصب کاستوم رام باتریم هم52درصد داشت .

راسی برنامه فلش تولز ورژنش فرقی ک نداره کدوم ورژن باشه چون ورژن فلش تولزم0.9.18.6هست

مرسی ک وقت گذاشتین جواب دادین واقعا ممنون و سپاس گزارم
    ویرایش توسط Ayhan74 : 2017_02_23 در ساعت 23:29

ناظم انجمن
    Sajad Askari آواتار ها

ميانگين پست در روز
    5.62
    مدل رام
    Stock Nougat 7.0 Build 376
    Xperia-Z5-Premium-dual Android7.0
    14,618 تشکر در 7,991 پست
    میانگین حضور
    13 دقيقه 18 ثانيه

Title Icon

سلام ممنونم ک جواب دادین یعنی اگ سه ساعت بزنم به شارژ بعد رام رسمیو نصب کنم نصب میشه؟اخ وقتی ک میزنم به شارژ فقط چراغ چشم زن چشمک قرمز میزنه و وقتیم روشن میکنم فقط ویبره میخوره بعد برا نصب از طریق فلش تولز روش عادیشو برم ی واسه این مورد روشی دگ ای است یعنی چ حوری فلش کنماین موردو؟؟ یعنی فلش تولز گوشیو میشناسه؟راسی بعدشم گوشیو همیجوری خودم ی ساعت پیش با شارژر سریع زدم به شارژ تا الان فک کنم شارژش پر باشه راسی اینم بگم موقع نصب کاستوم رام باتریم هم52درصد داشت .

راسی برنامه فلش تولز ورژنش فرقی ک نداره کدوم ورژن باشه چون ورژن فلش تولزم0.9.18.6هست

مرسی ک وقت گذاشتین جواب دادین واقعا ممنون و سپاس گزارم
    اولا هیچوقت گوشیرو که فست شارژ نداره رو با فست شارژ نزن به شارژ!
    دوما بله بزن شارژ بعد چند ساعت اگه گوشیت هارد بریک نشده باشه براحتی فلش میشه
    اگه ویبره میخوره ینی احتمالا هارد بریک نشده و نگران نباش
    شارژی که داشتی ممکنه به سرعت تموم شده باشه پس روش حساب نکن
    2 کاربر از Sajad Askari به خاطر این پست تشکر کردند.
    Ayhan74,Vahid0067

کاربر سایت
    Ayhan74 آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.00
    Xperia-Z Android5.1
    3 تشکر در 2 پست
    میانگین حضور
    3 ثانيه

Title Icon

مرسی دستتون درد نکنه رامو با فلش تولز نصب کردم نصب شد و گوشیم بالا اومد البته شب تاصبحو توشارژ بود بعد ک زدم به کامپیوتر و رامو نصب کردم بعد نصب شارژ باتری کاملا خالی شده بود بعد ب شارژ وصل کردم بعد چند دق روشنش کردم و بوت ا ولیش ی چند دق طول کشید ولی بالا اومد حالا نمیونم بوت اولیش ایجوری عادیه ی کلا همینجوری میاد بالابازم مرسی ک وقت گذاشتین بهم کمک کردین
    2 کاربر از Ayhan74 به خاطر این پست تشکر کردند.
    Sajad Askari,Vahid0067

پاسخگو و راهنما
    مدیر بخش
    Hossein MT آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.40
    مدل رام
    LineageOS 14.1
    Xperia-Z3-Compact Android7.0
    1,602 تشکر در 816 پست
    میانگین حضور
    1 دقيقه 58 ثانيه

Title Icon

مرسی دستتون درد نکنه رامو با فلش تولز نصب کردم نصب شد و گوشیم بالا اومد البته شب تاصبحو توشارژ بود بعد ک زدم به کامپیوتر و رامو نصب کردم بعد نصب شارژ باتری کاملا خالی شده بود بعد ب شارژ وصل کردم بعد چند دق روشنش کردم و بوت ا ولیش ی چند دق طول کشید ولی بالا اومد حالا نمیونم بوت اولیش ایجوری عادیه ی کلا همینجوری میاد بالابازم مرسی ک وقت گذاشتین بهم کمک کردین
    سلام؛ همیشه بوت اولیه گوشیتون بسته به رامی که فلش میزنید تا 20 دقیقه هم ممکنه بوتش طول بکشه(فقط بوت اول)
    بعدش کاملا به روند عادی خودش برمیگرده

موفق باشید
    3 کاربر از Hossein MT به خاطر این پست تشکر کردند.
    Ayhan74,Sajad Askari,Vahid0067

کاربر سایت
    hossein777 آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.00
    Xperia-Z Android5.0.2
    4 تشکر در 3 پست
    میانگین حضور
    10 ثانيه

Title Icon

سلام،
    من رام غیر رسمی 7.1.2 رو روی z زدم طبق روشی که بود، یعنی بوت لودر باز و .... نصب کردم، بعد دوباره برگشتم رام رسمی 5.1.1 رو زدم فول وایپ هم کردم ولی گوشی بعد از اینکه روشن میشه و آرم سونی میاد و رد میشه، دیگه بعدش همونجوری صفحه نیمه تاریک میمونه، چندین ساعت، حداقل پنج شش بار با موفقیت فلش زدم با نسخه های مختلف فلش تولز و دو نسخه متفاوت فریمور؛ ولی باز هم مشکل حل نمیشه. بوت لودر رو بستم دوباره فلش زدم کامل زده شد ولی بازم مشکل حل نشد.
    گذاشتم باطری راحت شارژ شد علامت شارژ هم با درصدش اومد تا 100درصدهم شارژ شد. بعد گذاشتم چندین ساعت ببینم چی میشه ولی باطری تموم شد ولی از اون مرحله رد نشد.
    ویرایش توسط hossein777 : 2017_11_11 در ساعت 15:31
    تشکر شده توسط :
    Vahid0067

ناظم انجمن
    ™EHSAN آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.84
    مدل رام
    Stock Rom
    Xperia-M4-Aqua-Dual Android6.0.1
    1,466 تشکر در 904 پست
    میانگین حضور
    1 دقيقه 54 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein777 نمایش پست ها
    سلام،
    من رام غیر رسمی 7.1.2 رو روی z زدم طبق روشی که بود، یعنی بوت لودر باز و .... نصب کردم، بعد دوباره برگشتم رام رسمی 5.1.1 رو زدم فول وایپ هم کردم ولی گوشی بعد از اینکه روشن میشه و آرم سونی میاد و رد میشه، دیگه بعدش همونجوری صفحه نیمه تاریک میمونه، چندین ساعت، حداقل پنج شش بار با موفقیت فلش زدم با نسخه های مختلف فلش تولز و دو نسخه متفاوت فریمور؛ ولی باز هم مشکل حل نمیشه. بوت لودر رو بستم دوباره فلش زدم کامل زده شد ولی بازم مشکل حل نشد.
    گذاشتم باطری راحت شارژ شد علامت شارژ هم با درصدش اومد تا 100درصدهم شارژ شد. بعد گذاشتم چندین ساعت ببینم چی میشه ولی باطری تموم شد ولی از اون مرحله رد نشد.
    درود
    گاهی همچین مشکلاتی بوجود میاد چون اون نسخه رام رسمی سازگار نیست با کاستوم رام یا یه قسمت پاک شده که فقط توی رام کاستوم هست...
    بهتره یه کاستوم رام با اندروید لالیپاپ بزنید و دوباره اندروید رسمی لالیپاپ بزنید...
    تشکر شده توسط :
    Vahid0067

کاربر نیمه فعال
    M_ALI آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.03
    Xperia-Z Android7.1
    23 تشکر در 22 پست
    میانگین حضور
    20 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein777 نمایش پست ها
    سلام،
    دوست عزیز این مشکل برامن هم پیش اومده.راه حلش تنها اینه که رام اندروید 4فلش بزنی.اینجوری گوشی میاد بالا.من 4.2.2 دم دستم بود مشکلم حل شد
    تشکر شده توسط :
    ™EHSAN

• کلمات کلیدی این موضوع