:
دسترسی سریع
  • Guest
:

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: مشاوره خرید سونی

کاربر سایت
    Mr.Bahador آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.00
    Xperia-XZ-Premium Android7.1
    1 تشکر در 1 پست
    میانگین حضور
    2 ثانيه

Title Icon مشاوره خرید سونی

با سلام

بنده مدتیه که قصد خرید گوشی دارم . بعد از تحقیقاتی راجب گوشی ها تصمیم گرفتم xperia z5 premium رو خریداری کنم . پیش چند موبایل فروشی مختلف رفتم اما همشون میگفتن که

سونی جدیدا جنسش اصلا خوب نیست و خرابی زیاد داره و از هر 10 تا 2-3 تاش خرابه و اینکه حتی اگه با گارانتیم بگیری , اگه خراب بود ما مسِؤلیتی قبول نمیکنیم و خودت باید پیگیرش باشی

هرچند که احتمالا اونجا هم جواب رد بهت میدن . واقعا اگه اینجور باشه خرید سونی یه ریسکه که اصلا به انجامش نمیارزه .

در انجمن چند تا پست در این رابطه قرار داشت که متاسفانه جواب ها قانع کننده نبود !

چند نمونه از جواب ها :

1-همه شرکتا دارای خرابین و سونی هم از این قاعده مستثنی نیست

بنده منکر این نمیشم اما نه در حدی که داد همه فروشنده هارو در بیاره و اینقدر بد بگن ازش . شرکتای دیگه هم خرابی دارن اما چرا درباره برندای دیگه همچین حرفایی زده نمیشه. به قول

معروف "تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیز ها "

2-سونی شرکت بسیار معروفیه و قطعاتش از بهترین کیفیت برخورداره

این مورد هم کاملا صحیحه . شرکتی به بزرگی سونی (چه تو گوشی از برندای دیگه پایین تر باشه چه سرتر ) که یکی از معتبر ترین کمپانی های جهانه و تو صوتی و تصویری جدا از موبایل

حرف اولو میزنه , هیچ وقت با استفاده از اجناس دارای کیفیت نامرغوب نمیاد خودشو خراب کنه اتفاقا برعکس از مرغوب ترین ها استفاده میکنه ! اما اینم باید در نظر گرفت که گوشی هایی

که در ایران موجود هستند همگی چینی اند و کیفیتش به مراتب از جنس سایر کشور ها پایین تر . پس مشکل دار بودن گوشی ها چیزی از ارزش سونی کم نمیکنه !

3-فروشنده ها به دنبال سود خودشونن و چون از سامسونگ سود بیشتری میبرند اونو پیشنهاد میکنند

والا خیلی با این مورد موافق نیستم اما یکی از جاهایی که رفتم طرف دوستم بود و به هیچ وجه آدمی نیست که به خاطر سود بیشتر همچین حرفیو بزنه و یک جای دیگه هم که همینو گفت

جای کاملا معتبری بود و اتفاقا سونیم موجود داشت . بالاخره اون سونیا هم باید فروش بره دیگه ! حالا دوهزار سود بیشتر یا کمتر... جالب اینکه سونی قبلی(Z2) هم از همینجا

گرفتم و اتفاقا خیلیم تعریف میکرد از اون و واقعا هم گوشی خوبی بود . به همین خاطره که بازم خواهان خرید سونی هستم.

__________________________________________________ __________________________________________________ __________________________________

شاید یکم طولانی شده باشه ولی نیاز بود .امیدوارم پست جامعی در این مورد باشه چون میدونم مشکل خیلیای دیگه هم هست . لطفا فقط کسایی که اطلاعات کافی دارن جواب بدن ,

بالاخره گوشیو میخریم که چند سال باهاش کارکنیم , درست نیست که بعضیا با پاسخ نادرستشون مارو پشیمون کنند...

منتظر پاسخ دوستان هستم

-ممنون
    ویرایش توسط Mr.Bahador : 2017_03_28 در ساعت 23:11

توسعه دهنده
    مدیر بخش
    Payam_Tamiji آواتار ها

ميانگين پست در روز
    1.31
    Xperia-Z5 Android7.0
    4,847 تشکر در 2,433 پست
    میانگین حضور
    4 دقيقه 33 ثانيه

Title Icon

درود بر شما
    ببینید بیشتر فروشنده ها (چه در تهران چه در شهرستان ها و ...) از فروش سامسونگ یا برندای دیگه سود بیشتری نسیبشون میشه. بنده خودم چند ساله که هم برای خودم هم برای دوستان و اشناها سونی می خرم و تا به حال خرابی خاصی ندیدم ازشون
    ولی راجع به پرمیوم بهتره که مدلی که ازش می خرید جزو سری های اخر باشه(rev بالاتری داشته باشه) یا این که موقع خرید چک کنید ببیند مشکل سوکت هنزفری نداشته باشه. این مشکل بسیار نادره ولی خوب بهتره که پیشگیری بشه.
    موفق باشید

Sent from my E6683 using Tapatalk
    2 کاربر از Payam_Tamiji به خاطر این پست تشکر کردند.
    PANASONIC,Sajad Askari

کاربر سایت
    PANASONIC آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.01
    مدل رام
    Official
    Xperia-X Android7.0
    25 تشکر در 12 پست
    میانگین حضور
    21 ثانيه

Title Icon

سلام .
    ببین دوست عزیز ، خرابی ممکنه تو هر گوشی پیش بیاد
    ولی اکثر فروشنده ها بخاطر سودشون این حرفارو میزنن .وقتی یه فروشنده گلکسی ای 5 رو به ایکس ترجیح بده یا اینکه دوربین گلکسی جی7پرایم رو از دوربین ایکس بهتر بدونه ، وضع این میشه

کاربر سایت
    wentor آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.01
    1 تشکر در 1 پست
    میانگین حضور
    2 ثانيه

Title Icon

حق انتخاب با خودتونه

من از همون اوایل که سونی با اریکسون همکاری میکرد از گوشیاشون استفاده میکردم و تا حالا هم خرابی در کار نبوده حتی فلش هم نزدم چه برسه خراب بشه ببریم تعمیرگا !

اینم ربطی نداره رفیق شما فروشنده هست یا خیر همه میدونن فروش سامسونگ تو ایارن خیلی خوبه و سود زیادی هم داره واسه همین تبلیغاتشون به رسانه ملی هم کشیده !

شما از هر نظر نگاه کنی امکانات مثلا یه J7 سامسونگ شاید از XA هم کمتر باشه ! اما قیمتش ! و حتی A7

پیشنهاد من به شما اینکه میتونین از سریا جدید سونی بخرید مثل Xz یا صبر کنید که غول سونی تو راهه اما خوب اوایل گرون هست ولی بعد از یک مدت میاد روی 2200 -2500 و میتونین یه گوشی فوق العاده خوب بخرید !

منظورم Xperia XZ Permium
    که به نظرم بهترین گوشی حال حاضر دنیاست !
    تشکر شده توسط :
    Mr.Bahador

کاربر حرفه ای
    sara_851 آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.10
    74 تشکر در 51 پست
    میانگین حضور
    1 دقيقه 7 ثانيه

Title Icon

بعد از اکسپریا c که یه گوشی عالی و کار کن بود یه مدت گلکسی j5 داشم اصلا گوشی خوبی نبود اول طراحی گوشی که خوش دس نبود و اون دوربینش که انگار از حدقه زده بود بیرون دوربین جلوشم که تعریفی نداش کیفیتش واضح نبود تنها مزیتش سرعت گوشی تو اجرای نرم افزار بود به این نتیجه رسیدم سامسونگ تو میان رده بدترین گوشی ها رو داره بعد یه مدت گوشی با کلی ضرر فروختم واسه خرید گوشی جدید چند تا گزینه داشم با توجه به مبلغی که واسه هزینه اون گوشی داشم
    گلکسی j7
    اکسپریا xa و هاوایی p9
    قیمتا رو که گرفتم اکسپریا ارزونتر و امکانات مناسب به صرفه تر بود هم طراحی خوش دس و هم دوربین خوب کیفبت تصویر عالی.
    این تجربه منه که اگه قصد خرید گوشی میان رده دارید صد در صد سونی بهتره و اگه قصد خرید گوشی گرون قیمت دارید اصلا سراغ سامسونگ اپل نرید ارزش خرید با اون قیمتهای نجومی ندارن.
    سونی زد تری پلاس یا الجی g4 یا هم اگه برند مطرح نیس برندهای چینی ارزونن و کیفیت خوب مثل شیامی یا هاواوی p10.

کاربر سایت
    Mr.Bahador آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.00
    1 تشکر در 1 پست
    میانگین حضور
    2 ثانيه

Title Icon

ممنون از پاسخ دوستان (هرچند که فکر کنم بجز کاربر Wentor بقیه متن پستو کامل نخوندن :| )

الان این اقا میگه حتی اگه با گارانتیم بگیرم و مشکلی پیش بیاد خودم باید پیگیرش باشم و مسعولیتی قبول نمیکنه ,البته همه

جا اینو میگن , گیریم که خریدم و از شانس بد مشکل دار بود . باید چیکار کنم ؟

دوستان ممنون میشم ایدی تلگرامتونو بدین شاید اونجا بهتر بشه حرف زد...
    ویرایش توسط Mr.Bahador : 2017_03_29 در ساعت 12:45

پاسخگو و راهنما
    AMIЯ آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.51
    مدل رام
    Stock 32.3.A.2.33
    Xperia-Z5-Dual Android7.0
    1,017 تشکر در 643 پست
    میانگین حضور
    3 دقيقه 56 ثانيه

Title Icon

با سلام خدمت شما دوست عزیز

من اوایل که خط گرفتم یه گوشی سونی اریسکون k750 گرفتم که بعد از سه سال رفتم نوکیا C6-01 گرفتم و بعدش هم برگشتم سونی از Xperia Ion اینا رو گفتم که بدونی سونی استفاده کردم و الانم که زد 5 استفاده میکنم میتونم بگم گوشی های سونی خیلی عالین .

یدونه زد2 داشتم که از طبقه 4 از دستم افتاد زمین فقط و فقط تاچ و السیدی شکست و گوشی خودش کار میکرد.دیگه هزینه نکردم.رفتم زد 3 پلاس گرفتم که بعد از مدتی پدرم خوشش اومد دادم بهش و الانم زد 5 دارم و خیلیم راضیم

من شخصا بعد از اینکه زد 3 پلاس رو دادم به بابام گفتم برم سمت سونی برای تنوع .چندتا مغازه رفتم اس 7 گرفتم که دکمه هومش لق بود و دیگه رفتم مغازه بعدی خلاصه 4 تا مغازه رفتم تو هرکدوم هم یه مدل دیگه گرفتم دستم که بخرم ولی هرکدوم یه ایرادایی داشتن اینم بگم با گارانتی بودن .در کل از خرید سامسونگ پشیمون شدم رفتم زد 5 بگیرم که دوتا مغازه رفتم اتفاقا هم اشنا بود هم اینکه یجورایی فامیل بود.هردوتاشون هرچی بد بود پشت سونی گفتن.یکی میگفت کیفیت صفحه نمایش گوشی های سونی در حد گوشی های قدیمی هم نیست.دیگه داشت خندم میگرفت.بالاخره من خودم سونی زد 5 رو با گارانتی دلتوس خریدم 1350 رنگ مشکی تا الانم هزار تا بلا اوردم سرش اخ نگفته.

اینم بگم که یکی از دوستانم که تعمیرکار هم هست همیشه از سونی بد میگفت یعنی یه چیزایی میگفت که اونم الجی و سامسونگ رو گوشی میدونست.دوماه پیش رفته بودم پیشش دیدم یدونه زد 2 و یدونه زد 3 دستش هست استفاده میکنه.منو دید گفت غلط کردم درباره سونی همچین حرفایی زدم.خیلی راضی بود ازش و خیلیم تعریف کرد.

من میتونم بگم که گوشی های سونی تو ایران چون هم سود بیشتری دارن هم اینکه نمایندگی های سامسونگ بهتر از سونی کار میکنن و وسایل تبلیغاتی زیادی به موبایل فروشی ها میدن به همین خاطر سامسونگ رو بهتر میگن.

در اخر هم درسته سونی تو بخش نرم افزار و زیبا بودن محیط گوشیش از سامسونگ بهتر عمل نمیکنه ولی نمیشه گفت مشکلات سخت افزاری داره.منظورم اینه که قابلیت تغییر فونت و قسمت quick settings هست

فراموش کن چیزی را که نمی توانی بدست بیاوری و بدست بیاور چیزی را که نمی توانی فراموش کنی !

تغییر فونت فارسی گوشی های اکسپریا در آندروید(JB/KitKat/LP/MM)

تشکر شده توسط :
    Mr.Bahador

کاربر سایت
    Mr.Bahador آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.00
    1 تشکر در 1 پست
    میانگین حضور
    2 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط S.i.L.e.N.c.E نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما دوست عزیز

من اوایل که خط گرفتم یه گوشی سونی اریسکون k750 گرفتم که بعد از سه سال رفتم نوکیا C6-01 گرفتم و بعدش هم برگشتم سونی از Xperia Ion اینا رو گفتم که بدونی سونی استفاده کردم و الانم که زد 5 استفاده میکنم میتونم بگم گوشی های سونی خیلی عالین .

یدونه زد2 داشتم که از طبقه 4 از دستم افتاد زمین فقط و فقط تاچ و السیدی شکست و گوشی خودش کار میکرد.دیگه هزینه نکردم.رفتم زد 3 پلاس گرفتم که بعد از مدتی پدرم خوشش اومد دادم بهش و الانم زد 5 دارم و خیلیم راضیم

من شخصا بعد از اینکه زد 3 پلاس رو دادم به بابام گفتم برم سمت سونی برای تنوع .چندتا مغازه رفتم اس 7 گرفتم که دکمه هومش لق بود و دیگه رفتم مغازه بعدی خلاصه 4 تا مغازه رفتم تو هرکدوم هم یه مدل دیگه گرفتم دستم که بخرم ولی هرکدوم یه ایرادایی داشتن اینم بگم با گارانتی بودن .در کل از خرید سامسونگ پشیمون شدم رفتم زد 5 بگیرم که دوتا مغازه رفتم اتفاقا هم اشنا بود هم اینکه یجورایی فامیل بود.هردوتاشون هرچی بد بود پشت سونی گفتن.یکی میگفت کیفیت صفحه نمایش گوشی های سونی در حد گوشی های قدیمی هم نیست.دیگه داشت خندم میگرفت.بالاخره من خودم سونی زد 5 رو با گارانتی دلتوس خریدم 1350 رنگ مشکی تا الانم هزار تا بلا اوردم سرش اخ نگفته.

اینم بگم که یکی از دوستانم که تعمیرکار هم هست همیشه از سونی بد میگفت یعنی یه چیزایی میگفت که اونم الجی و سامسونگ رو گوشی میدونست.دوماه پیش رفته بودم پیشش دیدم یدونه زد 2 و یدونه زد 3 دستش هست استفاده میکنه.منو دید گفت غلط کردم درباره سونی همچین حرفایی زدم.خیلی راضی بود ازش و خیلیم تعریف کرد.

من میتونم بگم که گوشی های سونی تو ایران چون هم سود بیشتری دارن هم اینکه نمایندگی های سامسونگ بهتر از سونی کار میکنن و وسایل تبلیغاتی زیادی به موبایل فروشی ها میدن به همین خاطر سامسونگ رو بهتر میگن.

در اخر هم درسته سونی تو بخش نرم افزار و زیبا بودن محیط گوشیش از سامسونگ بهتر عمل نمیکنه ولی نمیشه گفت مشکلات سخت افزاری داره.منظورم اینه که قابلیت تغییر فونت و قسمت quick settings هست
    ممنون دوست عزیز . امکانش هست ایدی تلگرامتونو بدین ؟

کاربر سایت
    babiees آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.09
    Samsung
    0 تشکر در 0 پست
    میانگین حضور
    نامشخص

Title Icon

سونی گوشیه بدی نیست اما کلا کم خرید و فروش میشه؟ دوستان اینجا کسی کلینیک روانشناسی آشنا داره؟

• کلمات کلیدی این موضوع