:
دسترسی سریع
  • Guest
:
محل تبلیغات شما

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: خرید xperia x

کاربر سایت
    pooorya78 آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.67
    Xperia-X Android7.0
    1 تشکر در 1 پست
    میانگین حضور
    4 ثانيه

Title Icon خرید xperia x

سلام
    بنده قصد دارم Xperia x رو بخرم.میخواستم بدونم اون هایی که این گوشی رو دارند ازش راضی هستند؟
    آيا صفحه و دوربينش در حد z5 و x performance هست ؟
    اپديت دهی سونی به این گوشی مثل z5و xp خواهد بود یا برای سونی ميانرده حساب میشه و اپديت زیادی نخواهد گرفت؟
    الان توی یکی از پست های همین انجمن هم دیدم که یکی از دوستان مشکل خالی شدن شارژ گوشی به طور زیادی رو دارن.این مشکل رو همه دارند یا فقط روی بعضی گوشی ها ممکنه پیش بیاد؟
    ویرایش توسط pooorya78 : 2017_04_06 در ساعت 16:15

محل تبلیغات
    کاربر سایت
    just xperia design آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.01
    Xperia-Z Android5.1
    5 تشکر در 1 پست
    میانگین حضور
    2 ثانيه

Title Icon

سلام.
    خب من این گوشی رو دیروز سفارش دادم و خب قبل از خرید ی سری تحقیق و مقایسه هایی انجام دادم.که شاید بتونه کمکت کنه. و یک ماه قبل یکی از دوستای صمیمیم میخواست a5 2016 بخره که بعد یکمی بحث قانع شد x بخره و الان کاملا راضیه و ازش پرسیدم میگفت فقط دوربین g4 توو جزییات بهتر از گوشی منه (که من فک میکنم چون دوستم خیلی از تنظیمات دوربین سر در نمیاره نتونسته عکسای خوبی بگیره هر چند کیفیت دوربین g4 هم انکار ناپذیره) و میگفت که البوم خیلی دیر لود میکنه عکسارو که بهش گفتم کلیر دیتا بکنه و میگفت مشکلش حل شده...

راجع به صفحه نمایش باید بگم یکی از نقاط قوت این گوشیه و صفحه نمایش در حد z5 نیست بلکه بهتره!من رفتم بازار و از نزدیک گوشی رو دست گرفتم و دیدم که تولید رنگ ها در x بهتر از z5 هست و کنتراست و عمق رنگ مشکی هم بهتره و صفحه نمایش از زوایا تاریک نمیشه (ایرادی که پنل های ips دارن) فقط رنگا کمی گرم ترن (رنگ سفید رو کمی شیری نشون میده)و سفید z5 بهتر بود ولی به شخصه سفید زیاد چشمم رو میزنه و همیشه با وایت بالانس رنگ سفید رو گرمتر میکنم...

راجع به دوربین هم خب اولا تنظیمات دستی مثل سرعت شاتر رو x داره ولی z5 نداره و فوکوس دنبال کننده و ... و دوما توو همین سایت چند ماه پیش یک مقایسه بین دوربین های x و z5 primium و xz گذاشته بودن و توو بعضی موارد دوربین x حتی بهتر از xz تصاویر رو ثبت کرده بود و توو اکثر عکسا بهتر از z5 p بود.

راجع به اپدیت دهی الان که ایکس زودتر اپدیتا رو دریافت میکنه این یعنی به ایکس به چشم میانرده نگاه نمیشه چون میانرده ها همیشه اخر اپدیت میگیرن ولی این زود اپ میگیره اندروید هفت روی x خیلی بی باگ تر از سری z هست و x جدید تر هست و حالا حالاها آپ میشه....

دوست منم وقتی تازه به اندروید 7 اپ کرد میگفت مصرف باتریش زیاد شده بهش گفتم تا دو روز بعد اپدیت طبیعیه و گوشی ی سری پردازشهای پس زمینه انجام میده اونم صبر کرد و بعدا میگفت که خیلی بهتر شده...

در اخر باید بگم که x واقعا توو رده قیمتی خودش بی همتاست و شاید بشه گفت حتی بهترین گوشی الان سونیه!
    5 کاربر از just xperia design به خاطر این پست تشکر کردند.
    abbas1011,esmiz,M-E,pooorya78,Sajad Askari

ناظم انجمن
    Sajad Askari آواتار ها

ميانگين پست در روز
    12.00
    مدل رام
    Stock Nougat 7.0 Build 376
    Xperia-Z5-Premium-dual Android7.0
    14,076 تشکر در 7,803 پست
    میانگین حضور
    13 دقيقه 21 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط just xperia design نمایش پست ها
    سلام.
    خب من این گوشی رو دیروز سفارش دادم و خب قبل از خرید ی سری تحقیق و مقایسه هایی انجام دادم.که شاید بتونه کمکت کنه. و یک ماه قبل یکی از دوستای صمیمیم میخواست a5 2016 بخره که بعد یکمی بحث قانع شد x بخره و الان کاملا راضیه و ازش پرسیدم میگفت فقط دوربین g4 توو جزییات بهتر از گوشی منه (که من فک میکنم چون دوستم خیلی از تنظیمات دوربین سر در نمیاره نتونسته عکسای خوبی بگیره هر چند کیفیت دوربین g4 هم انکار ناپذیره) و میگفت که البوم خیلی دیر لود میکنه عکسارو که بهش گفتم کلیر دیتا بکنه و میگفت مشکلش حل شده...

راجع به صفحه نمایش باید بگم یکی از نقاط قوت این گوشیه و صفحه نمایش در حد z5 نیست بلکه بهتره!من رفتم بازار و از نزدیک گوشی رو دست گرفتم و دیدم که تولید رنگ ها در x بهتر از z5 هست و کنتراست و عمق رنگ مشکی هم بهتره و صفحه نمایش از زوایا تاریک نمیشه (ایرادی که پنل های ips دارن) فقط رنگا کمی گرم ترن (رنگ سفید رو کمی شیری نشون میده)و سفید z5 بهتر بود ولی به شخصه سفید زیاد چشمم رو میزنه و همیشه با وایت بالانس رنگ سفید رو گرمتر میکنم...

راجع به دوربین هم خب اولا تنظیمات دستی مثل سرعت شاتر رو x داره ولی z5 نداره و فوکوس دنبال کننده و ... و دوما توو همین سایت چند ماه پیش یک مقایسه بین دوربین های x و z5 primium و xz گذاشته بودن و توو بعضی موارد دوربین x حتی بهتر از xz تصاویر رو ثبت کرده بود و توو اکثر عکسا بهتر از z5 p بود.

راجع به اپدیت دهی الان که ایکس زودتر اپدیتا رو دریافت میکنه این یعنی به ایکس به چشم میانرده نگاه نمیشه چون میانرده ها همیشه اخر اپدیت میگیرن ولی این زود اپ میگیره اندروید هفت روی x خیلی بی باگ تر از سری z هست و x جدید تر هست و حالا حالاها آپ میشه....

دوست منم وقتی تازه به اندروید 7 اپ کرد میگفت مصرف باتریش زیاد شده بهش گفتم تا دو روز بعد اپدیت طبیعیه و گوشی ی سری پردازشهای پس زمینه انجام میده اونم صبر کرد و بعدا میگفت که خیلی بهتر شده...

در اخر باید بگم که x واقعا توو رده قیمتی خودش بی همتاست و شاید بشه گفت حتی بهترین گوشی الان سونیه!
    سلام
    دوست عزیز ، شما هیچ جایی برای حرف دیگه ای باقی نزاشتی!
    فقط در مورد دیر لود شدن عکسا تو آلبوم این باگ اندروید7 عه و فعلا حل نشده
    بجز اینا مشکل دیگه ای نیست
    ایکس واقعا گوشی بی نقصیه
    دم شما گرم بابت توضیحِ کامل
    موید باشید
    برای تشکر از هر شخصی فقط از دکمه تشکر پایین پست یا Like استفاده کنید و پست های اسپم ارسال نکنید
    [لینک ها فقط برای اعضای سایت قابل مشاهده است. ]
    [لینک ها فقط برای اعضای سایت قابل مشاهده است. ] [لینک ها فقط برای اعضای سایت قابل مشاهده است. ]

XPERIA Z2 IS KING OF THE Z Series

تشکر شده توسط :
    M-E

کاربر سایت
    ehsanti آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.06
    1 تشکر در 1 پست
    میانگین حضور
    1 ثانيه

Title Icon

سلام دوستان عزیز
    من قصد خرید این گوشی رو دارم ولی اینکه از کجا بخرم منو مردد کرده!
    توی شیراز نمایندگی ها گذاشتن 1/150 گارانتی 18 ماهه دلتوس - یک مغازه هم که توی همه برندها تعداد فروش بالایی داره گذاشته 1/075 گارانتی 18 ماهه سوشیانت - تکنو لایف گارانتی 12 ماهه کامتل 1/045 با چند هدیه (که نمیدونم به درد بخور باشن یا نه) دیحی کالابا گارانتی 18 ماهه سامتل (که میگن شیرازم نمایندگی داره)
    الان من هم سر قیمت هم گارانتی شک دارم و هم اینکه میترسم م مغازه داره که سوشیانت میده مال خیلی وقت پیش باشه و باتریش به اصطلاح مونده باشه از طرفی هم میترسم یکی از این مواردا گوشی اصل نباشه!
    ممکنه منو راهنمایی کنین و از نگرانی در بیارین؟؟؟ ممنونم

ناظم انجمن
    Sajad Askari آواتار ها

ميانگين پست در روز
    12.00
    مدل رام
    Stock Nougat 7.0 Build 376
    Xperia-Z5-Premium-dual Android7.0
    14,076 تشکر در 7,803 پست
    میانگین حضور
    13 دقيقه 21 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanti نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من قصد خرید این گوشی رو دارم ولی اینکه از کجا بخرم منو مردد کرده!
    توی شیراز نمایندگی ها گذاشتن 1/150 گارانتی 18 ماهه دلتوس - یک مغازه هم که توی همه برندها تعداد فروش بالایی داره گذاشته 1/075 گارانتی 18 ماهه سوشیانت - تکنو لایف گارانتی 12 ماهه کامتل 1/045 با چند هدیه (که نمیدونم به درد بخور باشن یا نه) دیحی کالابا گارانتی 18 ماهه سامتل (که میگن شیرازم نمایندگی داره)
    الان من هم سر قیمت هم گارانتی شک دارم و هم اینکه میترسم م مغازه داره که سوشیانت میده مال خیلی وقت پیش باشه و باتریش به اصطلاح مونده باشه از طرفی هم میترسم یکی از این مواردا گوشی اصل نباشه!
    ممکنه منو راهنمایی کنین و از نگرانی در بیارین؟؟؟ ممنونم
    سلام
    اگه قصد داری آنلاین خرید کنی فقط از نگین خاورمیانه و تکنولایف خرید کن
    برای گارانتی فقط دلتوس رو انتخاب کن چون من دیدم خدماتشو و عالیه!
    راجب باتری هیچ نگرانی نداشته باش
    هدایای تکنوایفم خودشون مینویسن فک کنم
    ولی من شنیدم هدیه های خوبی میده!

برای تشکر از هر شخصی فقط از دکمه تشکر پایین پست یا Like استفاده کنید و پست های اسپم ارسال نکنید
    [لینک ها فقط برای اعضای سایت قابل مشاهده است. ] [لینک ها فقط برای اعضای سایت قابل مشاهده است. ]

XPERIA Z2 IS KING OF THE Z Series

کاربر سایت
    حسین قهاری آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.04
    Xperia-XA-Dual Android6.0
    4 تشکر در 3 پست
    میانگین حضور
    1 ثانيه

Title Icon

من گوشی خودم sony xa رو از تکنولایف گرفتم
    مشکلی نداشتم و به موقع هم رسید