:
دسترسی سریع
  • Guest
:
تکنولایف

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: مشکل تداخل در تاچ سونی اکسپریا c4

کاربر سایت
    AVXA آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.00
    Xperia-C4-Dual Android6.0
    0 تشکر در 0 پست
    میانگین حضور
    نامشخص

Title Icon مشکل تداخل در تاچ سونی اکسپریا c4

سلام خدمت دوستان و دوستاران اکسپریا

بنده یه گوشی سونی مدل سی فور دوسیم برای خواهرم خریدم بعد چند مدت این جور که خودش میگه بعد آپدیت به نسخه 6 اندروید مشکل شروع شده و مشکل از این قراره که تاچ اش دچار اختلال شده و جابه جا میگیره اگه بخوام شرح بدم باید این جوری بگم
    1 تاچ جای به غیر از محل لمس رو میگیره ، به خصوص در قسمت پایین به خصوص سه کلید هوم و بک و اون یکی رو اسم اش رو نمی دونم و این که خود به خود بعد یک تاچ کردن شروع به کار به صورت خودکار میکنه به عنوان مثال شما شماره 0 رو لمس می کنی و 04518475654165145640645056045150541 نوشته میشه و حتی ممکنه کانتکت رو باز کنه و به یه شماره تماس بگیره
    2بعد ریست فکتوری تا چند مدت مشکل بر طرف شد و بعد کم کم روز از نو ( حدود سه چهار روز)
    3بعد بردن به حالت امن و برشکتن به حالت عادی تا چند روز مشکل وجود نداشت ولی این روش بی اثر شد
    4بعد استفاده از برمامه اکسپریا کمپانیشن که خود پشتیبانی اکسپریا معرفی کرده و انجام عمل سافتور ریپر باز تغییری حاصل نشد ( این در حالیه که سه کلید پایین به درستی کار نمی کنه ولی مشکل خود تایپ کنی و ... دیده نمی شه

لطفاً اگه کسی این مشکل رو داره ، داشته و میدونه چطور حل میشه یا اصن مشکل از چیه در این مورد راهنمایی کنه

محل تبلیغات
    کاربر سایت
    vvnjg yyhgb آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.03
    Xperia-Z5-Dual Android7.0
    1 تشکر در 1 پست
    میانگین حضور
    3 ثانيه

Title Icon

ببر بیرون بده فلش کنن
    تشکر شده توسط :
    AVXA

پاسخگو و راهنما
    AMIЯ آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.72
    مدل رام
    Stock 32.3.A.2.33
    Xperia-Z5-Dual Android7.0
    1,014 تشکر در 641 پست
    میانگین حضور
    4 دقيقه 3 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط AVXA نمایش پست ها

بنده یه گوشی سونی مدل سی فور دوسیم برای خواهرم خریدم بعد چند مدت این جور که خودش میگه بعد آپدیت به نسخه 6 اندروید مشکل شروع شده و مشکل از این قراره که تاچ اش دچار اختلال شده و جابه جا میگیره اگه بخوام شرح بدم باید این جوری بگم
    1 تاچ جای به غیر از محل لمس رو میگیره ، به خصوص در قسمت پایین به خصوص سه کلید هوم و بک و اون یکی رو اسم اش رو نمی دونم و این که خود به خود بعد یک تاچ کردن شروع به کار به صورت خودکار میکنه به عنوان مثال شما شماره 0 رو لمس می کنی و 04518475654165145640645056045150541 نوشته میشه و حتی ممکنه کانتکت رو باز کنه و به یه شماره تماس بگیره
    2بعد ریست فکتوری تا چند مدت مشکل بر طرف شد و بعد کم کم روز از نو ( حدود سه چهار روز)
    3بعد بردن به حالت امن و برشکتن به حالت عادی تا چند روز مشکل وجود نداشت ولی این روش بی اثر شد
    4بعد استفاده از برمامه اکسپریا کمپانیشن که خود پشتیبانی اکسپریا معرفی کرده و انجام عمل سافتور ریپر باز تغییری حاصل نشد ( این در حالیه که سه کلید پایین به درستی کار نمی کنه ولی مشکل خود تایپ کنی و ... دیده نمی شه

لطفاً اگه کسی این مشکل رو داره ، داشته و میدونه چطور حل میشه یا اصن مشکل از چیه در این مورد راهنمایی کنه

دوست عزیز شما اخرین بیلد مخصوص گوشی رو دانلود کنید و با فلش تولز فول وایپ فلش کنید.حتما فول وایپ فلش کنید و اگرم از گوشی بکاپ میگیرین رو گوشی ریستور نکنید یه مدت استفاده کنید ببینید مشکل حل میشه یا نه.نتیجشو اعلام کنید

فراموش کن چیزی را که نمی توانی بدست بیاوری و بدست بیاور چیزی را که نمی توانی فراموش کنی !

[لینک ها فقط برای اعضای سایت قابل مشاهده است. ]

2 کاربر از AMIЯ به خاطر این پست تشکر کردند.
    AVXA,behnam69

کاربر سایت
    AVXA آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.00
    Xperia-C4-Dual Android6.0
    0 تشکر در 0 پست
    میانگین حضور
    نامشخص

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط S.i.L.e.N.c.E نمایش پست ها
    دوست عزیز شما اخرین بیلد مخصوص گوشی رو دانلود کنید و با فلش تولز فول وایپ فلش کنید.حتما فول وایپ فلش کنید و اگرم از گوشی بکاپ میگیرین رو گوشی ریستور نکنید یه مدت استفاده کنید ببینید مشکل حل میشه یا نه.نتیجشو اعلام کنید

خوب وارد به فلش کردن نیستم می ترسم کلاً نابود اش کنم
    در مورد فلش کردن سی فور یه چیز های خوندم همین جا ولی مشکل رام هستش که من شناختی چون ندارم نمی دونم رام اصلی کدومه و رام کاستوم کدومه چون شنیدم رام کاستوم بدرد نمی خوره و این که بعد اش آیا برنامه ای روی گوشی هست ، مثل پیام رسانی و ... ( همون های که زمان خرید روش بود ) یا باید این ها رو هم جدا نصب کنم

پاسخگو و راهنما
    Mёy$αM آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.49
    Xperia-Z5-Premium Android7.1
    802 تشکر در 445 پست
    میانگین حضور
    2 دقيقه 47 ثانيه

Title Icon

خوب وارد به فلش کردن نیستم می ترسم کلاً نابود اش کنم
    در مورد فلش کردن سی فور یه چیز های خوندم همین جا ولی مشکل رام هستش که من شناختی چون ندارم نمی دونم رام اصلی کدومه و رام کاستوم کدومه چون شنیدم رام کاستوم بدرد نمی خوره و این که بعد اش آیا برنامه ای روی گوشی هست ، مثل پیام رسانی و ... ( همون های که زمان خرید روش بود ) یا باید این ها رو هم جدا نصب کنم
    دوست عزیز هیچوقت برای این گوشی از فلشتولز استفاده نکنید
    توجه: کاربران گوشی های اکسپریا C4 و اکسپریا C5 Ultra به هیچ وجه توسط این ابزار نسبت به فلش گوشی خود اقدام نکنند.
    به نظرم ببرید نمایندگی یه نگاهی بندازه بهش اگر نرم افزاری باشه با فلش کردن حل میشه
    پیشنهادم اینه یه آنتی ویروسم نصب کنید یه اسکن کنید دیده بودم ویروس هایی که اینکارو کنن مثلا با انتی ویروس 360 اسکن کنید
    دوباره بارید از آسمون شهر برف // زوده ولی پاییز نیومده در رفت
    میان پایین از بالا دونه های برف // الهی شكر همه چی روبراهه مرد

2 کاربر از Mёy$αM به خاطر این پست تشکر کردند.
    AVXA,Sajad Askari

کاربر سایت
    hamed64 آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.01
    5 تشکر در 5 پست
    میانگین حضور
    9 ثانيه

Title Icon

دوست عزیز حدس من اینه که مشکل شما سخت افزاریه. یعنی احتمال زیاد گوشی زمین خورده و حدس میزنم که با صورت زمین خورده.
    البته قبل از اینکه بخای کاری بکنی بقول دوستان یه فلش بکن که خیالت راحت بشه بعد....هزینه الکی نکنی

Sent from my E6633 using Tapatalk
    تشکر شده توسط :
    AVXA

کاربر سایت
    newton آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.00
    Xperia-C4-Dual Android5.0.1
    0 تشکر در 0 پست
    میانگین حضور
    نامشخص

Title Icon

سلام منم این مشکل قاطی کردن تاچ رو دارم منتها نه اپدیت کردم نه ضربه یی به گوشی خورده .دو سه دقیقه اول خوب کار میکنه ولی بعد چند دقیقه تاچ قاطی میکنه پایین صفحه لمس رو میزنی بالا میگیره .داحل یه اپ هستی خود به خود بدون لمس دکمه هوم یا بک زده میشه و بیرون میاد.امروز بردم جایی نشون دادم گفت بصرفه نیست که بخوای دذستش کنی ۲۵۰ هزینه ش میشه .واقعا یعنی مشکل سخت افزاری داره ؟ریست فکتوری کردم درست نشد .

کاربر سایت
    حسین نصاری آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.01
    Xperia-Z1-Compact Android4.4.2
    0 تشکر در 0 پست
    میانگین حضور
    نامشخص

Unhappy مشکل در تاچ سونی c4

سلام منم همین مشکل رو دارم چکار کنم، قبل از اینکه پیام دوست عزیز رو بخونم فکر میکردم Lcd مشکل داشته

کلمات کلیدی این موضوع