:
دسترسی سریع
  • Guest
:
محل تبلیغات شما

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: خرید آداپتور فست شارژر برای Xperia X

کاربر سایت
    Amir.Germany آواتار ها

ميانگين پست در روز
    2.51
    Xperia-X-Dual Android7.0
    4 تشکر در 4 پست
    میانگین حضور
    3 ثانيه

Title Icon خرید آداپتور فست شارژر برای Xperia X

سلام.
    دوستان برای خرید فست شارژر سوالی داشتم که فک میکنم به درد همه میخوره
    همونطورکه میدونین این گوشی از کوییک شارژ 2 پشتیباین میکنه و از طرفی کله شارژر sony uch10 هم از این تکنولوژی پشتیبانی میکنه.uch 12 هم فست شارژ 3 رو پشتیابنی میکنه.
    حالا این uch10 تو نت از 29 تومن قیمت خورده تا 70-80 تومن که تکنولایف بالاترین قیمت و داره و معتقده خیلی تقلبی زیاد داره این مدل.
    من امشب بیرون بودم یه مغازه داشت 35 میداد خریدم حالا نمیدونم میشه به این اعتماد کرد یا نه. اگه به نظر دوستان تقلبیه که تا دیر نشده فردا برم پس بدم تا باتری گوشی و اذیت نکنه.چون به نظرم فونت نوشته یه جوریه و مثل شارژر خود گوشی شفاف نیست.نمیدونم مال تکنولایف چطوره عکس محصول و نزاشته. عکساش از سایت سونی هست.
    الانم نیم ساعت زدم شارژ گوشی و باهاش از 20% رسوند به 55%--یعنی 35% در 30 دقیقه!
    این عکسش هست دوستان میتونن کمکی بکنن در این مورد؟
    [لینک ها فقط برای اعضای سایت قابل مشاهده است. ]

ویرایش توسط Amir.Germany : 2017_04_21 در ساعت 02:38

محل تبلیغات
    کاربر سایت
    hamed64 آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.01
    4 تشکر در 4 پست
    میانگین حضور
    4 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir.Germany نمایش پست ها
    سلام.
    همونطورکه میدونین این گوشی از کوییک شارژ 2 پشتیباین میکنه و از طرفی کله شارژر sony uch10 هم از این تکنولوژی پشتیبانی میکنه.uch 12 هم فست شارژ 3 رو پشتیابنی میکنه.
    حالا این uch10 تو نت از 29 تومن قیمت خورده تا 70-80 تومن که تکنولایف بالاترین قیمت و داره و معتقده خیلی تقلبی زیاد داره این مدل.
    من امشب بیرون بودم یه مغازه داشت 35 میداد خریدم حالا نمیدونم میشه به این اعتماد کرد یا نه. اگه به نظر دوستان تقلبیه که تا دیر نشده فردا برم پس بدم تا باتری گوشی و اذیت نکنه.چون به نظرم فونت نوشته یه جوریه و مثل شارژر خود گوشی شفاف نیست.نمیدونم مال تکنولایف چطوره عکس محصول و نزاشته. عکساش از سایت سونی هست.

سلام دوست عزیز
    پیشنهاد من برنامه آمپر (ampere) هستش كه میتونه شدت جریان رو در حین شارژ بهت نشون بده اگر با شارژر اصلی یکی باشه اوکیه. عمر شارژر هم بستگی به کیفیت ساخت داره که هیچ جوری قابل تشخیص نیست

Sent from my E6633 using Tapatalk
    تشکر شده توسط :
    Amir.Germany

کاربر سایت
    Amir.Germany آواتار ها

ميانگين پست در روز
    2.51
    Xperia-X-Dual Android7.0
    4 تشکر در 4 پست
    میانگین حضور
    3 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed64 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    پیشنهاد من برنامه آمپر (ampere) هستش كه میتونه شدت جریان رو در حین شارژ بهت نشون بده اگر با شارژر اصلی یکی باشه اوکیه. عمر شارژر هم بستگی به کیفیت ساخت داره که هیچ جوری قابل تشخیص نیست

Sent from my E6633 using Tapatalk
    ممنونم داداش شارژر اصلی دستگاه uch20 هستش معمولیه. شدت جریان بازم باید با این uch10 که فست شارژره یکی باشه ؟

سوال دیگه اینکه اگه uch12 بگیریم چی ؟ تاثیری داره ؟ سریعتر شارژ میشه؟درسته که کوییک شارژ 3 هست این شارژر اما خروجی های اون قوی تره.البته تفاوت عمده در خروجی 5 ولتش هست که 2700 میلی آمپره.و ucu 10 هم 1800 میلی امپر هست.اما قیمت بسیار بالایی داره.150 تومن..نمیدونم میشه از فست شارژر های برند های دیگه استفاده کرد یا نه. اونا انقد گرون نیستن.
    ویرایش توسط Amir.Germany : 2017_04_21 در ساعت 16:54

ناظم انجمن
    Sajad Askari آواتار ها

ميانگين پست در روز
    12.00
    مدل رام
    Stock Nougat 7.0 Build 376
    Xperia-Z5-Premium-dual Android7.0
    14,076 تشکر در 7,803 پست
    میانگین حضور
    13 دقيقه 21 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir.Germany نمایش پست ها
    سلام.

سلام
    اگه نوشته روی شارژر طلایی رنگه و خوندن نوشته ها بسیار دشواره و نیاز به یه نور با زاویه غیر مستقیم داره شارژر اصلیه
    و اگه نوشته ها نقره ایه و براحتی خونده میشه شارژر اصلی نیست!

شارژری که تکنولایف با اون قیمت میده کاملا اصلیه
    شما اگه میخوای فست شارژر ارزان بخری
    شارژر شیائومی بخر که خیلی ارزونه
    البته اونیو بگیر که از Qc 2.0 پشتیبانی میکنه!

اگه طبق حرف من شارژرت اصلیه
    گوشیتو با درصد شارژ زیر 20 بزن شارژ با نرم افزار Ampere یکی دو دیقه صب کن ببین حد اکثر ولتاژ دریافتی رو چند میده بهت؟!!
    برای تشکر از هر شخصی فقط از دکمه تشکر پایین پست یا Like استفاده کنید و پست های اسپم ارسال نکنید
    [لینک ها فقط برای اعضای سایت قابل مشاهده است. ] [لینک ها فقط برای اعضای سایت قابل مشاهده است. ]

XPERIA Z2 IS KING OF THE Z Series

3 کاربر از Sajad Askari به خاطر این پست تشکر کردند.
    Amir.Germany,esmiz,M-E

کاربر سایت
    Amir.Germany آواتار ها

ميانگين پست در روز
    2.51
    Xperia-X-Dual Android7.0
    4 تشکر در 4 پست
    میانگین حضور
    3 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط Sajad Askari نمایش پست ها
    سلام
    اگه نوشته روی شارژر طلایی رنگه و خوندن نوشته ها بسیار دشواره و نیاز به یه نور با زاویه غیر مستقیم داره شارژر اصلیه
    و اگه نوشته ها نقره ایه و براحتی خونده میشه شارژر اصلی نیست!

شارژری که تکنولایف با اون قیمت میده کاملا اصلیه
    شما اگه میخوای فست شارژر ارزان بخری
    شارژر شیائومی بخر که خیلی ارزونه
    البته اونیو بگیر که از Qc 2.0 پشتیبانی میکنه!

اگه طبق حرف من شارژرت اصلیه
    گوشیتو با درصد شارژ زیر 20 بزن شارژ با نرم افزار Ampere یکی دو دیقه صب کن ببین حد اکثر ولتاژ دریافتی رو چند میده بهت؟!!
    ممنون سجاد جان
    والا عکسشو گذاشتم نوشته ها زرده و خوندشم سخته خیلی باید بیاری نزیک که بشه خوند.اما کیفیت نوشته ها نسبت به شارژر اصلی داخل پک گوشی پایینتره.واسه همین شک کردم که شما میگی باید اینطور باشه ظاهرا. مال خودش خیلی پر رنگ تره و شیک تره و معلومه جنس کاردرسته
    بعد اینکه میشه قست شارژ هر گوشی رو به این زد ؟ آمپر خروجیا فرق کنه چی ؟
    والا رو 45 % الان زدم شارژ 1 دقیقه گذشت 1910 میلی امپر بیشترین و کمترین1100 بود ولتاژ 4.06v
    من اینو خریدم الان ولی متاسفانه 110 دقیقه زمان برای پر شدن بازم زیاده طبق ریویو همین سایت. بعد از خرید اون ریویو رو دیدم متاسفانه.از طرفی uch12 که خروجی های قوی تری داره هم خیلی گرونه و نمیدونم زمان شارژ با این فرق میکنه یا نه چون اون کوییک شارژ 3 هست و گوشی 2 هست.راستی زمان 0 تا 100 با شارژر خود گوشی چقدره؟

فیمت شارژهای سامسونگ کمتره قوی ترم هست 5 ولتش فک کنم 2 امپر باشه قیمتشم ارزون تره نسبت به uch 12یعنی مشکلی نداره مال برندای دیگه رو گرفت؟ اینو 50 تا 100 میشه گیر اورد.
    یه پاور بانک شیاومی که کوییک شارژ 2 هم داره میخوام بگیرم 5 ولتش 2/4 آمپر هست.اینم مشکل نداره ؟؟
    ببخشبد زیاد شد دیگه گیرت آوردیم !! ممنون

ناظم انجمن
    Sajad Askari آواتار ها

ميانگين پست در روز
    12.00
    مدل رام
    14,076 تشکر در 7,803 پست
    میانگین حضور
    13 دقيقه 21 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.germany نمایش پست ها
    ممنون سجاد جان
    والا عکسشو گذاشتم نوشته ها زرده و خوندشم سخته خیلی باید بیاری نزیک که بشه خوند.اما کیفیت نوشته ها نسبت به شارژر اصلی داخل پک گوشی پایینتره.واسه همین شک کردم که شما میگی باید اینطور باشه ظاهرا. مال خودش خیلی پر رنگ تره و شیک تره و معلومه جنس کاردرسته
    بعد اینکه میشه قست شارژ هر گوشی رو به این زد ؟ آمپر خروجیا فرق کنه چی ؟
    والا رو 45 % الان زدم شارژ 1 دقیقه گذشت 1910 میلی امپر بیشترین و کمترین1100 بود ولتاژ 4.06v
    من اینو خریدم الان ولی متاسفانه 110 دقیقه زمان برای پر شدن بازم زیاده طبق ریویو همین سایت. بعد از خرید اون ریویو رو دیدم متاسفانه.از طرفی uch12 که خروجی های قوی تری داره هم خیلی گرونه و نمیدونم زمان شارژ با این فرق میکنه یا نه چون اون کوییک شارژ 3 هست و گوشی 2 هست.راستی زمان 0 تا 100 با شارژر خود گوشی چقدره؟

فیمت شارژهای سامسونگ کمتره قوی ترم هست 5 ولتش فک کنم 2 امپر باشه قیمتشم ارزون تره نسبت به uch 12یعنی مشکلی نداره مال برندای دیگه رو گرفت؟ اینو 50 تا 100 میشه گیر اورد.
    یه پاور بانک شیاومی که کوییک شارژ 2 هم داره میخوام بگیرم 5 ولتش 2/4 آمپر هست.اینم مشکل نداره ؟؟
    ببخشبد زیاد شد دیگه گیرت آوردیم !! ممنون
    سلام
    مشکلی نداره اگه شارژر یا پاوربانکی استفاده کنی که فست شارژ 2 داشته باشه
    uch 12 فستِ 2 هم ساپورت میکنه
    ولتاژی که ازش گرفتی رو بهتره مقایسه کنی به یه uch10 فابریکی
    زمان شارژ با فابریکی خودش که uch 20 هست حدودا 2 ساعته
    با فست باید یک ساعت و بیست دقیقه باشه حدوداً
    برای تشکر از هر شخصی فقط از دکمه تشکر پایین پست یا Like استفاده کنید و پست های اسپم ارسال نکنید
    [لینک ها فقط برای اعضای سایت قابل مشاهده است. ] [لینک ها فقط برای اعضای سایت قابل مشاهده است. ]

تشکر شده توسط :
    Amir.Germany

کاربر سایت
    Amir.Germany آواتار ها

ميانگين پست در روز
    2.51
    Xperia-X-Dual Android7.0
    4 تشکر در 4 پست
    میانگین حضور
    3 ثانيه

Title Icon

دوستان لطفا اگه کسی بیشترین ولتاژ و شدت جریانی که فست شارژر uch 10 باید ارائه بده رو میدونی لطفا اینجا اعلام کنه. نت گشتم سایتای خارجی چیزی پیدا نکردم
    هرچند واقعا uch 10 به درد x نمیخوره چون 110 دقیقه طول میکشه(طبق ریویو همین سایت ایکسپرین) 0 تا 100 که واقعا زیاده!! uch 12 هم که ارزش خرید نداره.فک میکنم بهترین گزینه فست شارژ p5000 htc باشه که کوییک شارژ 3 هست و 5 ولت 2.5 امپر میده. سایت جانبی زده 45 تومن. شیائومی mdy-03 هم هست 39 تومن که 5 ولت 2 امپر میده.شارژهای برند aukey هم کیفیت خوبی دارن
    ویرایش توسط Amir.Germany : 2017_04_23 در ساعت 01:45

ناظم انجمن
    Sajad Askari آواتار ها

ميانگين پست در روز
    12.00
    مدل رام
    14,076 تشکر در 7,803 پست
    میانگین حضور
    13 دقيقه 21 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.germany نمایش پست ها
    دوستان لطفا اگه کسی بیشترین ولتاژ و شدت جریانی که فست شارژر uch 10 باید ارائه بده رو میدونی لطفا اینجا اعلام کنه. نت گشتم سایتای خارجی چیزی پیدا نکردم
    هرچند واقعا uch 10 به درد x نمیخوره چون 110 دقیقه طول میکشه(طبق ریویو همین سایت ایکسپرین) 0 تا 100 که واقعا زیاده!! Uch 12 هم که ارزش خرید نداره.فک میکنم بهترین گزینه فست شارژ p5000 htc باشه که کوییک شارژ 3 هست و 5 ولت 2.5 امپر میده. سایت جانبی زده 45 تومن. شیائومی mdy-03 هم هست 39 تومن که 5 ولت 2 امپر میده.شارژهای برند aukey هم کیفیت خوبی دارن
    سلام
    بهتره شارژر اصلی رو استفاده کنی
    شارژر خود ایکس سرعتش کم نیست ولی خب به اندازه فست شارژ نیست
    بیشترین شدت جریانی که uch 10 روی پرمیوم به من داده 2350 بوده!

به نظرم شارژر شیائومی رو تست کنی بد نیست...

تشکر شده توسط :
    Amir.Germany

کلمات کلیدی این موضوع