:
دسترسی سریع
  • Guest
:

کاربران برچسب زده شده

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 12 از 12

موضوع: قفل چهره xperia z3 dull

کاربر سایت
    sherzad2 آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.02
    Xperia-Z1 Android5.1
    1 تشکر در 1 پست
    میانگین حضور
    14 ثانيه

Cool قفل چهره xperia z3 dull

سلام ببخشید گوشی من xperia z3 dull هست نمیتونم قفل چهره رو پیدا کنم کسی میدونه کمکی به من بکنه

کاربر سایت
    sherzad2 آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.02
    Xperia-Z1 Android5.1
    1 تشکر در 1 پست
    میانگین حضور
    14 ثانيه

Title Icon

با اجازه از دوست خوبم سجاد...
    خوب چه فرقی داره؟هر دو یه کارو انجام میدن دیگه!
    اسمارت لاک یه بخش کاملا جداست.ینی مثه یه برنامه جدا میمونه که تو بخش سکیوریتی هست ...!
    شما باید اول یه پترن یا پسوورد یا ... تنظیم کنید،بعدش وارد اسمارت لاک بشید،که داخلش چند گزینه هست.مثه بازکردن دستگاه با بلوتوث یا ...
    که کاری به اینا نداشته باشید و وارد بخش Face lock(اسم دقیقش یادم نیست ولی تو این مایه هاست)
    بشید و عکس صورتتون رو ثبت کنید
    بعدش اون قابلیت، قابل استفاده ست

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

سلام دوباره

همین مارو انجام دادم اما وقتی که گوشی قفله میخوام باز کنم با همین قفلی پترن یا پسوورد باز میشه نه با Face lock اصلا بد جوری رو مخمه

- - - Updated - - -

با اجازه از دوست خوبم سجاد...😊
    خوب چه فرقی داره؟هر دو یه کارو انجام میدن دیگه!
    اسمارت لاک یه بخش کاملا جداست.ینی مثه یه برنامه جدا میمونه که تو بخش سکیوریتی هست ...!
    شما باید اول یه پترن یا پسوورد یا ... تنظیم کنید،بعدش وارد اسمارت لاک بشید،که داخلش چند گزینه هست.مثه بازکردن دستگاه با بلوتوث یا ...
    که کاری به اینا نداشته باشید و وارد بخش Face lock(اسم دقیقش یادم نیست ولی تو این مایه هاست)
    بشید و عکس صورتتون رو ثبت کنید
    بعدش اون قابلیت، قابل استفاده ست

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

سلام دوباره

همین مارو انجام دادم اما وقتی که گوشی قفله میخوام باز کنم با همین قفلی پترن یا پسوورد باز میشه نه با Face lock اصلا بد جوری رو مخمه

پاسخگو و راهنما
    مدیر بخش
    Hossein MT آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.37
    مدل رام
    LineageOS 14.1
    Xperia-Z3-Compact Android7.0
    1,602 تشکر در 816 پست
    میانگین حضور
    1 دقيقه 57 ثانيه

Title Icon

@Sherzad

سلام، اول از همه باید بگم برای پاسخ دادن، حتما از دکمه پاسخ با نقل قول استفاده کنید
    داداش اگه کارایی ک سجاد گفت رو انجام دادی و نشد، فقط فلش میمونه. چون اکثر مواقع با نصب کردن و پاک کردن برنامه ها، Credential های گوشی تغییر پیدا میکنن و برای افزایش امنیت اطلاعاتتون، روش های آنلاکی که ممکنه امنیتشون پایین باشه، مثل اسمارت لاک، غیر فعال میشن. علی ای حال، فلش توصیه میشه.

اینقد شلوغ پلوغ بود ، من متوجه نشدم دقیقا ب کدوم مرحله رسیدی ، اما باید بگم وقتی براش صورتت رو تعریف میکنی ،وقتی تو لاک اسکرین بری، اون پایین به جای عکس قفل، عکس بالاتنه ی یه آدم رو نشون میده، ینی دوربین جلوت داره صورتتو بررسی میکنه، بعدش خودش اوکی میشه.
    2 کاربر از Hossein MT به خاطر این پست تشکر کردند.
    aliunique,MoSi M

• صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع