:
دسترسی سریع
  • Guest
:
محل تبلیغات شما

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: مشکل فلش کردن پرمیوم

کاربر سایت
    homakh آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.00
    Xperia-Z3 Android6.0.1
    0 تشکر در 0 پست
    میانگین حضور
    1 ثانيه

Title Icon مشکل فلش کردن پرمیوم

با سلام و خسته نباشید

من رام رسمی سونی رو از طریق Xperifrim دانلود کرده و از طریق آخرین نسخه Flashtool فایل ftf رو ساختم در هنکامی که میخام فلش کنم بعد از اینکه پیام میده که دکمه ولوم پایین رو فشار داده و سپس گوشی رو از طریق usb وصل کنید اینکار رو انجام میدم اما عملیات فلش کردن شروع نمیشه در حالیکه ویندوز گوشی رو میشناسه و درایورها نصبه. باید چه کرد؟ خیلی کلنجار رفتم باهاش نشد. بذلیل ساپورت نکردن flashtooll از پرمیوم میتونه باشه؟ خواهشمندم یه بار فلش کنید و نتیجه را اعلام فرمائید.

محل تبلیغات
    پاسخگو و راهنما
    AMIЯ آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.78
    مدل رام
    Stock 32.3.A.2.33
    Xperia-Z5-Dual Android7.0
    836 تشکر در 520 پست
    میانگین حضور
    3 دقيقه 52 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط homakh نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید

من رام رسمی سونی رو از طریق Xperifrim دانلود کرده و از طریق آخرین نسخه Flashtool فایل ftf رو ساختم در هنکامی که میخام فلش کنم بعد از اینکه پیام میده که دکمه ولوم پایین رو فشار داده و سپس گوشی رو از طریق usb وصل کنید اینکار رو انجام میدم اما عملیات فلش کردن شروع نمیشه در حالیکه ویندوز گوشی رو میشناسه و درایورها نصبه. باید چه کرد؟ خیلی کلنجار رفتم باهاش نشد. بذلیل ساپورت نکردن flashtooll از پرمیوم میتونه باشه؟ خواهشمندم یه بار فلش کنید و نتیجه را اعلام فرمائید.
    اول اینکه باید گوشی خاموش باشه دوم هم اینکه بعد از اینکه پیام داد فلش تولز گوشی رو وصل کنید باید ولوم پایین رو بگیرید و نگه دارین به مدت 20 ثانیه

زد 5 پریمیوم به راحتی با فلش تولز فلش میشهو توجه کنید نسخه فلش تولزتون حتما 9.23.0 به بعد باشه

فراموش کن چیزی را که نمی توانی بدست بیاوری و بدست بیاور چیزی را که نمی توانی فراموش کنی !

[لینک ها فقط برای اعضای سایت قابل مشاهده است. ]

کاربر سایت
    homakh آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.00
    Xperia-Z3 Android6.0.1
    0 تشکر در 0 پست
    میانگین حضور
    1 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط AMIЯ نمایش پست ها
    اول اینکه باید گوشی خاموش باشه دوم هم اینکه بعد از اینکه پیام داد فلش تولز گوشی رو وصل کنید باید ولوم پایین رو بگیرید و نگه دارین به مدت 20 ثانیه

زد 5 پریمیوم به راحتی با فلش تولز فلش میشهو توجه کنید نسخه فلش تولزتون حتما 9.23.0 به بعد باشه
    دوست عزیز من من حالا چندین بار روی ایکس زد رام فلش کردم. بنابراین روش کار فلش تولز رو بلدم. لطفا اگر روی ایکس زد پرمیوم تا حالا بدون مشکل رام فلش کردی منو راهنمایی کن. این چیزایی که گفتی برای آدمهای مبتدیه. در ضمن من آخرین نسخه فلش تولز رو از سایتش دانلود کردم. تصور من اینه که آخرین نسخه فلش تولز ایکس زد پرمیوم رو ساپورت نمیکنه و باید منتظر نسخه جدیدتر بود.

لطفا کسی منو راهنمایی کنه که واقعا روی ایکس زد پرمیوم رام فلش کرده باشه.

پاسخگو و راهنما
    AMIЯ آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.78
    مدل رام
    Stock 32.3.A.2.33
    Xperia-Z5-Dual Android7.0
    836 تشکر در 520 پست
    میانگین حضور
    3 دقيقه 52 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط homakh نمایش پست ها
    دوست عزیز من من حالا چندین بار روی ایکس زد رام فلش کردم. بنابراین روش کار فلش تولز رو بلدم. لطفا اگر روی ایکس زد پرمیوم تا حالا بدون مشکل رام فلش کردی منو راهنمایی کن. این چیزایی که گفتی برای آدمهای مبتدیه. در ضمن من آخرین نسخه فلش تولز رو از سایتش دانلود کردم. تصور من اینه که آخرین نسخه فلش تولز ایکس زد پرمیوم رو ساپورت نمیکنه و باید منتظر نسخه جدیدتر بود.

لطفا کسی منو راهنمایی کنه که واقعا روی ایکس زد پرمیوم رام فلش کرده باشه.
    دوست عزیز خوب معلومه که فعلا xz p با فلش تولز سازگار نباشه باید نسخه جدید منتشر بشه

فراموش کن چیزی را که نمی توانی بدست بیاوری و بدست بیاور چیزی را که نمی توانی فراموش کنی !

[لینک ها فقط برای اعضای سایت قابل مشاهده است. ]

کلمات کلیدی این موضوع