:
دسترسی سریع
  • Guest
:

کاربران برچسب زده شده

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15

موضوع: [160.][m-rom][7.1.1]

کاربر نیمه فعال
    Htc.hero آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.08
    Xperia-Z3-Plus-Dual Android7.0
    16 تشکر در 14 پست
    میانگین حضور
    15 ثانيه

[160.][m-rom][7.1.1]

SXP Rom_7.1.1_sxp_0703_v1.6
    یه چیزی رو همین اول اصلاح کنم،
    این رام SXP هست که اشتباهی M-ROM نوشتم.
    M-ROM 7.1.1 رو گذاشتم تو پست دوم ریز لینک دانلود sxp rom

کد:
    http://pan.baidu.com/s/1kVmOGGf
    Pass: rul0

اسکرین شاتها بزودی اضافه میشه

لینک دانلود مستقیم برای دوستانی که نمیتونن دانلود کنن تا چند ساعت آینده اضافه میشه

ROM feature details
    slightly less part of Google applications in the days of useless application merger ODEX, alignment optimization to add call recording, crack Version of titanium backup, crack version of the RE manager, cracked version of Sony comes with folder management software to unlock the user to enjoy all the privileges of the unlocked user, said the white meaning is to unlock and unlock the same. (ROM package integrated repair DRM, repair camera, etc., add the Chinese and English version of the REC, also retain the pure English version, breaking Sony RIC, etc.) Add XZP National Bank Sony calendar lunar calendar to add XZP National Bank yesterday pushed June 30, Node excellent to add XZP other parts APP add Sony's latest home page support double-click the screen, set - show - support double-click wake up add call attribution to the new network version to add updates Sony new news add camera automatic mode maximum camera resolution add sound full open mode add The status bar shows the high on the 4G icon, but also can restore the LTE, the specific look at the network disk, and the system root directory help file to add virtual keys 36 height, but also restore the operation update add the latest XZ models XZ theme, XZ ringtones, XZ boot animation , XZ wallpaper, XZ application, etc. Update music application to the latest version of the latest version of the updated album applied to the latest version of the updated weather application to the latest version of the update search song artifact application to the latest version of the update video master applied to the latest version of the latest update application The latest version of the current (ignore the screenshot above, the old map lazy biography, and Z5P double, single Has been updated a few days. Just have not been posted, just wanted to update the network disk to be even more exciting to optimize your experience
    , please indicate the source when ROMER please learn from this ROM makers and related content. Thank you!
    More help reference system the root of the help file, update the brush tutorial please refer to help document the network disk - very detailed tutorial
    ویرایش توسط Htc.hero : 2017_07_05 در ساعت 14:55

کاربر سایت
    hksar آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.00
    0 تشکر در 0 پست
    میانگین حضور
    17 ثانيه

Title Icon

سلام
    آگه میشه xposed framework آندروید نوقا رو برای این m-rom قرار بدید. چون این framework ها روی این رام جواب نمیده گوشی همش بوت لوپ میشه.فکر کنم نسخه xposed framework مخصوص این رام توی سابت bbs.gfan هست اما من نمی تونم دانلود کنم. آگه میشه شما قرار بدید خیلی مهمه ممنون

پاسخگو و راهنما
    AMIЯ آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.63
    مدل رام
    Stock 32.3.A.2.33
    Xperia-Z5-Dual Android7.0
    1,016 تشکر در 643 پست
    میانگین حضور
    4 دقيقه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط hksar نمایش پست ها
    سلام
    آگه میشه xposed framework آندروید نوقا رو برای این m-rom قرار بدید. چون این framework ها روی این رام جواب نمیده گوشی همش بوت لوپ میشه.فکر کنم نسخه xposed framework مخصوص این رام توی سابت bbs.gfan هست اما من نمی تونم دانلود کنم. آگه میشه شما قرار بدید خیلی مهمه ممنون
    دوست عزیز xposed برای اندروید 7 هنوز بصورت کامل منتشر نشده.دلیل بوت لوپ شدن گوشیتون هم بخاطر اینکه سازگار نیست

فراموش کن چیزی را که نمی توانی بدست بیاوری و بدست بیاور چیزی را که نمی توانی فراموش کنی !

تغییر فونت فارسی گوشی های اکسپریا در آندروید(JB/KitKat/LP/MM)

کاربر سایت
    hksar آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.00
    0 تشکر در 0 پست
    میانگین حضور
    17 ثانيه

Title Icon

اما روی اخرین نسخه نوقا بر روی گوشی که z4 هست تست کردم گوشی بالا میاد کارم میکنه اما همه چی استاپ ورکینگ میده .اما روی این رام گوشی اصلا بالا نمیاد همش بوت لوپ میشه
    بعد می خواستم بدونم روشی هست که از سایت bbs.gfan دانلودکرد چون موقع ثبت نام شماره موبایل می خواد که هر چی میزنم کار نمی کنه

کاربر نیمه فعال
    Htc.hero آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.08
    Xperia-Z3-Plus-Dual Android7.0
    16 تشکر در 14 پست
    میانگین حضور
    15 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط hksar نمایش پست ها
    اما روی اخرین نسخه نوقا بر روی گوشی که z4 هست تست کردم گوشی بالا میاد کارم میکنه اما همه چی استاپ ورکینگ میده .اما روی این رام گوشی اصلا بالا نمیاد همش بوت لوپ میشه
    بعد می خواستم بدونم روشی هست که از سایت bbs.gfan دانلودکرد چون موقع ثبت نام شماره موبایل می خواد که هر چی میزنم کار نمی کنه
    کد:
    https://forum.xda-developers.com/xposed/xposed-android-nougat-sdk-25-arm64-t3639221
    تشکر شده توسط :
    ™EHSAN

کاربر سایت
    soheyl53 آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.00
    Xperia-Z3-Plus-Dual Android7.1
    0 تشکر در 0 پست
    میانگین حضور
    نامشخص

Title Icon

ناموسا یکی بگه اینارو چجوری دانلود کنم