:
دسترسی سریع
  • Guest
:
محل تبلیغات شما

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: مشکل در آپدیت xa1 ultra

کاربر سایت
    sinaesmaeili آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.02
    Xperia-XA1-Ultra Android7.0
    1 تشکر در 1 پست
    میانگین حضور
    نامشخص

Title Icon مشکل در آپدیت xa1 ultra

سلام مخصوص خدمت بچه های گل انجمن ایکسپریان هدفم از ایجاد این تاپیک مشکل در آپدیت گوشیمه خب همونطور که گفتم گوشیم xa1 ultra مدل g3212 هست و من میخوام اون رو به اندروید 7.1.1 ارتقا بدم(ورژن کنونی 7.0 هست) ولی وقتی تو اپدیت سنتر اپدیت رو میزنم میگه اخرین ورژنه!با لپتاپم امتحان کردم میگه بازم آپدیته!الان دوستان من چیکار کنم به نظرتون؟
    واس xz الان اومده مگه میشه واسه جدیدترین گوشی سونی xa1 ultra هنوز 7.1.1 نیومده باشه؟؟؟
    ویرایش:دوستان کسی نیست جواب مارو بده؟؟؟!
    ویرایش توسط sinaesmaeili : 2017_07_31 در ساعت 14:42
    تشکر شده توسط :
    MEYSAMKIA

محل تبلیغات
    کاربر فعال
    MEYSAMKIA آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.23
    مدل رام
    R R
    Xperia-Z Android1.5
    49 تشکر در 36 پست
    میانگین حضور
    23 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط sinaesmaeili نمایش پست ها
    سلام مخصوص خدمت بچه های گل انجمن ایکسپریان هدفم از ایجاد این تاپیک مشکل در آپدیت گوشیمه خب همونطور که گفتم گوشیم xa1 ultra مدل g3212 هست و من میخوام اون رو به اندروید 7.1.1 ارتقا بدم(ورژن کنونی 7.0 هست) ولی وقتی تو اپدیت سنتر اپدیت رو میزنم میگه اخرین ورژنه!با لپتاپم امتحان کردم میگه بازم آپدیته!الان دوستان من چیکار کنم به نظرتون؟
    واس xz الان اومده مگه میشه واسه جدیدترین گوشی سونی xa1 ultra هنوز 7.1.1 نیومده باشه؟؟؟

نظر شخصی من اینه که احتمال دریافت اپدیت جدید برای این گوشی 40% است

باز هم میگم این نظر شخصی من است.
    وقتی که گوش ها زنگ زده اند

عاقلانه ترین کار، سکوت است

گاهی برای کشـیدنِ فـریـاد

هـزاران پیکـاســو هـم کـافـی نیسـت …

مدیر بخش
    ™EHSAN آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.86
    مدل رام
    Stock Rom
    Xperia-M4-Aqua-Dual Android6.0.1
    994 تشکر در 536 پست
    میانگین حضور
    1 دقيقه 37 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط sinaesmaeili نمایش پست ها
    ورودتون به انجمن رو تبریک میگم...
    متاسفانه همین اندروید نوقا هم دیر برای این گوشی عرضه شد اما نگران نباشید بزودی نسخه 7.1.1 هم میاد...

[لینک ها فقط برای اعضای سایت قابل مشاهده است. ] [لینک ها فقط برای اعضای سایت قابل مشاهده است. ]
    [لینک ها فقط برای اعضای سایت قابل مشاهده است. ][لینک ها فقط برای اعضای سایت قابل مشاهده است. ]

کاربر نیمه فعال
    pariu آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.04
    Xperia-XZ-Premium Android7.1
    25 تشکر در 18 پست
    میانگین حضور
    1 دقيقه 44 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط ™EHSAN نمایش پست ها
    ورودتون به انجمن رو تبریک میگم...
    متاسفانه همین اندروید نوقا هم دیر برای این گوشی عرضه شد اما نگران نباشید بزودی نسخه 7.1.1 هم میاد...
    این گوشی که از اول با 7 وارد بازار شد چه طوری میگین دیر اومده؟!
    ضمن اینکه دوست عزیزی که گفتن بعیده 8 بدن هم سونی رسما اعلام کرده میده حالا یا مستقیم 8 رو میده بهش یا 7.1.1 اولش میده بعد.اون دوست عزیز که تست زده با نوت بوک و خود گوشی هنوز اصلا اپدیتی نیومده فقط هفته پیش یک آپدیت 600 مگی حدودا اومد که اونم رفع یک سری مشکلات بود آندرویدش همون 7 مونده.در کل باگ خاصی هم قبل آپدیت من ندیدم حقیقتا فقط برام جالبه تلگرام پیغام میاد عین ویندوز 8 صدا اولش ی سراند خاصیه بعد حالت مونو میشه روو پیسی وقتی صدای 8 یا بعضی مواقع اسپیکر مشکل داره توو ویندوز 7 هم پیش میاد دیدین حتما.

مدیر بخش
    ™EHSAN آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.86
    مدل رام
    Stock Rom
    Xperia-M4-Aqua-Dual Android6.0.1
    994 تشکر در 536 پست
    میانگین حضور
    1 دقيقه 37 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط pariu نمایش پست ها
    این گوشی که از اول با 7 وارد بازار شد چه طوری میگین دیر اومده؟!
    ضمن اینکه دوست عزیزی که گفتن بعیده 8 بدن هم سونی رسما اعلام کرده میده حالا یا مستقیم 8 رو میده بهش یا 7.1.1 اولش میده بعد.اون دوست عزیز که تست زده با نوت بوک و خود گوشی هنوز اصلا اپدیتی نیومده فقط هفته پیش یک آپدیت 600 مگی حدودا اومد که اونم رفع یک سری مشکلات بود آندرویدش همون 7 مونده.در کل باگ خاصی هم قبل آپدیت من ندیدم حقیقتا فقط برام جالبه تلگرام پیغام میاد عین ویندوز 8 صدا اولش ی سراند خاصیه بعد حالت مونو میشه روو پیسی وقتی صدای 8 یا بعضی مواقع اسپیکر مشکل داره توو ویندوز 7 هم پیش میاد دیدین حتما.
    بله درسته اما این گوشی خیلی کم مورد توجه سونی قرار گرفته و خواهد گرفت...
    اما چیزی که مسلمه اینه که اندروید 8 براش عرضه میشه، اما احتمال زیاد نه مستقیم به 8 چون اگه خواست 7.1.1 بده تا الان اومده بود...

[لینک ها فقط برای اعضای سایت قابل مشاهده است. ] [لینک ها فقط برای اعضای سایت قابل مشاهده است. ]
    [لینک ها فقط برای اعضای سایت قابل مشاهده است. ][لینک ها فقط برای اعضای سایت قابل مشاهده است. ]

کاربر نیمه فعال
    pariu آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.04
    Xperia-XZ-Premium Android7.1
    25 تشکر در 18 پست
    میانگین حضور
    1 دقيقه 44 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط ™EHSAN نمایش پست ها
    بله درسته اما این گوشی خیلی کم مورد توجه سونی قرار گرفته و خواهد گرفت...
    اما چیزی که مسلمه اینه که اندروید 8 براش عرضه میشه، اما احتمال زیاد نه مستقیم به 8 چون اگه خواست 7.1.1 بده تا الان اومده بود...
    پیش میاد اینجوری آپدیت بده یا میگه وصل کنی کامپیوتر که ی ضرب بری 8 یا یک آپدیت کوچیک با حجم 700 مگ خام و بی دستکاری عادی که خیلی تلاشی روش نشده از 7.1.1 بهت میده بلا فاصله بعد ریست پیغام 8 هم میاد بعدشم باید ی مستر ریست کنی مورد داشتم که این آپدیت بینیه زیاد جذاب نبودهخ اما آپدیت آخر دیگه موردا حل بوده حالا کوچیک بزرگ مورد هم داره آندروید.خدا شاهده گاهی باگ های عجیب در سامسونگم من دیدم یا ال جی یا اچ تی سی میخوام بگم سونی رو دوست دارم من ولی اینم که ی عده شاید ته دلتو خالی کنن یا خودت ی کم نسبت به گوشیت سرد شدی زیاد فکرشو نکن آندروید تا پیشرفت هنوز فاصله داره بعدم هم این هم بفیه اگر قرار باشه کامل ترین رو بدن اون کاستوم سازا که خودشونم دستشون توو کاره و توو خود شرکت ها هم کار میکنن از نون خوردن میافتن این سسیاست همیشه توو همه کالا ها هست بی تعصب بگم درسته من از وسایل سونی بهره میبرم اما بعضی جاها منم فقدان ی کار از نظر نرم افزار رو حس میکنم در گوشیم اما فعلا در گوشی اونقدر نبوده که مثلا به سونی انتقاد کنم الان چرا ی کوچولو از تب ویک آپ ایکس زد پرمیوم که استفاده دارم انتقادم میکنم منتهی بازم کمه زیادم مهم نیست عادت میکنم.

کاربر نیمه فعال
    r4hm4n آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.06
    مدل رام
    رسمی
    Xperia-XA1-Ultra Android7.0
    31 تشکر در 18 پست
    میانگین حضور
    17 ثانيه

Title Icon

سلام دوستان
    کسی گوشی Xperia XA1 Ultra G3212 رو با فلشتولز فلش زده؟
    میخواستم بدونم مثل گوشی Xperia C4 نباشه که وقتی با فلشتولز فلش میزدیش می سوخت.
    کسی تجربه ی فلش زدن با فلشتولز رو روی XA1 Ultra داشته؟
    ?why so serious

کلمات کلیدی این موضوع