:
دسترسی سریع
  • Guest
:

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: آپدیت کردن xz premium

کاربر سایت
    ik.imankhanipour آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.00
    Xperia-XZ-Premium Android7.1
    0 تشکر در 0 پست
    میانگین حضور
    نامشخص

Post آپدیت کردن xz premium

با سلام
    میخواستم بدانم در صورت انشار آندروید اوریو آن را با Xperia companion آپدیت کنیم یا با flash tools
    و اصولا تفاوت این دو با هم در چیست؟

پاسخگو و راهنما
    AMIЯ آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.61
    مدل رام
    Stock 32.3.A.2.33
    Xperia-Z5-Dual Android7.0
    1,016 تشکر در 643 پست
    میانگین حضور
    3 دقيقه 59 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط ik.imankhanipour نمایش پست ها
    با سلام
    میخواستم بدانم در صورت انشار آندروید اوریو آن را با Xperia companion آپدیت کنیم یا با flash tools
    و اصولا تفاوت این دو با هم در چیست؟
    دوست عزیز بهترین روش برای اپدیت از یه نسخه به نسخه بالاتر بهتره از فلش تولز استفاده کنید.

با برنامه xperia companion که اپدیت میشه دیده شده باگ پیدا میکنه گوشی وباید یا ریست فکتوری بشه یا با فلش تولز فلش بشه

فراموش کن چیزی را که نمی توانی بدست بیاوری و بدست بیاور چیزی را که نمی توانی فراموش کنی !

تغییر فونت فارسی گوشی های اکسپریا در آندروید(JB/KitKat/LP/MM)

کاربر سایت
    ik.imankhanipour آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.00
    0 تشکر در 0 پست
    میانگین حضور
    نامشخص

Title Icon

پس با ریست فکتوری درست میشه

پاسخگو و راهنما
    AMIЯ آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.61
    مدل رام
    Stock 32.3.A.2.33
    Xperia-Z5-Dual Android7.0
    1,016 تشکر در 643 پست
    میانگین حضور
    3 دقيقه 59 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط ik.imankhanipour نمایش پست ها
    پس با ریست فکتوری درست میشه
    تا حدودی .بعضی وقتا هم با ریست فکتوری هم درست نمیشه باید فلش بشه

در کل داشتن رام و فلش کردن با فلش تولز هم اسونتر هست هم زودتر انجام میگیره نسبت به برنامه xperia

فراموش کن چیزی را که نمی توانی بدست بیاوری و بدست بیاور چیزی را که نمی توانی فراموش کنی !

تغییر فونت فارسی گوشی های اکسپریا در آندروید(JB/KitKat/LP/MM)

کاربر فعال
    pariu آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.09
    108 تشکر در 82 پست
    میانگین حضور
    2 دقيقه 43 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط AMIЯ نمایش پست ها
    دوست عزیز بهترین روش برای اپدیت از یه نسخه به نسخه بالاتر بهتره از فلش تولز استفاده کنید.

با برنامه xperia companion که اپدیت میشه دیده شده باگ پیدا میکنه گوشی وباید یا ریست فکتوری بشه یا با فلش تولز فلش بشه
    زیاد به اینکه میگی با نرم افزار بزنی باگ میگیری یا اوتا ولی با فلش تولز نمیگیری توجه نکن اینا اشتباه هستش اگر خوت تجربه کردی هم ی موردی بوده که باعث شده هیچ تفاوتی با هم ندارن در نرم افزار سونی از یک اندروید به شماره بالا تر چند وقته که کلا مستر ریست نمیشه یک ضرب آپ میشه که چون نرم افزار ها نصب هستن درست همگام نمیشن دیتاهاش ی مستر ریست میزنی خوبه فلش تولز کلا همه چیرو از نو مینصبه درواقع منتهی نرم افزار فلش تولز عین یک نصب کننده ویندوز میمونه و خودش درایور ها و اینا رو اکسترکت میکنه توو گوشی و نصباش رو در محیط فست بوت نصب میکنه و شما بعد روشن شدن میری مراحل شروع نرمافزار در آپدیت اونا هم باگ کما بیش پیش میاد اونم عین پی سی کامپشن هست فقط در همه اینا مستر ریست واسه اینکه دیتا ها کلا پاک میشه حافظه آزاد میشه خوبه وگر نه هیچ کدوم از حالت ها باعث ماندگاری باگ نمیشه باگ فقط عدم کارکرد درست سخت افزار با کد نویسی آندروید و یا نرمافزار مذکوره .پس خودتون رو در اشتباه این قضیه گم نکنید من از ایکس 10 تا الان هر چی گوشی سونی خریدم با همه حالت تست کردم همش یکی هست هیچ تفاوتی نمیکنه.

ناظم انجمن
    ™EHSAN آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.92
    مدل رام
    Stock Rom
    Xperia-M4-Aqua-Dual Android6.0.1
    1,465 تشکر در 904 پست
    میانگین حضور
    1 دقيقه 56 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط pariu نمایش پست ها
    زیاد به اینکه میگی با نرم افزار بزنی باگ میگیری یا اوتا ولی با فلش تولز نمیگیری توجه نکن اینا اشتباه هستش اگر خوت تجربه کردی هم ی موردی بوده که باعث شده هیچ تفاوتی با هم ندارن در نرم افزار سونی از یک اندروید به شماره بالا تر چند وقته که کلا مستر ریست نمیشه یک ضرب آپ میشه که چون نرم افزار ها نصب هستن درست همگام نمیشن دیتاهاش ی مستر ریست میزنی خوبه فلش تولز کلا همه چیرو از نو مینصبه درواقع منتهی نرم افزار فلش تولز عین یک نصب کننده ویندوز میمونه و خودش درایور ها و اینا رو اکسترکت میکنه توو گوشی و نصباش رو در محیط فست بوت نصب میکنه و شما بعد روشن شدن میری مراحل شروع نرمافزار در آپدیت اونا هم باگ کما بیش پیش میاد اونم عین پی سی کامپشن هست فقط در همه اینا مستر ریست واسه اینکه دیتا ها کلا پاک میشه حافظه آزاد میشه خوبه وگر نه هیچ کدوم از حالت ها باعث ماندگاری باگ نمیشه باگ فقط عدم کارکرد درست سخت افزار با کد نویسی آندروید و یا نرمافزار مذکوره .پس خودتون رو در اشتباه این قضیه گم نکنید من از ایکس 10 تا الان هر چی گوشی سونی خریدم با همه حالت تست کردم همش یکی هست هیچ تفاوتی نمیکنه.
    اینجا مکان حرف در این مورد نیست اما شما دقیقا تفاوت مهمش رو میگید اما بعدش میگید تفاوتی نمیکنه!!
    فلش با آپدیت از طریق خود گوشی بسیار متفاوت هست، حتی گاهی آپدیت از طریق گوشی یا Xperia Companion مشکلاتی بوجود میاره که قابل حل نیستند و بنده چندین بار دیدم امثالشو و بسیاریش هم بخاطر سازگار نبودن درایور ها و دیتاها هست...

کاربر سایت
    _SOROSH_GH_ آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.00
    Xperia-XZ-Premium Android8.0
    1 تشکر در 1 پست
    میانگین حضور
    2 ثانيه

Title Icon

سلام
    من آخرین آپدیت امنیتشو ک مال ماه ژوئن بود نصب کردم
    حالا گوشی تو جابجایی های سریع صفحه و swip کردن بین صفحه یا بالا پایین کردن تو تلگرام یا مرورگر لگ های شدیدی میزنه
    حتی اینستاگرامم خراب شده
    دیگ ن پستی باز میشه ن استوری
    حالا باید چیکار کنم؟

کاربر منتخب
    echelon آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.27
    مدل رام
    رسمی
    Xperia-Z5-Premium Android6.0
    256 تشکر در 149 پست
    میانگین حضور
    1 دقيقه 21 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط _SOROSH_GH_ نمایش پست ها
    سلام
    من آخرین آپدیت امنیتشو ک مال ماه ژوئن بود نصب کردم
    حالا گوشی تو جابجایی های سریع صفحه و swip کردن بین صفحه یا بالا پایین کردن تو تلگرام یا مرورگر لگ های شدیدی میزنه
    حتی اینستاگرامم خراب شده
    دیگ ن پستی باز میشه ن استوری
    حالا باید چیکار کنم؟
    یا factory reset کنید یا آخرین آیدین رام و دانلود کنید و فول وایپ فلش کنید که دومین بهتره

ارسال شده از E6833s با استفاده از Feeder
    پیامبر اکرم(ص):
    بیشتر
    ایمان این است که بدانی خدا همیشه با توست.

Army of the Guardians of the Islamic Revolution

کاربر سایت
    Rezashariat آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.01
    Xperia-XZ-Premium Android8.0
    0 تشکر در 0 پست
    میانگین حضور
    نامشخص

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط pariu نمایش پست ها
    سلام جناب خوب هستین من یه سوال در خصوص cda های سونی داشتم قبلاً هم از شما سوال پرسیدم میخواستم ببینم چطوری میشه cda گوشیم که ایکس زد پریمیوم سری عربستان هست رو به خاورمیانه تغییر بدم از آقای معراجی هم پرسیدم ولی انگار دستشون شلوغه اگه میشه یه توضیح کامل و دقیق در این خصوص بهم بدید خیلی ممنونتون میشم در ضمن اگه بشه در تلگرام هم بهم پیام بدی بهتر میشه rshzd این آیدین هست یه اتساین بزاری بیای لطفاً

کاربر فعال
    pariu آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.09
    108 تشکر در 82 پست
    میانگین حضور
    2 دقيقه 43 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezashariat نمایش پست ها
    سلام جناب خوب هستین من یه سوال در خصوص cda های سونی داشتم قبلاً هم از شما سوال پرسیدم میخواستم ببینم چطوری میشه cda گوشیم که ایکس زد پریمیوم سری عربستان هست رو به خاورمیانه تغییر بدم از آقای معراجی هم پرسیدم ولی انگار دستشون شلوغه اگه میشه یه توضیح کامل و دقیق در این خصوص بهم بدید خیلی ممنونتون میشم در ضمن اگه بشه در تلگرام هم بهم پیام بدی بهتر میشه rshzd این آیدین هست یه اتساین بزاری بیای لطفاً
    سلام مجدد:
    ابتدا بگم من به شخصه جدیدا انقدر فلش تولز تغییراتش روی اعصابم بوده به شخصه با نیو فلش این کار رو انجام میدم و راضی بودم درسته اولش خب برای آشنایی مثل فلش تولز نبود ولی بالاخره باهاش موفق شدم و کمی دسا و پا شکسته توی سایت یک پست گذاشتم که دوست عزیزی به نام آقا احسان ناظم انجمن کامل کردنش و برای استفاده قرار دادند که لینکش رو میفرستم براتون:
    New Flasher - آموزش فلش تمام گوشی های سری 2017
    از لینک بالا به ترتیب کارهاش رو انجام بدی همه کارا ردیف میشه.فقط آندروید 7 نزن روی گوشی چون احتمال خیلی زیاد باتری روی 0 درصد میمونه.و با مجبور میشی 8 رو دانلود کنی و بهتره پس از اول رام بیلد 270 رو دانلود کنی که لینکش رو میفرستم:
    دانلود رایگان اندروید 8 سونی ایکس زد Setool + G8142 XZ Premium
    رام رو بگیر برای خاور میانه هست و فلش کردن هم با نیو فلش راحت انجام بده حل میشه.

• کلمات کلیدی این موضوع