:
دسترسی سریع
  • Guest
:

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: On پیدا کردن گوشی

کاربر نیمه فعال
    grazie آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.04
    Xperia-Z5-Dual Android6.0
    9 تشکر در 6 پست
    میانگین حضور
    5 ثانيه

Title Icon On پیدا کردن گوشی

سلام ببخشید همچین سوالی میپرسم. گوشیم رو دزدیدن الانم خاموشش کرده عوضی راهی هست پیداش کنم!؟ آگاهی هم شکایت کردم الان ولی گفت فردا برم ک مسوول تجسس میاد.
    الان امکان فلش کردن گوشی رو داره؟ فلش کنه وقتی گوشی روشن شه امکان پیدا کردنش هست؟

کاربر فعال
    pariu آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.07
    Xperia-XZ-Premium Android7.1
    108 تشکر در 82 پست
    میانگین حضور
    2 دقيقه 39 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط grazie نمایش پست ها
    سلام ببخشید همچین سوالی میپرسم. گوشیم رو دزدیدن الانم خاموشش کرده عوضی ���������������� ������������� راهی هست پیداش کنم!؟ آگاهی هم شکایت کردم الان ولی گفت فردا برم ک مسوول تجسس میاد.
    الان امکان فلش کردن گوشی رو داره؟ فلش کنه وقتی گوشی روشن شه امکان پیدا کردنش هست؟
    سلام خدمتت باعث تاسفه
    متاسفانه باید بدوی نامه نگاری همراه اول و تالیا ایرانسل احتمالا باید بری اگرم الان نخواد بری کلانتری بخواد کاری کنه زیاد چیزی نداره زیاد برات کاری نمیکنن فقط ثبت میکنن و این داستانا برو بیا برو بیا آخرم هیچی که هیچی نمیخوام نا امید کنم ولی قاعدتا هیچی که هیچی نه اینکه بگم نمیخوان کاری کنن اوضا اینطوری هست.........
    ضمن اینکه احتمال داره طرف فلش کنه یک راه احتمال داره خوردش کنه ممکنم هست برد رو در بیاره خورد کنه و بدنه و ال سی دی رو بفروشه اما چه فلش بشه چه نشه اگر شکایتت برو باشه گوشی روشن بشه از طریق آی ام ای آی پیداش میکنن.
    تشکر شده توسط :
    grazie

کاربر نیمه فعال
    grazie آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.04
    Xperia-Z5-Dual Android6.0
    9 تشکر در 6 پست
    میانگین حضور
    5 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط pariu نمایش پست ها
    سلام خدمتت باعث تاسفه
    متاسفانه باید بدوی نامه نگاری همراه اول و تالیا ایرانسل احتمالا باید بری اگرم الان نخواد بری کلانتری بخواد کاری کنه زیاد چیزی نداره زیاد برات کاری نمیکنن فقط ثبت میکنن و این داستانا برو بیا برو بیا آخرم هیچی که هیچی نمیخوام نا امید کنم ولی قاعدتا هیچی که هیچی نه اینکه بگم نمیخوان کاری کنن اوضا اینطوری هست.........
    ضمن اینکه احتمال داره طرف فلش کنه یک راه احتمال داره خوردش کنه ممکنم هست برد رو در بیاره خورد کنه و بدنه و ال سی دی رو بفروشه اما چه فلش بشه چه نشه اگر شکایتت برو باشه گوشی روشن بشه از طریق آی ام ای آی پیداش میکنن.
    سلام. ممنون. آره خودمم تقریبا میدونم که 2 و 200 گوشی رو از دست دادم و تقریبا دگ امیدی نیست. شکایت به پلیس رو کردم. گفت فردا برم اداره ی تجسس با جعبه ی گوشی. امیدوارم گوشی رو فلش کنه و روشنش کنه ولی فکر نکنم انقد احمق باشه :((((((( چون اگه احمق نبود همون اول خاموشش نمیکرد. همون احتمالا میشکونه گوشی رو

کاربر فعال
    pariu آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.07
    Xperia-XZ-Premium Android7.1
    108 تشکر در 82 پست
    میانگین حضور
    2 دقيقه 39 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط grazie نمایش پست ها
    سلام. ممنون. آره خودمم تقریبا میدونم که 2 و 200 گوشی رو از دست دادم و تقریبا دگ امیدی نیست. شکایت به پلیس رو کردم. گفت فردا برم اداره ی تجسس با جعبه ی گوشی. امیدوارم گوشی رو فلش کنه و روشنش کنه ولی فکر نکنم انقد احمق باشه :((((((( چون اگه احمق نبود همون اول خاموشش نمیکرد. همون احتمالا میشکونه گوشی رو
    انشاالله که پیدا بشه خیر باشه برات والا نه اینکه بگم فقط به خیر شر بیاندیشیم اما برای تسکین انشاالله جونت سلامت و خیر باشه پیدا شدن و هرچه شود با خوشی شما دوست عزیز همراه باشه.انقدر گرسنه زیاد شده.من به شخصه چی بشه گوشیمو از جیبم در میارم همیشه هندزفیری استفاده میکنم چاره ای نیست جاهای شلوغ باز خوبه شب ها که واویلای زور گیری و دزدی و این داستانا.....انشاالله به خیر بگذره

• کلمات کلیدی این موضوع