:
دسترسی سریع
  • Guest
:

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: مشکل با نصب برنامه

کاربر سایت
    mahsamkm آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.00
    Xperia-Z5-Premium-dual Android7.1
    2 تشکر در 2 پست
    میانگین حضور
    نامشخص

Title Icon مشکل با نصب برنامه

سلام روز بخیر

به مدت 4 روز که مشکلی برای نصب نرم افزار دارم
    وقتی که دانلود می کنم نرم افزار رو از بازار موقع نصب تاج قسمت install انگار غیر فعال میشه

ولی cancel درست کار می کنه

فکر کردم اول ممکنه تاج گوشی همون قسمت مشکل پیدا کرده باشه ولی این طوری نبود همون قسمت برای برنامه های دیگه خوب کار می کرد

ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

کاربر فعال
    pariu آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.08
    Xperia-XZ-Premium Android7.1
    108 تشکر در 82 پست
    میانگین حضور
    2 دقيقه 41 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsamkm نمایش پست ها
    سلام روز بخیر

به مدت 4 روز که مشکلی برای نصب نرم افزار دارم
    وقتی که دانلود می کنم نرم افزار رو از بازار موقع نصب تاج قسمت install انگار غیر فعال میشه

ولی cancel درست کار می کنه

فکر کردم اول ممکنه تاج گوشی همون قسمت مشکل پیدا کرده باشه ولی این طوری نبود همون قسمت برای برنامه های دیگه خوب کار می کرد

ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

سلام شما یک زحمتی بکشید آندروید شما 7.1.1 هست درسته.
    تم های دیفالت گوشی که میاد بالا گوشی نصب هستن مثل آبی یا قرمزه یا هر رنگ دیگر اون رو اجرا کنید و تم های جانبی که نصب کردید نه مثلا تم کره زمین دانلود میکنین از گوگل پلی مال خود سونی هم هست اونم نه حتی فقط و فقط تم اولیه که گوشی مستر ریست کارخونه میشه میاد بالا لایو هم هست اونو اعمال کنید تست کنید خبر بدید.
    تشکر شده توسط :
    mahsamkm

کاربر سایت
    mahsamkm آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.00
    2 تشکر در 2 پست
    میانگین حضور
    نامشخص

Title Icon

نه درست نشد
    من چند وقت پیش که این مشکل رو داشتم ریست فکتور کردم درست شد ولی دوباره از دیروز این طوری شد

کاربر فعال
    miladkheyri آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.06
    Xperia-X-Dual Android7.1
    95 تشکر در 60 پست
    میانگین حضور
    21 ثانيه

Title Icon

نه درست نشد
    من چند وقت پیش که این مشکل رو داشتم ریست فکتور کردم درست شد ولی دوباره از دیروز این طوری شد
    دوست عزیز مشکل شما از تم نیست ، شما نرم افزار رنگ رو که برای تاریک کردن صفحه استفاده میکنید رو پاک کنید مشکلتون حل میشه.

کاربر فعال
    pariu آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.08
    Xperia-XZ-Premium Android7.1
    108 تشکر در 82 پست
    میانگین حضور
    2 دقيقه 41 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط miladkheyri نمایش پست ها
    دوست عزیز مشکل شما از تم نیست ، شما نرم افزار رنگ رو که برای تاریک کردن صفحه استفاده میکنید رو پاک کنید مشکلتون حل میشه.
    سلام مجدد برادر گرامی.....
    عزیز جان شماچه طور متوجه شدید چنین نرم افزاری نصب شده بر روی دیوایسشون آخه این نرم افزار به صورت دیفالت موجود نیستش؟!!!
    الان خود من این مشکل رو دارم و با همین تعویض تم xzp خودم مشکلم حل میشه نرم افزارو نصب میکنم بعد دواره همون تمی که دوست دارم رو اعمال میکنم. البته عرایض بنده مبنی بر جسارت به شما نیست آخه ماشاالله آندروید یک سر داره هزار سودا و مثلا مواردی که مینویسم رو من الان چند ماهیه این شکلی حل کردم واسه همین اینها همه با جمع بندی کنار هم به این نتیجه میرسونه تست کنیم.فورس کلوز کردن بعضی بخش های گوشی و تم میتونه کمک کنه به حل موارد فوق در ادامه یکی دو تجربه خودمو مینویسم ببینی چیا کشیدم من.......
    حتی در این مسله تعداد صفحه های باز در ریسنتلی هم تاثیر داره اما همه اون نرم افزاری که شما فرمودید نصب نکردن نمونش خود من این نرم افزار رو نصب نکردم.
    این قضیه تم که به شما گفتم در سه گوشی با آندروید 7.1.1 خودم حل کردم البته علتش اصلیش اصلا تم نیست علتش فقط میزان رم اشغالی ضمن اینکه بعضی سورس های نرم افزار رو اول باید نسخه مثلا 1.4 با نام خاص نصب کنی بعد مثلا نرم افزار رو که آپدیتشو گرفتی مستقیم توسط گوگل پلی نصب کنی مثلا شما نرم افزار track solid رو عادی آخرین ورژن رو دانلود کنید عمرا بتونید نصب کنید!!!فقط باید ورژن 1.4 رو نصب کنید بعد از گوگل پلی آپدیت کنید بعضی نرم افزار ها اینجوری هستن و یا مستقیم از گوگل پلی نصب کنید اما برای نصب نمیتونین مسقیم از فایل منیجر آخرین ورژن نصب کنید.ضمنا این ایراد از آپدیت آندروید 7.1.1 هستش من هنوز توی ورژن 7 گوشی xa1ultra ندیدم اما در z3+ به بالا هرکس آپدیت کرده به آندروید 7.1.1 تم خاصی یا تمی که رم رو از ی حدی بالاتر بگیره این مشکل رو داره.شاید باگ باشه شایدم از میزان رم باشه اما گوشی هم مثل نوت بوک و پیسی میمونه شما مثلا برای نصب بازی فیفا قطعا 1 گیگ رم آزاد میخواید اما برای اجراش هست که تازه 3 الی 4 گیگ احتیاج دارید اما اگر رمتون در هنگام نصب 1 گیگ باشه ویندوزم 7 باشه نمیتونید حتی پروسه نصب رو پیش برید مثل نصب کردن ویندوز.راه حلش آزاد سازی رم هستش.
    ی عکس ازوضعیت رم آپلود کنید....
    ویرایش توسط pariu : 2017_10_14 در ساعت 15:09
    2 کاربر از pariu به خاطر این پست تشکر کردند.
    mahsamkm,miladkheyri

کاربر سایت
    mahsamkm آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.00
    2 تشکر در 2 پست
    میانگین حضور
    نامشخص

Title Icon

سلام من فهمیدم شما چی گفتید
    ممنون الان تم رو هی تغییر دادم و روی ابی درست شد
    فقط یک سوال ایا این باگ حساب نمیشه ؟؟اخه فقط روی رنگ ابی حل شد
    تشکر شده توسط :
    miladkheyri

کاربر سایت
    mahsamkm آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.00
    2 تشکر در 2 پست
    میانگین حضور
    نامشخص

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط miladkheyri نمایش پست ها
    6

متوجه نشدم چی رو پاک کنم !؟
    من برنامه خودکار روش هست برای کم و زیاد شدن نور
    تشکر شده توسط :
    miladkheyri

ناظم انجمن
    ™EHSAN آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.82
    مدل رام
    Stock Rom
    Xperia-M4-Aqua-Dual Android6.0.1
    1,466 تشکر در 904 پست
    میانگین حضور
    1 دقيقه 54 ثانيه

Title Icon

سلام من فهمیدم شما چی گفتید
    ممنون الان تم رو هی تغییر دادم و روی ابی درست شد
    فقط یک سوال ایا این باگ حساب نمیشه ؟؟اخه فقط روی رنگ ابی حل شد
    6

متوجه نشدم چی رو پاک کنم !؟
    من برنامه خودکار روش هست برای کم و زیاد شدن نور
    این مشکل برای ناسازگار بودن تم با اندروید گوشیتون هست ولا غیر...
    باگ نیست باید تم های مناسب استفاده کنید...
    تشکر شده توسط :
    miladkheyri

کاربر فعال
    miladkheyri آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.06
    Xperia-X-Dual Android7.1
    95 تشکر در 60 پست
    میانگین حضور
    21 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط pariu نمایش پست ها
    سلام مجدد برادر گرامی.....
    عزیز جان شماچه طور متوجه شدید چنین نرم افزاری نصب شده بر روی دیوایسشون آخه این نرم افزار به صورت دیفالت موجود نیستش؟!!!
    الان خود من این مشکل رو دارم و با همین تعویض تم xzp خودم مشکلم حل میشه نرم افزارو نصب میکنم بعد دواره همون تمی که دوست دارم رو اعمال میکنم. البته عرایض بنده مبنی بر جسارت به شما نیست آخه ماشاالله آندروید یک سر داره هزار سودا و مثلا مواردی که مینویسم رو من الان چند ماهیه این شکلی حل کردم واسه همین اینها همه با جمع بندی کنار هم به این نتیجه میرسونه تست کنیم.فورس کلوز کردن بعضی بخش های گوشی و تم میتونه کمک کنه به حل موارد فوق در ادامه یکی دو تجربه خودمو مینویسم ببینی چیا کشیدم من.......
    حتی در این مسله تعداد صفحه های باز در ریسنتلی هم تاثیر داره اما همه اون نرم افزاری که شما فرمودید نصب نکردن نمونش خود من این نرم افزار رو نصب نکردم.
    این قضیه تم که به شما گفتم در سه گوشی با آندروید 7.1.1 خودم حل کردم البته علتش اصلیش اصلا تم نیست علتش فقط میزان رم اشغالی ضمن اینکه بعضی سورس های نرم افزار رو اول باید نسخه مثلا 1.4 با نام خاص نصب کنی بعد مثلا نرم افزار رو که آپدیتشو گرفتی مستقیم توسط گوگل پلی نصب کنی مثلا شما نرم افزار track solid رو عادی آخرین ورژن رو دانلود کنید عمرا بتونید نصب کنید!!!فقط باید ورژن 1.4 رو نصب کنید بعد از گوگل پلی آپدیت کنید بعضی نرم افزار ها اینجوری هستن و یا مستقیم از گوگل پلی نصب کنید اما برای نصب نمیتونین مسقیم از فایل منیجر آخرین ورژن نصب کنید.ضمنا این ایراد از آپدیت آندروید 7.1.1 هستش من هنوز توی ورژن 7 گوشی xa1ultra ندیدم اما در z3+ به بالا هرکس آپدیت کرده به آندروید 7.1.1 تم خاصی یا تمی که رم رو از ی حدی بالاتر بگیره این مشکل رو داره.شاید باگ باشه شایدم از میزان رم باشه اما گوشی هم مثل نوت بوک و پیسی میمونه شما مثلا برای نصب بازی فیفا قطعا 1 گیگ رم آزاد میخواید اما برای اجراش هست که تازه 3 الی 4 گیگ احتیاج دارید اما اگر رمتون در هنگام نصب 1 گیگ باشه ویندوزم 7 باشه نمیتونید حتی پروسه نصب رو پیش برید مثل نصب کردن ویندوز.راه حلش آزاد سازی رم هستش.
    ی عکس ازوضعیت رم آپلود کنید....
    سلام دوست عزیز تمامی حرفاتون درسته اما یه مشکل دیگه هست که هنگام نصب نرم افزار های Filter رنگ که معمولا جهت تاریک کردن صفحه در شب استفاده میشه هم باعث میشه برخی از برنامه ها رو نشه نصب کرد دقیقا مثل مشکلی که با تم های غیر رسمی تو 7.1.1 بوجود میاد که تو اسکرین شاتی که دوستمون فرستادن (گوشه سمت چپ ) کاملا واضحه که از این نوع نرم افزارها استفاده میکنن من گمان کردم شاید به اون خاطر باشه.
    *تو پست های قبلی کلمه Filter رو فارسی نوشته بودم که سیستم حذف کرده بود.

ناظم انجمن
    ™EHSAN آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.82
    مدل رام
    Stock Rom
    Xperia-M4-Aqua-Dual Android6.0.1
    1,466 تشکر در 904 پست
    میانگین حضور
    1 دقيقه 54 ثانيه

Title Icon

مشکل مربوطه حل شده بود...