:
دسترسی سریع
  • Guest
:
محل تبلیغات شما

کاربران برچسب زده شده

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14

موضوع: مشکل lcd xz1

کاربر سایت
    Inter آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.03
    Xperia-Z5-Compact Android1.5
    3 تشکر در 2 پست
    میانگین حضور
    2 ثانيه

Title Icon مشکل lcd xz1

سلام،من چند روزیه xz1 خریدم،بعد از چند روز متوجه این مشکل شدم که وقتی تند تند انگشتمو روی صفحه گوشی میکشم بالا پایین میکنم خط های افقی lcd نمایان میشه و بعد از چند دقیقه میرن!
    مشکل از چیست دوستان لطفا راهنمایی کنید

محل تبلیغات
    کاربر فعال
    pariu آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.07
    Xperia-XZ-Premium Android7.1
    51 تشکر در 42 پست
    میانگین حضور
    2 دقيقه 25 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط Inter نمایش پست ها
    نه متاسفانه مشکل حل نشد باز دوباره همونطور میشه کارایی هم ک گفتید و انجام دادم ولی نشد،ممنون از راهنمایی هاتون
    فلش کردن فقط در صورتی ممکنه جواب بده که ی بیلد دیگه نصب کنی. یک سوال شما گوشی رو گرفتی یک آپدیت برات پیغام داد یانه؟
    اگر داده یک راه داریم که نسخه اول آندروید 8 این گوشی رو فلش بزنی ببینی چی میشه اگر آپدیت نکردی هنوز ی آپدیت جدید رو بگیر ببین چی میشه که قاغدتا گرفتیش.
    اگرم آپدیت کردی یادت میاد که هنوز آپ نکرده بودی هم همینطور بود؟
    یک مورد رو هم تست کن وقتی گوشی میاد بالا بعد از مستر ریست اینا خودش اون گذینه ها ی دمای ال سی دی فعال میشه توو ستینگ /دیسپلی برو اونجا همرو روو آف یعنی خاموش بذار ببین چی میشه . تمام موردهایی که میشه قبل این که ناامید بشی تست کرد رو به ذهنم برسه میخوام کمک کنم به قولی انشاالله فقط برسه به یک باگ که با ی آپدیت حل بشه

کاربر سایت
    Inter آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.03
    Xperia-Z5-Compact Android1.5
    3 تشکر در 2 پست
    میانگین حضور
    2 ثانيه

Title Icon

سلام دوست عزیز مشکل انگار همگیر شده!
    من دیروز بردم چهارسو طبقه زیر همکف گارانتی xperia چک کرد طرف هنگ کرده بود این دیگه چه مدلشه گفت باید فلش بزنم فکر کنم فلش نزد و repair زد حالا کاری نداریم ولی مشکل حل نشد باز روی میزش نمونه xz1 گذاشته بود برای تست که مردم ببینن من با اونم کار کردم اونم همین مشکل و داشت و تو کل پاساژ چهارسو و حتی بازار موبایل ایرانیان هم سر زدم همه xz1 روی استند فروشگاه هارو چک کردم همشون همین مشکل و داشتن یکی کمتر یکی بیشتر...بعد گارانتی گفت بزار باشه باید بمونه که من دیدم وقتی همه xz1 این ایراد و دارن پس مشکل lcd نیست احتمال قوی ناسازگاری گرافیکی باید باشه که به قولی باگ به حساب میاد.
    مطلب و ایراد و با عکس فرستادم به ایمیل سونی ساپورت تا حداقل اونا براش یه فکری بکنن ما که رفت تو پاچمون خریدیم بقیه دچار این مشکل و اعصاب خوردی نشن حداقل،چون واقعا فشار میاد به آدم بری 2300 پول نقد و بدی بیای ببینی چه ایراده فجیحی داره این گوشی!

کاربر سایت
    ara4tia آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.00
    0 تشکر در 0 پست
    میانگین حضور
    1 ثانيه

Title Icon

دوست عزیز من xz1 دارم و اوایل مهر ماه از پاساژ پایتخت خریدم . چنین مشکلی تا به حال در گوشیم ندیدم .

کاربر فعال
    pariu آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.07
    51 تشکر در 42 پست
    میانگین حضور
    2 دقيقه 25 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط Inter نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز مشکل انگار همگیر شده!
    من دیروز بردم چهارسو طبقه زیر همکف گارانتی xperia چک کرد طرف هنگ کرده بود این دیگه چه مدلشه گفت باید فلش بزنم فکر کنم فلش نزد و repair زد حالا کاری نداریم ولی مشکل حل نشد باز روی میزش نمونه xz1 گذاشته بود برای تست که مردم ببینن من با اونم کار کردم اونم همین مشکل و داشت و تو کل پاساژ چهارسو و حتی بازار موبایل ایرانیان هم سر زدم همه xz1 روی استند فروشگاه هارو چک کردم همشون همین مشکل و داشتن یکی کمتر یکی بیشتر...بعد گارانتی گفت بزار باشه باید بمونه که من دیدم وقتی همه xz1 این ایراد و دارن پس مشکل lcd نیست احتمال قوی ناسازگاری گرافیکی باید باشه که به قولی باگ به حساب میاد.
    مطلب و ایراد و با عکس فرستادم به ایمیل سونی ساپورت تا حداقل اونا براش یه فکری بکنن ما که رفت تو پاچمون خریدیم بقیه دچار این مشکل و اعصاب خوردی نشن حداقل،چون واقعا فشار میاد به آدم بری 2300 پول نقد و بدی بیای ببینی چه ایراده فجیحی داره این گوشی!
    دوست گرامی این که میفرمایی با این قیمت رفت تو پاچمون باید عرض کنم چرا حرص میخوری آخه ؟؟؟ اصلا طبیعت اینکه آندروید باگ داشته باشه با درایور های سخت افزاری یک امر طبیعی هست.شما اینجا که میگی رفت توو پاچت اگر جای یک نفر بودی که 2 میلیون پای کارت گرافیک پول میدادی بعد مثلا فیفا 18 بالا نیاد روش خب میشد همین فقط کالا باهم فرق داره......هیچ وقت این مورد رو که نرم افزار ها یا درایور ها بدون باگ میشن چه در هر برندی چه در سونی نداشته باشید ببینید کد نویسی نرم افزار ها و درایورها طوریست که ممکنه در انتها خطا نده اما توی کارایی یک اتفاقاتی می افته که باید در دراز مدت مثلا یک یا دو روز خودش رو نشون بده.مثلا منم الان ایکس زد پرمیومم بعضی اوقات دقت کردم داره به هدفون بلوتوث وصل میشه میخوام به گوشی دیگه بلوتوث بفرستم دو بار ارور میده دفعه سوم که به هندزفری وصل نشد به گوشی طرف میفرسته. خب این گونه اتفاقات رو من پای باگ میذارم چون مثلا میبینم آپدیت قبلی ی موقع هایی وای فای روشن میکردم السی دی پر پر میزد بهو نور صفحرو بالا پایین کردم درست شد....بی خودی هم گارانتی نبردم ال سی دی تعویض کنم همینم شد آپدیت جدید روی دستگاهمه این مورد حل شده.فقط دنبال جدید ترین نحوه فلش کردن گوشیم چون اومدم فلش کردنش رو تست بزنم ی کار کردم گوشی ی مورد براش پیش اومده خاموش که هست روشن میکنم جای یک لحظه ویبره 4 ثانیه بی خود ویبره میده که نمیخوام بده.ولی در کل نیروی منفی پیشیمانی رو از خودت دور کن ی آپدیت تکمیلی بیاد حل میشه. یک مورد هم بگم اینکه مینالن از سرعت باز شدن عکس در آلبوم این مورد هم باید عرض کنم باگ نیست این موضوع فقط به خاطر اینه شما عکست با کیفیت بالا هست تفکیک رنگ که میخواد انجام بشه محیط گرافیکی نرم افزار خودش رو آماده کنه بهت نشون بده کمی زمان رو میبره هم اشباع رنگ گوشی فعال باشه هم همه موارد رو اعمال بخواد بکنه این فراینده که طول داده لگ یا ایراد نیست به خدا توو آندروید 4 هم همین بود فقط آندروید سنگین تر میشه ی کم این قضیه با نرم افزار های انحصاری بیشتر توو چشم میاد. نمیگم عیب نداره منتهی عیبی نیست بگم اه چه گوشیه برم فلان چیز بخرم .از نظر کیفیت گوشیم خوبه اذیت وحشتناک نمیکنه باگ آندرویدم که همیشه هست چیکارش کنیم.اگر آندروید بی باگ بشه که افراد توسعه دهنده از کار بی کار میشن اینا سیاست بازاره.حرص نخور.اصل حرفم این بود صبر کن برای آپدیت بعدی حرص نده خودتو دنیا دو روزهههههههه رفیق.
    تشکر شده توسط :
    ™EHSAN

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع