:
دسترسی سریع
  • Guest
:

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14

موضوع: مشکل lcd xz1

کاربر سایت
    Inter آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.01
    Xperia-Z5-Compact Android1.5
    3 تشکر در 2 پست
    میانگین حضور
    2 ثانيه

Title Icon مشکل lcd xz1

سلام،من چند روزیه xz1 خریدم،بعد از چند روز متوجه این مشکل شدم که وقتی تند تند انگشتمو روی صفحه گوشی میکشم بالا پایین میکنم خط های افقی lcd نمایان میشه و بعد از چند دقیقه میرن!
    مشکل از چیست دوستان لطفا راهنمایی کنید

کاربر فعال
    pariu آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.08
    Xperia-XZ-Premium Android7.1
    108 تشکر در 82 پست
    میانگین حضور
    2 دقيقه 41 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط Inter نمایش پست ها
    سلام،من چند روزیه xz1 خریدم،بعد از چند روز متوجه این مشکل شدم که وقتی تند تند انگشتمو روی صفحه گوشی میکشم بالا پایین میکنم خط های افقی lcd نمایان میشه و بعد از چند دقیقه میرن!
    مشکل از چیست دوستان لطفا راهنمایی کنید
    سلام مبارک باشد.یک عکس با یک گوشی دیگه بنداز ازش آپلود کن یکی هم اینکه وقتی این اتفاق می افته برات بعد مثلا اسکرول میکنی توو تلگرام بالای ی کانال تا متوقف میشه اونم درسیت میشه یا چند ثانیه موندگاره؟

کاربر سایت
    Inter آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.01
    3 تشکر در 2 پست
    میانگین حضور
    2 ثانيه

Title Icon

[IMG][/IMG]

کاربر سایت
    Inter آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.01
    3 تشکر در 2 پست
    میانگین حضور
    2 ثانيه

Title Icon

سلام رفیق اسکرول هم میکنم هیچ فرقی نمیکنه باید چند ثانیه بگذره مثلا 20 ثانیه یواش یواش برمیگرده به حالت عادی بعد دوباره که میکنم خیلی کم تر میشه ولی مثلا باز میگذره 10 مین دیگه میکنم باز همونجوری میشه.
    مثل ماشین حساب مثلا که فشار میدادیم رنگاش قاطی میشد بعد یواش یواش برمیگشت اینم یه چیز تو اون مایه هاس.
    حالا نمیدونم بقیه xz1 هم همینجوری هستن یا فقط این اینجوریه.
    اگه فقط این اینجوریه ببرم سر فروشندش.
    چون اگر قرار باشه این lcd تعمیر بشه که دیوونه نبودیم 2300 بدیم گوشی تعمیری بخریم،نظر شما چیه؟

کاربر نیمه فعال
    lex loger آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.03
    مدل رام
    رسمی
    Xperia-X Android8.0
    32 تشکر در 31 پست
    میانگین حضور
    7 ثانيه

Title Icon

[IMG][/IMG]
    با واحد گارانتی تماس بگیر
    اگه گفتن فلش کن
    که فلش کن
    اگه نه بفرست واست تعویض میکنن
    فقط زودتر اقدام کن چون
    گارانتی تا یک ماه تعویضه ، بقیه مدتش تعمیر .

کاربر فعال
    pariu آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.08
    108 تشکر در 82 پست
    میانگین حضور
    2 دقيقه 41 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط inter نمایش پست ها
    سلام رفیق اسکرول هم میکنم هیچ فرقی نمیکنه باید چند ثانیه بگذره مثلا 20 ثانیه یواش یواش برمیگرده به حالت عادی بعد دوباره که میکنم خیلی کم تر میشه ولی مثلا باز میگذره 10 مین دیگه میکنم باز همونجوری میشه.
    مثل ماشین حساب مثلا که فشار میدادیم رنگاش قاطی میشد بعد یواش یواش برمیگشت اینم یه چیز تو اون مایه هاس.
    حالا نمیدونم بقیه xz1 هم همینجوری هستن یا فقط این اینجوریه.
    اگه فقط این اینجوریه ببرم سر فروشندش.
    چون اگر قرار باشه این lcd تعمیر بشه که دیوونه نبودیم 2300 بدیم گوشی تعمیری بخریم،نظر شما چیه؟
    این سوال ها که میپرسم جهت اینه که تا جا داره نری درگیر مغاذه و گارانتی و اعصاب خوردی خدا نکرده بشی....
    مستر ریست هم زدی؟
    عکس اول که عادیه گرم تر از عکس دومت هست ال سی دی طبق این گرمایی که میگم آیا روی گوشی خط ها میاد هم گرمای رنگهای ال سی دیت کم میشه؟
    گاهی پرپر تصویر داره؟
    در موقعی که اینجوری میشه سریع نور گوشی رو بالا پایین کن ببین چی میشه و چه تغییری میکنه.
    حتی توو منو مخفی تست گوشی هم برو اونجا تست بزن ببین اونجا چی میشه ال سی دی.
    یکی هم اینکه دکمه پاور رو نگه دار بعد روو ال سی دی روی شاتدان دستت نگه دار خودش بره توو سیف مود ببین اونجا همین وضع هست یا نه. این کار رو قبل از مستر ریست انجام بده .
    ببین این که موارد رو قید کردم من خودم ایکس زد پرمیوم دارم پر پر تصویر بعد از وصل کردن نت به وای فای در بعضی مواقع داشتم سریع پیگیر شدم عده ای بی خودی ال سی دی عوض کردن و پولم ندادن اما هم دو روز گوشیشون رفت گارانتی هم بی مورد گوشی پشت و روش باز شده! اما من یک بار نور رو ی مقدار کم و زیاد کردم باگ بود و برطرف شد. یک مورد هم که هست اینا مثال الان بچه های انجمن ایکس زد پرمیوم رو آپدیت نکردن مشکل پرش آنتن دارن اونم من ی بار گذاشتم روو 2جی یعنی توو ستینگ نت ورک به جال ال تی ای گذاشتم روو 2 جی دیگه آنتن فول بود هر موقع نت ال تی ای میخواستم میذاشتم روش الانم آپدیت جدید گاهی وقتی وای فای روشن میکنم کانکت نمییشه یا فکوس لیزری کار نمیکنه یا اون rgb و اون 4 عکسی که اتومات بافر میکنه ولی اینا با آپدیت رفع میشن حالا میخوام به این نتیجه برسیم که ال سی دیت انشاالله مشکل نداشته باشه.

کاربر سایت
    Inter آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.01
    3 تشکر در 2 پست
    میانگین حضور
    2 ثانيه

Title Icon

ممنون از راهنماییت انجام میدم خبر میدم،.
    دیشب من متوجه شدم سریع گوشیو خاموش روشن کردم تو لوگوی سونی که داره میاد بالا هم این کارو کردم اونجا هم شد!
    امروز باز روشن خاموش کردم تو لوگوی سونی کردم ولی نشد!
    دیشب یه ریست فکتوری هم زدم متاسفانه درست نشد،الان باز ریست فکتوری زدم درست شده فعلا خدارو شکر،من احساس میکنم که مشکل از گرافیک باشه باگ داره یا داشته رفع شده!

کاربر فعال
    pariu آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.08
    108 تشکر در 82 پست
    میانگین حضور
    2 دقيقه 41 ثانيه

Title Icon

ممنون از راهنماییت انجام میدم خبر میدم،.
    دیشب من متوجه شدم سریع گوشیو خاموش روشن کردم تو لوگوی سونی که داره میاد بالا هم این کارو کردم اونجا هم شد!
    امروز باز روشن خاموش کردم تو لوگوی سونی کردم ولی نشد!
    دیشب یه ریست فکتوری هم زدم متاسفانه درست نشد،الان باز ریست فکتوری زدم درست شده فعلا خدارو شکر،من احساس میکنم که مشکل از گرافیک باشه باگ داره یا داشته رفع شده!
    انشاالله چیز خاصی نیست متاسفانه آندروید و کلا سیستم عامل ها به قولی از این مشکلات دارن حالا باز مثلا پی سی چون ویندوز هست روش عموما مثلا راه کارهای رجیستری و درایور های کارت گرافیک و نت فریم فرک و سی پلاس پلاس ها و از اینجور چیزا مثلا باگ هایی که توو بازی و این چیزا هست رفع میشه آندروید هر حرکت میخوای بزنی باید روت کنی یا فلش کردن هم که تا درایور فلش تولز بیاد باید صبر کرد متاسفانه متاسفانه اینجا خود بنده بی تعصب بگم همه شرکتها با این قضیه مشکل دارن که درایور خودشون رو باید هم گام با اون برد و اون ورژن آندروید کنن الان من یک سره اینستاگرامم کرش میده باید منتظر آپدیت باشم مثلا در حالی که گوشی مشکل نداره میدونی هر جاشو میگیرن ی بخشش در میره بالاخره میان ایراد مثلا بیس باند حل کنن ی کد دیگه این آندروید بهم میریزه .اینم به خاطر اینه شرکت گوگل در واقع کامل بی باگ نمیده بیرون و باید کاربرهارو با خودش تا اندروید 20 بکشونه تا فروش کنه.
    تست هارو انجام بده انشاالله به گارانتی و ال سی دی عوض کردن نمیرسی برادر.

کاربر سایت
    Inter آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.01
    3 تشکر در 2 پست
    میانگین حضور
    2 ثانيه

Title Icon

نه متاسفانه مشکل حل نشد باز دوباره همونطور میشه کارایی هم ک گفتید و انجام دادم ولی نشد،ممنون از راهنمایی هاتون

کاربر فعال
    XXXXXX آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.11
    48 تشکر در 37 پست
    میانگین حضور
    1 دقيقه 55 ثانيه

Title Icon

نه متاسفانه مشکل حل نشد باز دوباره همونطور میشه کارایی هم ک گفتید و انجام دادم ولی نشد،ممنون از راهنمایی هاتون
    درود دوست عزیز. مشکل شما طبیعی نیست شما اگر با رست فکتوری و در صورت ممکن فلش مشاهده میکنید مشکل همچنان پابرجاست حتماً بفرستید گارانتی برای تعویض یا تعمیر lcd
    مشکلات lcd و از این دست اوایل زیاد حاد نیستند و کمتر به چشم میایند. اما متأسفانه به مرور حاد و کلاً روی مخ میشند..
    موفق باشید
    تشکر شده توسط :
    ™EHSAN

• صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع